ביטוח סיעודי למימון של טיפול סיעודי בבית או אשפוז סיעודי

 

(שיווק ומכירת המוצר הסתיימה בחודש נובמבר 2019)

 

מי שלא יכול לבצע לבד חלק מהפעולות שאנו עושים ביום יום  וצריך השגחה או עזרה באמצעות גורמים שונים, אשפוז או עזרה בבית, מוגדר כאדם סיעודי.  אף אחד לא חושב שאי פעם הוא יכול להגיע למצב שכזה, אך בזכות הרפואה המתקדמת והעלייה בתוחלת החיים שלנו יש סיכוי גבוה להגיע למצב הזה. טיפול סיעודי הינו טיפול צמוד ואינטנסיבי, וההוצאות עליו יכולות להגיע לאלפי שקלים בחודש. אלו הוצאות שמקשות על כל משפחה, בעיקר אם החולה הוא אחד המפרנסים בה. אנחנו בטוחים שאתה לא רוצה להיות נטל ומעמסה על היקרים לך ועל אחרים, ולכן כדי להבטיח את זה ביטוח סיעודי פרטי של איילון יכול לסייע לך לממן את הטיפול הסיעודי בבית או במוסד רפואי.

מה זה ביטוח סיעודי?

גמלה חודשית בגובה סכום הביטוח אותו רוכש המבוטח לתקופה בו הוא נמצא במצב סיעודי. ככל שמצטרפים בשלב מוקדם יותר לביטוח, כך עלויות הביטוח נמוכות יותר, וצוברים ערכי סילוק גבוהים יותר (בביטוח סיעודי גם אם תפסיק לשלם את תשלומי הביטוח, עדיין יהיה לך כיסוי חלקי על סמך התשלום ששילמת עד כה).


מהו מצב סיעודי?

מצב סיעודי הוא מצב בו החולה אינו יכול לבצע באופן עצמאי לפחות 3 מתוך הפעולות הבאות: לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, לשלוט על הסוגרים ולהתנייד. מצב סיעודי עלול לנבוע מזקנה או מתאונה, לכן ביטוח סיעודי לא מיועד רק למבוגרים, ויש חשיבות גם לעשות ביטוח סיעודי לילדים.

 

מבוטח באיילון? לשירותך, פעולות בביטוח סיעוד

 
מוקד בריאות

דואר אלקטרוני: mailh@ayalon-ins.co.il
טלפון: 1-800-35-20-01
ימים ושעות פעילות: א-ה מ-8:00 עד- 16:00