ארגון שלוה – למען ילדים עם מוגבלויות

איילון למען ילדים ואנשים עם מוגבלויות

ארגון שלוה

 

יום התרמה למען ילדי שלוה – 8.8.2021

לוגו איילון ביטוח למען ילדי שלוה


גם בשנת 2021, התקיים אירוע איילון ביטוח למען ילדי שלוה, יום התרמה ארצי למען ילדים עם מוגבלויות.

האירוע מתקיים זו השנה השנייה ברציפות, עם הירתמות מרגשת של כ- 300 מעובדות ועובדי החברה. ביום ההתרמה הושג היקף תרומות מרשים של מעל 5 מלש"ח!

התרומות יסייעו במתן טיפולים, תמיכה וסיוע לאוכלוסיית אנשים עם מוגבלויות.

אנו גאים בכל אחת ואחד מעובדיה, על הערכיות ועל רוח הנתינה. איילון תמשיך בפעילותה הענפה למען הקהילה, בהתאם לערכי החברה, לאנושיות ושירותיות.


 

יום התרמה למען ילדי שלוה – 26.11.2020
 5,208,050 ש"ח למען ילדי שלוה!


בחודש נובמבר 2020, רתמנו את היכולות המקצועיות והטכנולוגיות שלנו לטובת משדר התרמה מיוחד למען ילדי שלוה. התרומות שנאספו יסייעו במתן טיפולים, תמיכה וסיוע לאוכלוסיית אנשים עם מוגבלויות.

אנו גאים ונרגשים מהירתמותם של כ-40% מעובדות ועובדי איילון ביטוח, שבחרו להתנדב למען מטרה ערכית זו. איילון תמשיך בפעילותה הענפה למען הקהילה, בהתאם לערכי החברה לאנושיות ושירותיות. 


מוקדנית איילון ביטוח במוקד ההתרמה של איילון ביטוח למען ילדי שלוה

*תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות

 

ארגון שלוה נוסד בשנת 1990 וכיום מסייע לעשרות אלפי ילדים ובוגרים עם מוגבלויות בשנה, מכל רחבי הארץ ופועל מהמרכז הלאומי של שלוה בירושלים.

ארגון שלוה מוביל קידום ושילוב חברתי של אנשים עם מוגבלויות ובני משפחותיהם, מינקות ודרך כל שלבי החיים. הארגון מעניק את מיטב הטיפולים המשלימים, הידרותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאיות תקשורת, טיפולי שיניים, טיפולים באומנות, מוזיקה, בעלי חיים, סנוזלן, פיזיותרפיה, תרפיות בספורט ועוד.

העמותה מטפלת גם באנשים מבוגרים יותר מגיל 21 ומעלה, באמצעות תוכנית דיור בקהילה, התנדבות בצה"ל ושירות לאומי, סדנאות תעסוקה, השמה מקצועית בעבודה, תוכניות פנאי, ליווי מקצועי של חונכים ומדריכים ועוד.