איך לצמצם את הסיכוי לגניבת הרכב שלך?

דרכים לשמירה על הרכב מפני גניבה
אישה נוהגת ברכב
הנה מספר דרכים שאולי יעזרו ברגע האמת לצמצם את הסיכוי לגניבת הרכב שלך.


מניעת גניבת 'דאבל'

גניבת 'דאבל' היא כינוי למקרים בהם פורץ לדירה, לוקח מהבית גם את מפתחות המכונית, וכך, בנוסף לפריצה לדירה הוא גונב גם את הרכב.

כדי לנסות להימנע ממצב כזה, כדאי לשמור את מפתחות הרכב במקום שאינו נגיש לגנב. בנוסף, אין לצרף את קוד הרכב לצרור המפתחות. ברכבי ליסינג, יש לוודא שקוד הרכב אינו מוצמד לסך השמש, ושהעתק חוזה השכירות של הרכב, בו מצוין קוד הרכב, לא נמצא בתא הכפפות.


לא להשאיר את הרכב מונע ולצאת

גם זו אחת מדרכי גניבת המכוניות שהופכות נפוצות עם השנים. אנשים נוהגים להשאיר את הרכב מונע, בעיקר בשעות הבוקר, כשהם ממהרים לקחת את הילדים לגן, לקפוץ רק לרגע לקיוסק או להוציא כסף מהכספומט. גנבי רכבים מנצלים את שעת הכושר, נכנסים לרכב ופשוט גונבים אותו בלי כל מאמץ.

כדי שזה לא יקרה גם לך, חשוב להימנע מלהשאיר את הרכב מונע, גם אם זה רק לכמה רגעים. יש לדומם מנוע ולקחת איתך את המפתח, תמיד (לפני שיוצאים מהרכב חובה לוודא שלא נשאר אף אחד ברכב!).


התקנת מערכת לאיתור הרכב

במידה והרכב נגנב, עדיין ניתן לאתר אותו. היום, ישנן מערכות איתור מבוססות לווין, אשר מופקדות על זיהוי מיקום הימצאו של הרכב בכל רגע נתון. המערכת פועלת באמצעות חיישני פריצה, מקלט GPS ומשדר אלחוטי המדווח על מיקום הרכב למרכז בקרה ייעודי. במקרה של חשד לגניבת רכב, המערכת מוציאה קריאה לצוותי סיור ולמשטרה.


רכישת ביטוח מקיף לרכב

בנוסף להגנה הכלכלית שמקנה לך ביטוח מקיף לרכב במקרים של נזקי רכוש כמו נזקי אש, תאונה, נזקי טבע ונזקים נוספים, ביטוח רכב יכול להגן עליך גם במקרים של גניבה, ובמקרים של נזק שנגרם בעקבות גניבה או ניסיון גניבה, בהתאם לתנאי הביטוח שרכשת.

חשוב להיות מוכנים לכל מקרה שלא יגיע עם ביטוח מתאים, שיקל עליך כלכלית ויאפשר לצלוח את המצב.


מעוניין בהצעת מחיר אטרקטיבית לביטוח רכב?

לקבלת הצעה משתלמת ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או להשאיר פרטים בטופס צור קשר.* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString