ביטוח רכב - הכן רכבך לחורף

להכין את הרכב לחורף לנסיעה בטוחה


עונת החורף בפתח וכדאי להתכונן ולהכין את הרכב לחורף לימים גשומים ואצל הירושלמים והצפונים – אולי אפילו מושלגים. יותר מזה, דווקא הימים הארוכים בין גשם לגשם, הופכים כל גשם למעין גשם ראשון, כשהכביש הופך לחלק ומסוכן מהרגיל.

מה כדאי לבדוק ואיך תכין את הרכב לחורף?

מערכת החשמל – זה לא נעים למצוא את עצמך באמצע שום מקום עם מצבר שלא עובד, אבל זה הרבה יותר גרוע כשזה קורה בלילה גשום! חשוב לבדוק שמערכת החשמל ברכב עובדת, המצבר מלא, וכל האורות תקינים: אורות ראשיים, איתות, רוורס, בלימה וכדומה.

  • אורות – חוץ מבדיקת מערכת החשמל, כדאי שיהיו לך מנורות להחלפה ברכב, כי כשהראות גם ככה בעייתית בגלל הגשם, הדבר האחרון שמתאים לך זה שיחשבו שאתה אופנוע.
  • מגבים – מגב או וישר? לא משנה, בכל מקרה מדובר באלמנט הזה שנח כל הקיץ רק כדי שביום הראשון של הגשם תגלה שהוא כל כך התרגל למנוחה שהוא מסרב לעבוד. רגע לפני היורה, בדיקת מגבים!
  • מפשיר אדים – בימים מסוימים, מפשיר האדים הופך לאלמנט הכי חשוב ברכב, כי מנוע והגה זה יופי, אבל מה הם שווים כשאי אפשר לראות כלום?...
  • מערכת הבלמים – כל מילה מיותרת, לא?

  • צמיגים – לא פשוט להם בקיץ הים תיכוני שלנו, חשוב לבדוק שעברו את הקיץ בשלום ותקינים להמשיך ולהוביל אותנו גם בכבישים רטובים, כשצריך יותר מאמץ כדי לבלום.
  • חבילת שירותים לרכב: זה לא נעים להיתקע באמצע הדרך. זה הרבה פחות נעים כשזה קורה בגשם, בקור. גם אם הרכב שלך תקין ועשית את כל הבדיקות, עדין דברים עלולים להשתבש. לכל צרה שלא תהיה, באפשרותך להוסיף לביטוח הרכב שלך חבילת שירותי VIP לרכב, שנותנת לך מענה לתקלות השונות: אספקת דלק אם נתקעת בלי, החלפת גלגל, הכוונה בדרכים, פתיחת דלתות נעולות ברכב ועוד.

אומנם הדרך הטובה ביותר להעביר ימים גשומים היא מתחת לפוך או מול הקמין, אבל רובנו צריכים לצאת החוצה, וכדאי שנגיע ממקום למקום בצורה הבטוחה ביותר, ובלי עצירות מיותרות.

חורף נעים!ביטוח רכב  של איילון - להגנה מלאה על הרכב שלך! למגוון תוכניות ביטוח לחץ כאן >>

לקבלת הצעה לביטוח רכב

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
דואר אלקטרוני
מספר נייד
איך תרצה שנחזור אליך?
מהות פניה
הרשמה לניוזלטר
רוצים לקבל עדכונים ומאמרים למייל?