ביטוח רכב באיילון - העידן החדש

הכר את השירותים הדיגיטליים בביטוח הרכב של איילון

איזה כיף היה לו הייתה אפשרות להוסיף בכמה קליקים כיסוי זמני לילד שרק הוציא רישיון או לקבל מידע מהיר אודות תביעה שהוגשה מכל מקום ובכל זמן. לו היה ניתן לקבל מידע ללא צורך בהמתנה לנציג שירות ולהתנהל לפי הזמן שלך בלבד. באתר איילון ניתן לעשות זאת באמצעות השירותים הדיגיטליים בביטוח הרכב בקלות וללא כל מאמץ.

ביטוח וניהול הביטוחים אונליין

שוק הביטוח משתנה ואיתו גם חברות הביטוח. היום כולם מעוניינים להיות מחוברים בכל רגע משעות היממה, לקבל מידע מידי גם אחרי שעות הפעילות הרגילות ולבצע פעולות שונות במינימום זמן והשקעה. מבוטח באיילון? לשירותך מערך דיגיטלי מתקדם, המאפשר לך לבצע פעולות רבות היישר מהספה בבית ולקבל מידע אונליין על ביטוח הרכב שלך 24 שעות ביממה.

באתר האינטרנט ניתן לשוחח עם אלון מאיילון – הצ'אט בוט הדיגיטלי שלנו ולקבל באמצעותו מענה מהיר בנושאים שונים, כגון: עדכון אמצעי תשלום אונליין, הזמנת גרר דיגיטלית ללא המתנה לנציג שירות והגשת תביעה דיגיטלית בביטוח רכב, כך שתוכל להעלות קבצים ותמונות ממש ממקום התאונה.

מגוון האפשרויות הדיגיטליות בביטוח הרכב

הילד חזר הבייתה לסופ"ש? רכישת כיסוי זמני לנהג צעיר או חדש תסייע לך לשלב את ילדך בפוליסת ביטוח הרכב שלך בקלות. הממשק הדיגיטלי שלנו בביטוח הרכב מאפשר להוסיף כיסוי זמני לתקופה של עד 4 ימים לנהג צעיר או חדש במספר קליקים, בכל שעה ומכל מקום.גם הזמנת גרר דיגיטלית באמצעות הבוט עומדת לשירותך 24/7 לאורך כל השנה למעט יום כיפור. אם ברצונך לדעת מיהו ספק הגרירה שלך, כל שעליך לעשות הוא להיכנס לאזור האישי שלך ל-"פוליסות שלי" ושם יופיע הספק ומספר הטלפון שאליו תוכל להתקשר במידת הצורך. שירותי הגרירה יוכלו להגיש לך סיוע בכל רחבי הארץ.

אם יש לך צורך במוסך הסדר, באפשרותך לאתר את המוסך הקרוב אליך באתר איילון ובאמצעות הצ'אט בוט הדיגיטלי. שירות מוסכי ההסדר שלנו יאפשר לך ליהנות מתנאים מועדפים הכוללים פריסת תשלומים נוחה (עד 6 תשלומים) בכרטיס האשראי, קבלת רכב חלופי במידת הצורך עד לתום התיקון, השתתפות עצמית נמוכה, שטיפה וניקוי של הרכב ועוד.

לקבלת מענה אישי ומהיר תוכל ליצור קשר בקלות בשליחת הודעת WhatsApp מתוך האתר, תוכל לשלוח העתק פוליסה, אישור העדר תביעות ואף לבצע בירור בנושאי גבייה.

באתר איילון תמצא פ'יצרים נוספים לשימושך:

  • קבלת העתק פוליסה באזור האישי.
  • תמצא את המידע המלא לגבי תכניות ביטוח הרכב שאנו מציעים.
  • תוכל לקבל אישור העדר תביעות באמצעות הצ'אט בוט הדיגיטלי.
  • תוכל לבצע איתור שמאים רחב לפי מיקום גאוגרפי.
  • ניתן לחפש ולבחור סוכן ביטוח לפי רצונך בהתאם לתחום ההתמחות הנדרש.
  • תוכל לבצע בדיקה לביטוח רכב.

למגוון שירותים דיגיטליים עצמיים >>

עדיין אין לך ביטוח רכב באיילון? לקבלת הצעת מחיר לביטוח רכב פנה לאחד מסוכני הביטוח שלנו או השאר את פרטיך בטופס צור קשר.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString