מהם השירותים האמבולטוריים?

כל מה שרצית לדעת על הנספח האמבולטורי בביטוח הבריאות
רופאה מסבירה למטופל

השירותים האמבולטוריים מופיעים באתרים שונים העוסקים בתחום הבריאות, מפורסמים בלא מעט חברות ביטוח, נכללים תחת הכותרת "נספח אמבולטורי" או "ביטוח אמבולטורי" - מהם שירותים אמבולטוריים בביטוח הבריאות?

עד לפני מספר שנים כל מי שהבין את החשיבות האמיתית של ביטוח בריאות פרטי רכש פוליסת ביטוח רחבה שכללה בתוכה רשימה ארוכה של כיסויים רפואיים משמעותיים, בהם: אבחון מהיר, ביטוח מחלות קשות וגם שירותים אמבולטוריים. היום, כל אחד יכול לבחור את הכיסויים שהוא מעוניין בהם, בהתאם לשיקוליו האישיים.

מה מיוחד בנספח אמבולטורי?

הוספת הכיסוי האמבולטורי בביטוח הבריאות מאפשר לך לקבל כיסוי למגוון רחב של שירותים רפואיים נפוצים: התייעצויות עם רופאים מומחים, בדיקות אבחנתיות ובדיקות הדמיה, כיסויים להריון ולידה, אבחון וייעוץ גנטי למחלות תורשתיות, טיפולים פארא-רפואיים ועוד.
באיילון, הכיסוי כולל גם בדיקת Colonflag ייחודית – בדיקת דם החוזה את הסיכון לחלות בסרטן המעי הגס, ללא צורך בבדיקה פולשנית, עפ"י תנאי הפוליסה.

רפואה מונעת למחלת הסרטן

בין הכיסויים הקיימים בנספח האמבולטורי באיילון, יש גם לא מעט בדיקות וטיפולים הנוגעים לרפואה מונעת למחלת הסרטן, לדוגמא: בדיקת סקר לגילוי סרטן, בדיקת קולונוסקופיה מניעתית, חוות דעת שנייה בחו"ל ועוד. אי אפשר לדעת מה יוליד יום ולכן כדאי להיות מוכנים לכל מצב עם ביטוח מתאים, המאפשר לעשות את הבדיקות והטיפולים הנדרשים ולהישאר בראש שקט מבחינה כלכלית. כך, ניתן להשקיע את המשאבים בהתמודדות פיזית ונפשית, במקרה של חס וחלילה חשד למחלה.

שירות מחקר אישי ממוקד

שירות חדשני למחקר אישי ממוקד, המתאים למטופל אשר אובחן במחלה מורכבת. השירות מעניק למבוטח את האפשרות לקבל מידע רפואי לגבי טיפולים אלטרנטיביים וסיכויי הצלחתם, טיפולים קונבנציונליים אפשריים ומחקרים קליניים בינלאומיים בהתאם למצבו. מבוטחי איילון בנספח האמבולטורי נהנים גם משירות זה במסגרת הכיסוי.

מי יכול להצטרף?

באיילון ניתן להצטרף לכיסוי האמבולטורי ללא צורך במילוי הצהרת בריאות, כך שניתן לרכוש את המוצר ללא תלות במצבך. התשלום החודשי עבור הביטוח ייקבע עפ"י גיל המבוטח, כאשר גיל הכניסה המרבי הינו 75, בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה.

איך אפשר לקבל עוד מידע על הכיסוי לשירותים אמבולטוריים?

לשירותך תנאי הביטוח המלאים בעמוד תכנית ביטוח נספח אמבולטורי באתר איילון. בנוסף, תוכל לקבל פרטים נוספים מסוכן הביטוח שלך באיילון. אם אין לך סוכן ביטוח, שאל את אחד מסוכני הביטוח שלנו על הכיסוי או השאר את פרטיך בטופס צור קשר וסוכן ביטוח מקצועי יחזור אליך.


*כל האמור לעיל בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה.
הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ מקצועי.

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString