הכר את הביטוח המקיף לנהגים צעירים!

כך אפשר לשלב בקלות את הנהג הצעיר בביטוח המקיף לרכב
נהגת צעירה יושבת ברכב ומחייכת  ולידה יושב חבר

ביטוח מקיף לרכב מגן על הנהג במקרה של נזק לרכוש לאחר תאונה. כשנהגים צעירים נכנסים לתמונת הביטוח המשפחתי העסק, בדרך כלל, מתחיל להתייקר. מה אפשר לעשות? זה הזמן להכיר את ביטוח הרכב Ayalon Young.

ביטוח מקיף לרכב הוא ביטוח למקרים של נזקי רכוש, זאת בניגוד לביטוח חובה לרכב שרלוונטי לנזקי גוף. מחיר הביטוח נקבע, בין היתר, על פי גיל הנהגים הרשומים בו. זה הזמן להכיר את תוכנית ביטוח הרכב Ayalon Young.

מה כולל ביטוח מקיף לרכב?

ביטוח מקיף מאפשר לקבל פיצוי במקרים של נזקי רכוש לרכב, בין אם מדובר בנזקים קלים או חמורים, ואפילו במקרים בהם לא ניתן לתקן את הרכב. בנוסף, ביטוח מקיף לרכב, כולל ביטוח צד ג' המכסה נזקים שנגרמו לרכב או לרכוש אחר, כתוצאה משימוש ברכב שלך בעת תקופת הביטוח.

הביטוח המקיף מבטח את הרכב שלך למקרים כמו נזקי אש, ברק, התפוצצות והתלקחות, התנגשות מקרית, התהפכות ותאונה מכל סוג שהוא, גניבה, נזק שנגרם עקב גניבה או ניסיון גניבה, שיטפון, סערה ומקרים נוספים אחרים, על פי תנאי הביטוח.

כיצד נקבע מחיר הביטוח המקיף לרכב?

הביטוח המקיף הוא ביטוח בהתאמה אישית, אשר משתנה מרכב לרכב. עלות ביטוח מקיף לרכב נקבעת על סמך שלושה מרכיבים עיקריים - גיל הנהג, העבר הביטוחי שלו ונתוני הרכב. לכן, במקרים בהם נהגים צעירים נכנסים לפוליסת הביטוח של הרכב המשפחתי, זה עלול להשפיע על מחיר ביטוח הרכב.

מהי תכנית הביטוח Ayalon Young?

תכנית איילון יאנג הינה הרחבה לביטוח המקיף לרכב, עבור נהגים צעירים בגילאי 16.9-22 ביום רכישת התכנית.

התכנית אינה מגבילה את היקף הנסיעה בשנה ואינה סופרת קילומטרים. היא כוללת אפליקציה חדשנית המתגמלת על נהיגה זהירה באמצעות הטבות ב"ארנק דיגיטלי" וחוסכת כסף בביטוח. ברכישת הרחבת Ayalon Young המבוטח מקבל חיישן אותו מצמידים לשמשת הרכב, ובאמצעותו הנהגים הצעירים וההורים מקבלים נתונים אודות הנהיגה שלהם, טיפים חשובים לקידום נהיגה בטוחה ואת מגוון ההטבות האטרקטיביות!


לפרטים ולהצטרפות לתכנית Ayalon Young ניתן לפנות לסוכן הביטוח שלך באיילון. אם אין לך סוכן ביטוח אפשר לפנות לאחד מסוכני הביטוח באיילון או להשאיר את פרטיך בטופס צור קשר.* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי. כל האמור לעיל הינו בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה.עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString