הילד בבית לחופשה קצרה ואין לו ביטוח לרכב?

נהגת חדשה מסתכלת מהחלון מחייכת ומחזיקה מפתחות של רכב בחנייה

כיסוי זמני לנהג צעיר או חדש הוא פתרון שיכול לאפשר לך לתת לילד שלך ליהנות מהרכב המשפחתי, כשהוא מגיע הביתה אחת לשבוע או שבועיים מהצבא, או אחת לכמה שבועות מלימודים אקדמיים, מבלי לשלם ביטוח מלא לשנה.

הילד שלך הוא נהג צעיר או חדש, אין לו עדיין רכב משלו, וכשהוא מגיע לחופשות קצרות בבית מהצבא או מהלימודים, הוא מבקש להשתמש ברכב המשפחתי. הילד שלך אחראי, ואין לך בעיה לתת לו ליהנות מהרכב בזמן החופשה, אבל האם בשביל שלושה ימים, אחת לשבועיים, שווה לרכוש ביטוח נהג צעיר לשנה שלמה ולספוג את העלויות? עם כיסוי זמני לנהג צעיר או חדש של איילון ביטוח, אפשר לתת לילד לנסוע באוטו בחופשה, מבלי לשלם את פרמיית ביטוח הנהג הצעיר לשנה שלמה. איך עושים את זה?


איך ביטוח זמני לנהגים חדשים או צעירים יכול לעזור?

צעיר או צעירה שמקבלים רישיון נהיגה, כפופים להגבלות רבות החלות בחוק, כגון: תקופת המלווה, מה שמצמצם את מספר ההזדמנויות בהן הם יכולים לנהוג בתחילת דרכם. בתקופה בה הם בלימודים או בשירות צבאי / לאומי, הנהגים החדשים בעיקר רוצים לקחת את האוטו ולצאת לבלות.

בדיוק מהסיבה הזו, איילון ביטוח מאפשרת לך לרכוש כיסוי ביטוחי זמני לנהג צעיר או חדש. הוספת כיסוי ביטוח זמני לנהג צעיר או חדש, מאפשרת לבטח את הילד שלך לתקופה של עד 4 ימים, מספר פעמים בשנה, בעלות נמוכה, מבלי לרשום אותו כנהג קבוע בפוליסת הביטוח השנתית של הרכב המשפחתי.

איך להוסיף נהג לביטוח הרכב אונליין


היתרונות של כיסוי ביטוח זמני

כיסוי זמני לנהג צעיר או חדש יכול להתאים, כאמור, לנהגים שחוזרים לחופשות קצרות הביתה: מהצבא, מלימודים, משהות בחו"ל וכדומה. בזכותו ניתן לחסוך בהוצאות ביטוח הרכב.

לכיסוי זמני לנהג צעיר או חדש באיילון ביטוח, מגוון יתרונות נוספים:

  • רכישת הביטוח מתבצעת בקלות, מכל מכשיר.
  • התשלום מתבצע באמצעות כרטיס אשראי.
  • אין צורך לרכוש הרחבה של ביטוח החובה אם רכשת הרחבה של ביטוח מקיף.
  • ניתן לרכוש את הכיסוי מספר פעמים במהלך תקופת הביטוח.
  • לאחר סיום תהליך הרכישה, תתקבל הודעת אישור באמצעות מסרון (SMS) לטלפון הנייד שלך.

לצד היתרונות, חשוב לזכור שבמידה והנהג נוהג ברכב באופן קבוע, מומלץ לרכוש ביטוח רכב לנהג חדש.

על תכנית Ayalon Young שמעת?  הכר את ביטוח הרכב לנהגים צעירים עם אפליקציה שמתגמלת על נהיגה בטוחה, לא סופרת קילומטרים, לא מחייבת בהפעלתה בתחילת הנסיעה וחוסכת כסף בביטוח! לפרטים נוספים >>

רוצה לקבל הצעה אטרקטיבית לביטוח הרכב? לפרטים ולהצטרפות פנה לסוכן הביטוח שלך באיילון. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח שלנו או להשאיר פרטים בטופס צור קשר.

 


* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString