פוליסת ביטוח רכב בהתאמה אישית

נוהג מעט? נהג זהיר? הכר את ביטוח הרכב בהתאמה אישית
אישה מחייכת מתוך הרכב

אם אתם נמצאים על הכביש פחות מהממוצע, ואתם נהגים זהירים מעל גיל 21 - אתם יכולים ליהנות מפוליסת ביטוח רכב בהתאמה אישית שתחסוך לכם כסף.

תוכניות הביטוח המקיף בהתאמה אישית של איילון מציעות תנאים רחבים ומחירים אטרקטיביים בפוליסות ביטוח מותאמות ומודולריות. כך למשל, מי שמעל גיל 21, עם ותק נהיגה של שנה אחת לפחות, יכול ליהנות מתוכנית ביטוח לנהגים זהירים עם כיסויים רחבים ומחירים אטרקטיביים. בנוסף, אם אתה נוהג עד 8,000 ק"מ בשנה, תוכל ליהנות מפוליסת ביטוח בתעריף מיוחד, הנקראת איילון Driving 8000.


הקריטריונים לנהגים זהירים

באיילון ביטוח מאפשרים לנהגים זהירים ליהנות מביטוח מקיף בהתאמה אישית עם תוכנית איילון Driving Classic. התכנית מתאימה, לנהגים שמלאו להם 21 שנים ושיש להם ותק על הכביש של שנה אחת לפחות. נוסף על כך, יש להציג היסטוריית ביטוח רכב מקיף במשך שלוש שנים לפחות, לצד היסטוריית תביעות של מקסימום תביעה אחת בשלוש השנים האחרונות.

היתרון הגדול בתוכנית איילון Driving Classic בא לידי ביטוי בעלויות נמוכות יחסית, עם כיסויים רחבים בבסיס החבילה, כאשר ניתן לרכוש בנפרד הרחבות נוספות.


ולמי מתאימה תוכנית 8,000 ק"מ בשנה?

תוכנית איילון Driving 8000, מתאימה לנהגים אשר נוסעים עד 8,000 ק"מ בשנה ועד 1,000 ק"מ בממוצע לחודש. כך, שאם אתה לא צובר קילומטראז' שנתי מעל 8,000 ק"מ, לצד ממוצע חודשי שאינו עולה על 1,000 ק"מ - אתה יכול ליהנות מביטוח מקיף בהתאמה אישית, מבלי הצורך להתקין ברכבך אמצעי טכנולוגי. בנוסף, אם עמדת בתקרת הק"מ השנתי והחודשי בהתאם להצהרתך - במקרה של תביעה, תחויב בהשתתפות עצמית מופחתת.


ועבור מי שכן עובר את ה8,000 ק"מ בשנה?

מלבד תוכניות ה Classic וה 8000, קיימת תוכנית ביטוח נוספת בהתאמה אישית: תוכנית איילון Driving Basic בתעריף Low Cost. התוכנית מציעה עלויות נמוכות במיוחד, לצד השתתפות עצמית גבוהה יותר אם וכאשר תידרשו להפעיל את הפוליסה. תוכנית Basic בתעריף Low Cost מתאימה לנהגים שמעוניינים לחסוך את העלויות המסורתיות הגבוהות, המגלמות רמת סיכון גבוהה, אשר לא בהכרח פוגשת במציאות את מאפייני הנהיגה של כל מבוטח באשר הוא.

בחר את תוכנית איילון Driving האולטימטיבית שתתאים לך!

אין סיבה שתמשיך לשלם מחירים גבוהים עבור פוליסות הביטוח המסורתיות. אתה יכול כבר עכשיו ליהנות מתעריפים נמוכים ומחבילת ביטוח בהתאם למאפיינים ולהעדפות שלך.

פנה עוד היום לסוכן הביטוח שלך ובדוק יחד איתו איזו תוכנית ביטוח תספק לך ביטחון מקסימלי במחיר מינימלי. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח שלנו או להשאיר פרטים בטופס צור קשר.* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString