מה כולל ביטוח מחלות קשות בעת גילוי מחלת הסרטן?

טיפול יעיל במחלת הסרטן דורש גישה למיטב המומחים האונקולוגיים בארץ ובעולם, וכן עלות כספית לא מבוטלת של טיפולים יקרים. עם ביטוח מחלות קשות של איילון, תוכל לקבל מענה במקרה של גילוי סרטן או של מחלה קשה אחרת.
הפיצוי הכספי לו תהיה זכאי במסגרת הביטוח, במקרה של גילוי מחלה קשה, יסייע לך ולמשפחתך בהתמודדות עם עלויות הטיפולים. בנוסף, הפיצוי הכספי יאפשר לך לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר.


מה היתרונות בביטוח מחלות קשות פרטי?

במדינת ישראל עומדת הזכות לשירותי בריאות בסיסיים בחינם לכל תושב, במסגרת חוק ביטוח בריאות ממלכתי. כמו כן, קופות החולים מציעות הרחבות שונות לאותו שירות בסיסי בתשלום, בתכניות שב"ן. עם זאת, הביטוחים הבסיסיים אינם מכסים טיפולים רפואיים מורכבים כמו השתלות וניתוחים מיוחדים בחו"ל.
רכישת ביטוח מחלות קשות יכולה לסייע בגישור על הפער בין המטופל לבין השירות או הייעוץ הרפואי לו הוא זקוק בעת גילוי מחלת הסרטן. מנתחים בכירים רבים ולא מעט צוותים רפואיים מומחים עובדים מול חברות הביטוח, כך שביטוח מחלות קשות מכסה עבורך את מה שקופת החולים לא מכסה, על ידי שימוש בפיצוי הכספי.
ביטוח מחלות קשות כולל כיסוי השתלות וניתוחים בחו"ל, כיסוי זה יכול לחסוך לך ולמשפחתך עוגמת נפש כתוצאה מחיפוש מתיש אחר מקורות מימון ומהמתנה ארוכה. הביטוח יכול לקצר משמעותית את זמני המתנה, מה שיכול להציל חיים במקרה של מחלת הסרטן.

מה כולל הכיסוי 'בשביל החוסן – סרטן'?

בעוד שביטוח מחלות קשות נותן מענה למגוון רחב של מחלות, ביטוח "בשביל החוסן - סרטן" מעניק פיצוי כספי בעת גילוי מחלת הסרטן בלבד.
מעבר להתמודדות הפיזית עם מחלת הסרטן, החולה ומשפחתו נאלצים להתמודד גם עם העלויות הגבוהות של הטיפול. נכון להיום, ישנם פתרונות חדשים להתמודדות עם המחלה, טכנולוגיים ותרופתיים, אך הם אינם כלולים בסל התרופות ועלותם יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד.

תכנית הביטוח "בשביל החוסן – סרטן", תסייע לך ולבני משפחתך בעת צרה. מדובר בתכנית ביטוח לפיצוי כספי בעת גילוי מחלת הסרטן, בה תהיה זכאי לפיצוי כספי חד פעמי, בהתאם לסכום שנרכש בהצטרפות.
בנוסף, הפוליסה מעניקה כיסוי של 20% מסך גובה הפיצוי שנרכש למקרה של טרום סרטן: סרטן השד, סרטן צוואר הרחם או לצורך ביצוע ניתוח לטיפול בגידול ממאיר בערמונית (בשלבים המוקדמים של המחלה).

מעוניין לרכוש ביטוח למקרה של גילוי סרטן?

לרכישת ביטוח מחלות קשות עבורך ועבור בני משפחתך, פנה לסוכן הביטוח שלך. אם אין לך סוכן ביטוח ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח שלנו או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.
 
* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי
שדות חובה מסומנים ב -
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל
כתבות שיוכלו לעניין אותך...
חלית במחלה קשה?

חלית במחלה קשה?

ריכזנו עבורך את האפשרויות הביטוחיות העומדות לרשותך

לקריאת המאמרחלית במחלה קשה?
דברים שכדאי לשים לב כשבוחרים ביטוח בריאות

דברים שכדאי לשים לב כשבוחרים ביטוח בריאות

פה מצויינים 4 הטיפים החשובים ביותר שכדאי לקרוא לפני שרוכשים ביטוח בריאות פרטי

לכתבה המלאהדברים שכדאי לשים לב כשבוחרים ביטוח בריאות
תרופות שאינן בסל

תרופות שאינן בסל

כיסוי מציל חיים בביטוח הבריאות
לכתבה המלאהתרופות שאינן בסל

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString