מהו ביטוח שבר שמשות?

איך להוסיף כיסוי שבר שמשות ומה הוא מכסה?
שמשת רכב

שבר בשמשת הרכב אינו מאפשר נסיעה ברכב ומהווה סיכון משמעותי לכל הנמצאים בו. הוספת כיסוי להחלפת שמשות שבורות לרכב פרטי יספק לך מענה מהיר ומקצועי לטיפול בנזק הנגרם לשמשת הרכב.

שבר בשמשות הרכב יכול להיגרם על ידי פגיעה מגורם חיצוני, כמו עץ שחנית מתחתיו או כדור שפגע בטעות בשמשת הרכב שלך.

עלות התיקון של שמשה שבורה באופן פרטי יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד. זאת לצד המשאבים הרבים שיש להשקיע בחיפוש אחר בעל מקצוע אמין, שיודע להתקין שמשה מתאימה לרכבך (כזו שעומדת בתו תקן). אז למה להתמודד לבד עם שמשה שבורה כשיש לך אפשרות להיות מכוסה?

מה מכסה ביטוח השמשות?

ביטוח שמשות הרכב באיילון מעניק לך זכאות לשירות החלפת שמשות בכל מקרה של שבר הפולש דרך עובי השמשה. כמו כן, במסגרת כתב השירות תהיה זכאי לקבל שמשה בעלת תו תקן ובאיכות שאיננה נופלת מאיכות השמשה שניזוקה. במידה ובחרת להוסיף כיסוי "שמשות עד הבית" תוכל ליהנות מתיקון עד הבית, ולחסוך את הצורך והעלויות הכרוכים בשירות גרירה.

איך אפשר להוסיף ביטוח שבר שמשות?

אם כבר רכשת ביטוח מקיף לרכב חשוב שתבדוק מה הוא כולל והאם יש אפשרות לשדרג אותו במידת הצורך.

במקרה שעדיין לא רכשת ביטוח מקיף, חשוב לתת את הדעת על הכיסויים וההרחבות שניתן לרכוש, על מנת שברגע האמת תהיה מכוסה. באיילון קיימת אפשרות להוספת שירות החלפת שמשות שבורות וכן ניתן להרחיב את השירות ל"שמשות עד הבית", כך שבמקרה הצורך תוכל להישאר בראש שקט.

לפרטים נוספים אודות תכניות ביטוח הרכב באיילון וההרחבות >>

איפה ניתן לקבל את השירות?

השירות ניתן ע"י ספק השירות כמפורט במפרט הפוליסה שרכשת. כדי שתוכל לממש את זכאותך לשירות, יש לפנות לספק הרלוונטי, אם אין ברשותך את מפרט הפוליסה הנך מוזמן לפנות לאזור האישי שבאתר חברתנו או לסוכן הביטוח.

מעוניין להצטרף לביטוח הרכב או להוסיף הרחבה לשירות שמשות?

לקבלת הצעה משתלמת ניתן לפנות לסוכן הביטוח שלך או להשאיר פרטים בטופס צור קשר. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון.



* כל האמור לעיל בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה. הנ"ל בגדר הצעה ואינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי.

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString