חיפוש
פעולות

ביטוח סיעודי למימון של טיפול סיעודי בבית או אשפוז סיעודי

 

טיפול סיעודי הינו טיפול צמוד ואינטנסיבי, וההוצאות עליו יכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש. אלו הוצאות שמקשות על כל משפחה, בעיקר אם החולה הוא אחד המפרנסים בה. ביטוח סיעודי פרטי באיילון מסייע לממן את הטיפול הסיעודי בבית או במוסד רפואי.


מהו ביטוח סיעודי?

מה זה ביטוח סיעודי? גמלה חודשית בגובה סכום הביטוח אותו רוכש המבוטח לתקופה בו הוא נמצא במצב סיעודי. ככל שמצטרפים בשלב מוקדם יותר לביטוח, כך עלויות הביטוח נמוכות יותר, וצוברים ערכי סילוק גבוהים יותר (בביטוח סיעודי גם אם תפסיק לשלם את תשלומי הביטוח, עדיין יהיה לך כיסוי חלקי על סמך התשלום ששילמת עד כה).


מהו מצב סיעודי?

מצב סיעודי הוא מצב בו החולה אינו יכול לבצע באופן עצמאי לפחות 3 מתוך הפעולות הבאות: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט על הסוגרים ולהתנייד. מצב סיעודי עלול לנבוע מזקנה או מתאונה, לכן ביטוח סיעודי לא מיועד רק למבוגרים, ויש חשיבות גם לעשות ביטוח סיעודי לילדים.


איך רוכשים ביטוח סיעודי פרטי?

במילוי טופס הצטרפות קצר ובפניה לסוכן הביטוח שלך באיילון שיתאים את הביטוח לך ולבני משפחתך. ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.

שאלות ותשובות

כאן תוכל למצוא את התשובות לשאלות הנפוצות ביותר שנשאלו על ידי לקוחות איילון

בעמוד הראשי של אתר הבית של איילון תוכל למצוא את כל נותני השירות הקרובים אליך.

בכניסה לאזור האישי  שלך תוכל לעדכן את פרטיך

תוכל להוריד את הדוחות הרבעוניים והשנתיים שלך בקלות באזור האישי


 

תוכל לבדוק אם חסרים מסמכים בכל זמן, און-ליין האישי שלך בירור סטטוס תביעה , אם חסרים מסמכים תוכל לשלוח אותם דרך  האיזור האישי שלך.
תוכל גם לפנות לשירות הלקוחות שלנו בטלפון 1-800-35-2001 (שלוחה מספר 1) או לסוכן הביטוח האישי שלך.

לקבלת הצעה לביטוח סיעוד

לקבלת הצעה לביטוח סיעוד
שם מלא
תעודת זהות
דואר אלקטרוני
קידומת
מספר נייד
באנר שיווקי ביטוח בריאות

ביטוח בריאות לכל המשפחה
יתרון יחודי למבוטחי איילון בבחירת הרופא המנתח