5 טיפים לנהג החדש

תמונות של המילה טיפים באנגלית

הילד עבר טסט? הינה כמה דברים שכדאי שתדע!


מזל טוב! הילד התחדש ברישיון נהיגה. ודאי השקעתם לא מעט כסף בשיעורי הנהיגה עד שקיבל את הרישיון הנכסף. מעתה הוא מוגדר על ידי המדינה כ"נהג חדש" לתקופה של 24 חודשים, מחויב לנהוג עם מלווה על פי הגדרת החוק (אלא אם כן הוא מעל גיל 24) ונדרש בהקפדה יתרה על חוקי התנועה, באופן חמור יותר מאשר נהג ותיק. גם ביטוח רכב חובה ומקיף, אותם תרכשו, יתומחרו באופן שונה מזה המוצע לנהג ותיק, בשל הסיבה שנהג חדש מועד יותר לתאונות דרכים ועבירות תנועה מנהג ותיק, בשל חוסר ניסיונו על הכביש. כדי להקל עליך ועליו בהסתגלות לנהיגה נכונה ובטוחה, אספנו עבורך כמה טיפים שיעזרו לך לסייע לו ולהבטיח שינהג בבטחה ובזהירות:

  • הכר לו את הרכב ולמד אותו כיצד לתפעלו. וודא שידע כיצד לתפעל אותו ברמה הבסיסית ביותר: הפעלת וישרים קדמיים ואחורי, מילוי מים במתזים, מתי מדליקים אורות רגילים, גבוהים או ערפל, כיצד ממלאים אוויר בצמיגים, הכר לו את מערכות הבטיחות הנמצאות ברכב כגון מערכת "ABS" המונעת נעילת גלגלים ומאפשרת היגוי בזמן בלימת חרום, מערכת "ESP" או בשמה השני "בקרת יציבות", המונעת החלקת הרכב בסיבוב, הסבר לו על מערכת ההתראה כנגד התנגשות ברכב הנוסע לפניו וסטייה מהנתיב בכביש "מובילאיי" ועל חובת חגירת חגורות בטיחות לכל הנוסעים רכב.
  • לווה אותו או יעץ לו בבחירת המלווה שלו. המלץ על מלווה עליו אתה סומך, כזה שאינו נלחץ במהירות, אבל גם לא כדאי לבחור במלווה בעל ביטחון מופרז שישפיע עליו לנהוג בחיפזון.
  • הדגש לו שוב ושוב את חשיבות שמירת המרחק, על מנת שימנע מסכנה ומבלימות מיותרות, בפרט בחורף כאשר הכבישים רטובים.
  • הסבר לו כי נהג ותיק אינו בהכרח נהג זהיר. נהגים אחרים סביבו יבצעו לעיתים עבירות תנועה, יסעו במהירות, לא יתנו זכות קדימה, לא יצייתו לתמרורים ועוד. למד אותו להקפיד על חוקי התנועה וכיצד להיכנס תמיד במשנה זהירות לצמתים מרומזרים. הסבר לו כי גם כאשר האור ברמזור הוא ירוק, עליו להקפיד ולהסתכל שמאלה וימינה ולוודא שאין רכב החוצה במהירות את הצומת. רק אם הצומת פנויה ניתן לעבור אותה.
  • עדכון הנהג בביטוח הרכב שברשותך. עם קבלת רישיונו של הנהג החדש, יש לעדכן את הפוליסה הקיימת שברשותך ואת הכיסויים עבור ביטוח נהג צעיר, לטובת התאמה מרבית לצרכים החדשים של משפחתך. כך ניתן לוודא שהביטוח מתחשב בסוג הרכב ובמאפיינים האישיים שלך ושל בני משפחתך הנוהגים ברכב, דוגמת גיל ומספר שנות ניסיון בנהיגה.

שיהיה בהצלחה!

 

Ayalon Young - ביטוח רכב דיגיטלי לנהגים צעירים

איילון יאנג - ביטוח רכב דיגיטלי לנהגים צעירים שחוסך לך כסף, עם אפליקציה המעניקה הטבות על נהיגה בטוחה, ללא הגבלת קילומטרים וללא צורך בהפעלתה בתחילת כל נסיעה – הביטוח תמיד בתוקף! רוצה לדעת עוד על איילון יאנג? להצטרפות פנה לסוכן הביטוח באיילון או לחץ כאן>>
 

הוספת כיסוי זמני לנהג צעיר

יש לך ביטוח רכב באיילון? ניתן להוסיף כיסוי זמני לנהג צעיר או חדש אונליין! לפרטים נוספים לחץ כאן >>
 
* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

 


 

 


 

 

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString