בשביל החוסן - סרטן: מידע כללי

פיצוי כספי בעת גילוי מחלת הסרטן

כפות ידיים מחזיקות משפחה מנייר

מהו ביטוח חוסן לחולי סרטן?

מחלה קשה יכולה להפתיע כל אחד בכל גיל ובכל שלב בחיים שלו. מעבר להתמודדות עם המחלה הקשה, קיימת התמודדות כלכלית כבדה, שיכולה להשפיע על חיי משפחת החולה והסובבים אותו. כדי להיות מכוסה ומוגן מפני אירועים כאלה שעלולים לקרות במהלך החיים שלך כדאי שתבטיח את עתידך הבריאותי והכלכלי ועתידם של יקירך על כל מקרה. ביטוח מחלות קשות של איילון נותן כיסוי הולם ופיצוי כספי במקרה של גילוי מחלה קשה, עוזר בהתמודדות עם עלויות שונות הקשורות באירוע הרפואי ומסייע לך לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.

 

פיצוי כספי בעת גילוי מחלת הסרטן

מעבר להתמודדות בעת גילוי מחלת הסרטן, מתמודדים החולה ובני משפחתו גם עם העלויות הגבוהות של הטיפול. התקופה האחרונה מתאפיינת בפתרונות חדשים להתמודדות עם המחלה, פתרונות טכנולוגיים ופתרונות בדמות תרופות מתקדמות, אשר עלויותיהם גבוהות.

פוליסה כזו מסייעת לחולה ולבני משפחתו ומעניקה פיצוי כספי חד פעמי בעת גילוי מחלת הסרטן, בהתאם לסכום שנרכש בהצטרפות, החל מ- 50,000 ₪ ועד ל- 600,000 ₪.

הפוליסה מעניקה גם הרחבה (מצמצמת חריגים) בשיעור 20% מסכום הביטוח למקרה של סרטן שד, סרטן צוואר הרחם או ביצוע ניתוח לצורך טיפול בגידול ממאיר בערמונית.

בנוסף, אם יתגלה מקרה ביטוח שני לאחר 5 שנים ממועד ההחלמה ממחלת הסרטן הקודמת – החולה יהיה זכאי לפיצוי נוסף, בגובה 100% מסכום הביטוח שנרכש.

איך רוכשים ביטוח חוסן לחולי סרטן?

במילוי טופס הצטרפות קצר ובפניה לסוכן הביטוח שלך באיילון שיתאים את הביטוח לך ולבני משפחתך. פרטי סוכן הביטוח שלך מופיעים באזור האישי שלך. אם אין לך סוכן ביטוח ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.

לקבלת הצעה לביטוח מחלות קשות

לקבלת הצעה לביטוח מחלות קשות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString