ביטוח רכב עם שירותי גרירה

ביטוח רכב עם שירותי גרירה: רצוי לכל פוליסה
משולש זהירות

שירותי דרך וגרירה יכולים לחסוך לך זמן, כסף ואנרגיה ברגע האמת ולהקל עליך ברגעים לא נעימים. מה כוללים שירותים אלו ולמה חשוב להוסיף אותם לביטוח הרכב שלך?

כל נהג צריך לבדוק את הרכב אחת לשנה כדי להפחית את הסיכוי לתקלות במהלך הנהיגה. אמנם הבדיקה השנתית יכולה לצמצם תקלות ברכב, אך היא לא יכולה למנוע אותן לגמרי. מצבר שסיים את חייו באחת העצירות במהלך נסיעה ארוכה, תקר בשני גלגלים - אלו רק דוגמאות לתקלות שאין דרך טובה לטפל בהן, מבלי להזמין גרר. אז מה כולל השירות ואיך הוא יכול לעזור לך במצבים כאלה?


אילו שירותים כולל כתב השירות?

כתב השירות לשירותי התנעה, גרירה וחילוץ לרכב (שמשקלו עד 4 טון) כולל מגוון שירותים רחב כגון: התנעת הרכב במקרה של תקלה ישירה במערכת ההצתה או המנוע, החלפת חלקים, גרירת הרכב וחילוצו. השירותים זמינים למבוטח 24 שעות ביממה בכל יום בשנה, למעט יום כיפור.


גרירת רכב

שירות גרירת הרכב רלוונטיים כאשר הרכב אינו ניתן להפעלה לאחר תאונת דרכים חלילה, נזקים לרכב כתוצאה מניסיון פריצה או במקרה של תקלה מכאנית המשביתה את פעילות הרכב. שירות הגרירה יינתן מכל מקום לכל מקום בשטח מדינת ישראל, בכפוף לפוליסה.


חילוץ רכב במקרה תאונה

את שירות חילוץ הרכב ניתן לקבל במקומות סמוכים לדרך, בעקבות תאונת דרכים. במידה והרכב באזור ללא גישה של רכב החילוץ אליו או שמשך זמן החילוץ ארוך, ייתכן ויהיה צורך בתוספת תשלום לספק השירות.


ניידת שירות ותיקונים

הרכב לא מניע בגלל התיישנות המצבר? בדיוק בשביל זה קיים שירות תיקונים נייד. השירות מאפשר לך לקבל תיקון מלא, כולל החלפת מצבר, עד אליך, מבלי לנסוע למוסך.

השירותים הניתנים במסגרת ניידת שירות ותיקונים הם החלפת מצבר (יידרש תשלום על המצבר החדש), תיקון מערכת התנעה או הצתה ותיקונים קלים נוספים. בכל תיקון שאינו החלפת מצבר, יש לגשת למוסך עם סיום התיקון, מאחר שמדובר בתיקון זמני בלבד, שמטרתו לאפשר התנעה.


למי שירות גרירה ותיקונים מתאים?

כל אחד יכול למצוא את עצמו במצב בו הרכב לא מניע או במצבים של חלילה תאונה שמשביתה את הרכב, ללא יכולת להזיז אותו. שירותי גרירה ותיקונים הם תוספת קטנה לביטוח הרכב, שיכולה לחסוך המון טרחה במצבים שהם גם ככה רגישים ולא נעימים.

השירותים הללו אינם מהווים חלק מפוליסות הביטוח עצמן, אלא ניתנים לרכישה בכתב שירות נפרד שמאפשר לנו, כחברת הביטוח שלך, לספק לך מעטפת ביטוחית רחבה יותר, לנהיגה שקטה ובטוחה.

רוצה לקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח הרכב? פנה לסוכן הביטוח שלך באיילון. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או להשאיר פרטים בטופס צור קשר.

מתעניין בכתב השירות לגרירה וחילוץ? לפרטים המלאים בנושא שירותי דרך >>


* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

כל האמור לעיל הינו בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה.

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString