קשרי משקיעים

תמונה + כותרת
מידע למשקיעים - קבוצת איילון

אנשים לשירות אנשים

איילון חברה לביטוח נוסדה בשנת 1976 על ידי מר לוי יצחק רחמני ז"ל באמצעות חברת שלמה רחמני ובניו בע"מ וחברת הביטוח הזרה "ניו-זילנד". שלמה רחמני ובניו בע"מ הייתה סוכנות ביטוח משפחתית, אשר נוסדה בשנת 1949 על ידי מר שלמה זלמן רחמני ז"ל (אביו של מר לוי יצחק רחמני ז"ל). בשנת 1987, כתוצאה מארגון מחדש, מכרה "ניו-זילנד" את אחזקותיה באיילון למשפחת רחמני. החברה היא חברה ציבורית בבעלות מלאה של איילון אחזקות בע"מ, ונשלטת על ידי מר לוי יצחק רחמני ז"ל וקרוביו (68.78%) והיתר על ידי הציבור.

כמה מילים על איילון חברה לביטוח - אחת מקבוצות הביטוח הגדולות בישראל

  • איילון היא אחת משש קבוצות הביטוח הגדולות בישראל, והיא נהנית מגיבוי רחב ממבטחי מישנה מהמובילים בעולם, ביניהם סוויס רי,מיוניק רי,פרטנר רי, אברסט רי וסקור.
  • מעסיקה כ-900 עובדים, סוכנות ביטוח לניהול הסדרים פנסיוניים, חברות נדל"ן, ומערך רחב של כ- 2,600 סוכנים וסוכנויות בכל רחבי הארץ.
  • עוסקת בביטוח כללי, חיסכון לטווח ארוך וביטוח בריאות, אבל מתמקדת בעיקר בביטוח כללי, תחום שהרווחיות בו היא מהגבוהות בענף.
  • שמה דגש על נושא החדשנות בכל תחומי העשייה, עם מגוון ייחודי של ביטוחים ומוצרים בהתאמה לצרכי הלקוחות.

חזון החברה

החברה משקפת בחזונה, בסלוגן שבחרה אנשים לשירות אנשים, ובערכיה, את הצד האנושי של הביטוח:

  • בידול באמצעות רמת שירות גבוהה למבוטחים ולסוכני הביטוח
  • חיזוק ושימור ההון האנושי והמקצועיות
  • הגינות וכבוד ללקוחות, שותפים עסקיים ועובדים
  • חדשנות בתהליכי העבודה והדיגיטל

אפיקי השקעה שומרי שבת

איילון, כחברה מסורתית שומרת שבת, הייתה חברת הביטוח הראשונה בענף שפיתחה אפיקי השקעה מפוקחים הלכתית, לטובת ציבור המשקיעים שומרי התורה והמצוות.


אחזקות

מר אהרון פוגל, יו"ר דירקטוריון
בינואר 2017 התמזגה חברת איילון פנסיה וגמל בע"מ עם חברת מיטב דש גמל ופנסיה בע"מ, המנהלת כיום את פעילות הפנסיה והגמל של איילון. איילון מחזיקה ב 20% ממניות מיטב דש גמל ופנסיה בע"מ.
לקבוצת איילון מספר חברות בת, ביניהן "איילון נאמנים סוכנות לביטוח בע"מ", המתמחה בהסדרים פנסיונים, ו"איילון ח.ל.ב נכסים והשקעות", זרוע הנדל"ן של החברה.
לקבלת מידע נוסף אודות קבוצת איילון:

גב' שגית סבאג, רו"ח
מנהלת תחום קשרי משקיעים וממשל תאגידי
טל':   054-6474212