היתרונות ברכב קטן

מתלבט איזה רכב לקנות? הנה כל היתרונות ברכישת רכב קטן ובביטוחו
בחורה מחזיקה רכב קטן
כיום ישנם סוגים רבים ומגוונים של רכבים קטנים המתאימים לזוגות צעירים, למשפחות טריות ולעוד רבים אחרים. חשוב לזכור את היתרונות שיש לרכבים הקטנים, וכדאי לקחת אותם בחשבון רגע לפני שמחליטים לרכוש רכב חדש. לשם כך, ריכזנו עבורך את כל מה שכדאי לך לדעת.

כשאתה מתחיל לברר אודות מכונית חדשה, הדבר הראשון שעליך לחשוב עליו הוא כמובן התקציב שעומד לרשותך. כאשר התקציב מוגבל, האופציה האידיאלית הינה רכישת רכב קטן, בגלל מחירו האטרקטיבי. עם זאת, קיימים מגוון רכבים קטנים בשוק בטווח מחירים רחב התלוי ביצרן הרכב, בגיוון הדגמים, בסוג המנוע והגיר (גיר ידני יעלה הרבה פחות מאותו דגם בעל גיר אוטומטי), במבצעי מכירות ועוד. רכישת הרכב צריכה להתבצע בהתאם לצרכיך האישיים ולכן, ייתכן מאד שרכב קטן הינו אופציה טובה עבורך, גם ללא קשר למחיר. בנוסף, בחירת רכב קטן יכולה להשפיע גם על מחיר ביטוח הרכב שלך.

 


צריכת דלק ברכבים קטנים

רכב קטן בדרך כלל הרבה יותר חסכוני בצריכת הדלק שלו. אלמלא אתה רוכש רכב היברידי או חשמלי, עלות הדלק הינה ההוצאה השוטפת הגבוהה ביותר שתוציא על רכב ככל הנראה, והחיסכון בתצרוכת הדלק (גם אם נראה קטן), בטווח הארוך יחסוך לך הרבה מאוד כסף.במהלך הנהיגה השתדל תמיד להיות ערני למתרחש ותכנן האטה והאצה בהתאם - תמיד מומלץ להאיץ במתינות. מעבר לבטיחות החיונית לנהיגה, האטה הדרגתית והאצה מתונה יחסכו לך דלק. וודא שלחץ האוויר בצמיגים תואם את הוראות היצרן, וודא שהרכב במצב תקין, ונסה שלא להעמיס עליו יתר על המידה.מומלץ לרוקן מדי פעם את תא המטען מציוד שאינו הכרחי עבורך ביומיום. כל אלו יחסכו לך הוצאות מיותרות ויסייעו לך לשמור על בטיחותך ועל בטיחות הנוסעים הנוספים ברכב.


רכבים 'ירוקים' לשמירה על הסביבה

הרכבים הידידותיים ביותר לסביבה הם אלו שצורכים את כמות הדלק הקטנה ביותר. מתוך כך, אחד היתרונות הסביבתיים החשובים של המכוניות הקטנות הוא זיהום האוויר הנמוך שהן מייצרות. פחמן דו חמצני הינו גז חממה, שבריכוז גבוה רעיל לבני אדם ולבעלי חיים, ונוצר באופן מלאכותי בעיקר כתוצאה משימוש בנפט לדלק מכוניות. הרכבים הקטנים נמצאים גבוה מאד במעלה רשימת המכוניות הכי פחות מזהמות.


קלות ונוחות הנהיגה


אי אפשר להתעלם מקלות הנהיגה באזורים צפופים ומאפשרויות החניה הנוחות הקיימות לבעלי רכב קטן. אם אתה גר במושב מרוחק בצפון, כנראה שהיתרון הזה פחות משמעותי לחיי היום יום שלך, אך עבור תושבי עיר צפופה כמו תל אביב, רכב קטן הוא הפתרון האידאלי להתניידות קלה בעיר ולהתמודדות עם קשיי החניה. ישנו מגוון רחב של דגמים למכוניות אלו, בהם דגמים של מכוניות שני מושבים. את המכוניות הקומפקטיות הללו ניתן להחנות גם בניצב למדרכה ולהקל על מציאת חנייה בעיר.


התאמת ביטוח לרכב קטן

לרוב, שווי מכוניות קטנות נמוך בהשוואה לדגמים הגדולים, ולכן כשמדובר ברכב קטן, גם בתחום הביטוח תוכל, במקרים רבים, לצמצם את הוצאות הרכב ולשלם פחות.

קונה רכב חדש או רכב יד שנייה? תתחדש! חברת איילון ביטוח תשמח להתאים עבורך פוליסת ביטוח לרכב, כך שתוכל ליהנות מנהיגה בלי חששות מיותרים.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString