קידום הבריאות בישראל

איילון למען קידום הבריאות בישראל

"עזר מציון" - מערך תמיכה רפואית


עזר מציון, העמותה הגדולה בישראל בתחום התמיכה הרפואית, הקימה בשנת 1998 את המאגר הלאומי לתורמי מח עצם, שהינו המאגר היהודי הגדול בעולם. מאגר זה כולל כמיליון תורמים פוטנציאליים וזכה להציל עד כה למעלה מ - 3,100 איש מ- 40 מדינות. במסגרת השותפות עם צה"ל, מצטרפים מדי שנה למאגר עשרות אלפי חיילים, במהלך תהליך שרשרת החיול בבקו"ם. החיילים מהווים נכס חשוב ומשמעותי עקב היותם צעירים, לאחר סינון בריאותי ומייצגים עדות ומוצאים שונים בחברה הישראלית. מדי חודש מעניק המאגר חיים ליותר מ- 30 אנשים בארץ ובעולם.


פעילות איילון למען העמותה

איילון תרמה מאגר מח עצם למימון 555 דגימות, להגדלת מאגר מח עצם של העמותה ולהצלת חיים.

עובדי איילון יחד עם נציגי עזר מציון

"גדולים מהחיים" למען ילדים חולי סרטן


עמותת גדולים מהחיים נוסדה בשנת 2000 על ידי הורים לילדים חולי סרטן, כדי לתת מענה ולשפר את איכות חייהם ורווחתם של הילדים החולים ושל בני משפחותיהם, ללא הבדל דת, מין ולאום. מזה כ- 20 שנה שהעמותה מלווה את משפחות החולים מרגע האבחנה ועד אחרי ההחלמה, ועוטפת אותם בתמיכה כוללת, ביצירת חוויות משמחות, בתמיכה כלכלית ובטיפולים מצילי חיים, בשיפור התנאים הרפואיים ובמענה מתמיד לכל צורך שעולה מן השטח. מאז הקמתה ועד היום, סייעה העמותה לכ- 15,000 ילדים בהתמודדותם עם מחלת הסרטן.


פעילות איילון למען העמותה

איילון עומדת בקשר רציף עם עמותת "גדולים מהחיים". זו השנה השנייה ברציפות בה לקחנו חלק באירוע השנתי של העמותה וכן בפעילות "רכבת החיוכים", במסגרתה עולים ילדי העמותה ומשפחותיהם על רכבת מיוחדת ומקושטת, מתל אביב לחיפה, הכוללת ליצנים משמחים, תחפושות, אמנים ועוד (3/2022).


רכבת מקושטת עם לוגו איילון

יום המעשים הטובים

 

עובדי איילון לובשים חולצה עם כיתוב של יום המעשים הטובים

עובדי איילון יצאו להתנדבות וחלוקת שי לחולים המאושפזים בבית החולים "מעייני הישועה" בליווי אמנית ציורי קיר, העובדים עברו בין מחלקות הילדים השונות ובאגף בריאות הנפש וקישטו את קירות החדרים (03/2019).


עובדי איילון אורזים מזון

"לקט ישראל" הינו בנק המזון הגדול בישראל למען אלה שזקוקים לו. מודל הפעילות של הארגון הוא להפוך את עודפי המזון של האחד למזון של האחר, שידו אינה משגת. עשרות מעובדי איילון השתתפו באריזות מזון שהועברו לאלפי נזקקים ברחבי הארץ. (09/2018)

עמותת חיבוק ראשון


מדי שנה ננטשים מאות תינוקות במחלקות היילודים ובפגיות בכל בתי החולים בארץ. עמותת "חיבוק ראשון" שמה לה למטרה לטפל בכל תינוק נטוש ובודד בבתי החולים בישראל, למלא את החלל הנוצר בהיעדר אם או אב, ולספק את הצרכים הרגשיים והקוגניטיביים החיוניים כל כך להתפתחותו התקינה של התינוק. כל תינוק מקבל טיפול ותמיכה על ידי קבוצת מתנדבות, המונה 5-12 מתנדבות (תלוי במצבו הרפואי והדרישה של הצוות בבית החולים) ומלווה את התינוק עד לשחרורו מבית החולים. בהתאם לדרישת בתי החולים, העמותה מעניקה הכשרה, ליווי ותמיכה למתנדבות, ע"י עובדות סוציאליות. בזכות מקצועיותן ומסירותן, עמותת "חיבוק ראשון" מוכרת על ידי בתי החולים כעמותה המטפלת באופן רשמי בתינוקות נטושים בישראל.


תמונה של אם מחבקת תינוק

קשרי קהילה ואחריות חברתית-תאגידית
באיילון חברה לביטוח:

לפניות:  אגף שיווק, שירות ותקשורת
גב' יעל פאר-סגל