ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ מ "השקל הראשון" - אחידה: מידע כללי

כיסוי מהשקל הראשון לניתוחים ומחליפי ניתוח פרטיים בארץ

מהו ביטוח בריאות פרטי?

קופות החולים בישראל מספקות סל של שירותי בריאות בסיסי לכל תושב. ביטוחי הבריאות הפרטיים השונים שמוצעים על ידי חברות הביטוח מאפשרים לשפר את איכות שירותי הרפואה והבריאות שלך על ידי הוספה של כיסויים ושירותים שונים.


אילו כיסויים כלולים בביטוח בריאות פרטי?

ביטוח בריאות פרטי באיילון נותן לך ולמשפחתך הרחבה לשירותים הבסיסיים שכלולים בשירותי הבריאות של קופות החולים, והגנה למצבים רפואיים שאינם כלולים בשירותים אלו. הביטוח מספק לך טיפול רפואי יעיל ומתקדם ונותן לך שקט כלכלי ונפשי. הביטוח מאפשר לך לבחור את הרופא המנתח וא בית החולים, לקבל תרופות שאינן בסל הבריאות, לבצע פעולות ניתוחיות או טיפוליםמיוחדים בחו"ל ועוד...


למי מיועדת התכנית?

כאשר עולה צורך בביצוע ניתוח או טיפול מחליף ניתוח, חשוב שתהיה לך האפשרות לבחור את המנתח הטוב ביותר, את בית החולים ואת מועד הטיפול או הניתוח. תכנית ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ - אחידה מאפשרת לך את חופש הבחירה והטיפול הטוב ביותר.


מה כוללת התכנית?

יתרון באיילון: בחירה חופשית של רופא מנתח וכיסוי מלא גם בעת ביצוע ניתוח שלא באמצעות רופאי הסדר (עד תקרת ספקי הסדר)

  •  3 התייעצויות עם רופא מומחה אגב ניתוח או טיפול מחליף ניתוח בארץ
  • ניתוח בבית חולים פרטי או במרפאה כירורגית פרטית, כולל כל ההוצאות הרפואיות הנדרשות לביצוע הניתוח ולאשפוז: שכר מנתח, שכר רופא מרדים, הוצאות חדר ניתוח, שתלים, תרופות במהלך האשפוז ובדיקות שבוצעו כחלק מהניתוח
  • הוצאות אשפוז בגין ניתוח, עד  30 ימי אשפוז
  • טיפול מחליף ניתוח
  • תרופות במהלך אשפוז
  • שתלים במהלך ניתוח או טיפול מחליף ניתוח


איך רוכשים ביטוח בריאות פרטי?

 במילוי טופס הצטרפות קצר ובפניה לסוכן הביטוח שלך באיילון שיתאים את הביטוח לך ולבני משפחתך. פרטי סוכן הביטוח שלך מופיעים באזור האישי שלך. אם אין לך סוכן ביטוח ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString