פעולות

חברות ביטוח רכב

גבר ואישה מחייכים ויושבים בתוך רכב

במזל טוב רכשת רכב חדש. בין אם הוא משומש או חדש, ודאי תרצה להגן עליו במקרה של פגיעה כתוצאה מתאונה או גניבה, קל וחומר בפגיעות נזקי גוף של נוסעי הרכב, במקרה של תאונת דרכים או של הולכי רכב סביבותיו.

חברות ביטוח רכב מציעות 3 ביטוחים עיקריים להגנתך ולהגנת רכושך:

  • ביטוח חובה לרכב – מחויב על פי חוק ומהווה כיסוי לנזקי גוף של נהג הרכב ונוסעיו ו/או הולכי רגל שנפגעו. הפוליסה היא אחידה בין כל חברות ביטוח הרכב והשונות היחידה היא גובה הפרמיה המשולמת על ידי המבוטח בהתאם לנתוניו האישיים ונתוני רכבו.
  • ביטוח רכב מקיף – ביטוח רכב מקיף המעניק כיסוי לנזק ברכוש. חברות ביטוח הרכב מציעות קשת רחבה של כיסויים המקיפים את כל סוגי הנזקים, בהתאם לאלה שנרכשו על ידי המבוטח, כמו תאונת דרכים, גניבה, נזקי טבע, שריפה, מעשה ונדליזם, פריצה ועוד. משתנים היכולים להשפיע על עלות ביטוח הרכב המקיף הם גיל הנהג, מספר הנוהגים ברכב, שווי הרכב וגילו, העבר הביטוחי של בעל הרכב וסטטיסטיקת הגניבות של סוג הרכב המדובר, וכן סוג הכיסויים שרכש הנהג עבור רכבו וכלולים בפוליסת ביטוח הרכב המקיף. הכיסויים המוצעים על ידי חברות ביטוח הרכב הם רבים ומגוונים וכוללים גרירת רכב, רכב חלופי, ביטוח שמשות, הגנה משפטית במקרה הצורך ועוד. כיום מרבית חברות ביטוח הרכב מבקשות להתקין אמצעי מיגון שונים ברכב על מנת לבטחו בביטוח הרכב המקיף, כך שיובטח שבעל הרכב התקין את כל אמצעי המיגון הנדרשים על מנת למזער את הסיכוי שרכבו ייגנב. כאשר רוכשים ביטוח מסוג זה, חשוב לבדוק מה כולל הכיסוי הביטוחי, על מנת שיספק הגנה נאותה במקרה הצורך.
  • ביטוח צד ג' – חברות הביטוח מציעות ביטוח זה המספק כיסוי לנזק שגרם המבוטח לרכושו של צד שלישי. כיסוי זה נכלל כברירת מחדל בביטוח המקיף לרכב ולכן כדאי לשקול אותו רק במידה ולא נרכש ביטוח רכב מקיף.

מלבד מגוון הכיסויים שמציעות חברות ביטוח הרכב לפוליסות, הן גם פונות למגוון קהלי יעד. חברות ביטוח רכב מציעות פוליסות מותאמות לנהג צעיר ולנהג חדש, לנשים לרכבים ביבוא אישי, ועוד.

חברת הביטוח איילון מציעה מגוון תוכניות של ביטוח רכב, המותאמות לצרכי המבוטח, במטרה לספק הגנה מיטבית לרכושו ולשלומם של הנוסעים עמו ושל הסובבים לו.

הרשמה לניוזלטר
רוצים לקבל עדכונים ומאמרים למייל?

לקבלת הצעה לביטוח רכב

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
דואר אלקטרוני
קידומת
מספר נייד
איך תרצה שנחזור אליך?
מהות פניה
לידיעתך, לטובת מענה מקצועי, פנייתך תועבר לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים מטעמנו.
 

מוקד תביעות רכב

דואר אלקטרוני: carclaims@ayalon-ins.co.il
בירורי תביעות לצד ג: tviotg@ayalon-ins.co.il
טלפון: 6679* | 072-2228678
ימים ושעות פעילות: א-ה מ-8:00 עד- 16:00 | ימי ו וערבי חג מ-8:00 עד 13:00
מענה לתביעות לצדי ג: א,ב,ד,ה בין השעות: 10:00-16:00 l ביום ג בין השעות: 08:00-12:00
 

מוקד שירותי גרירה וחילוץ

טלפון: 6677* | 072-2228677
פקס: 03-7569560
ימים ושעות פעילות: המוקד פעיל 24/7