ביטוח בריאות לילדים

ילדה מחבקת דובי ומאחורה עומדת רופאה

מה החשיבות בביטוח הבריאות לילדים שמבוטחים בקופות החולים ובמה שונה ביטוח בריאות פרטי לילדים?

ביטוח בריאות מסייע למבוטחים לקבל את הטיפול הרפואי האיכותי והמתאים ביותר לצרכים שלהם. בין אם מדובר בהשתלות איברים בארץ או בחו"ל, בניתוחים מסובכים או בטיפולים ובתרופות יקרות, ביטוח בריאות פרטי יכול לתת לך את המענה הרפואי הטוב ביותר.

קופות החולים בישראל אמנם מספקות סל שירותי בריאות בסיסי לכל תושב, וכן אפשרות לסל שירותים נרחב יותר במסגרת שב"ן, אך עם זאת, ישנם טיפולים רפואיים רבים אותם קופות החולים מכסות רק באופן חלקי או שאינן מכסות בכלל. פערים אלו, יכולים להגיע לעשרות ולמאות אלפי שקלים, סכומים שעשויים להקשות כלכלית על ההורים.


ביטוח בריאות בקופת החולים לעומת ביטוח בריאות פרטי


ביטוח בריאות לילדים בקופות חולים
- קופות החולים מחוייבות לספק לכל תושב סל שירותי בריאות בסיסיים, אותו ניתן להרחיב במסגרת שב"ן. כל ילד בישראל זכאי לביטוח בריאות בסיסי מאחת מקופות החולים בישראל. עם זאת, הביטוחים הבסיסיים של קופות החולים לא מכסים את כל הטיפולים הרפואיים, כגון: ניתוחים מיוחדים והשתלות בחו"ל.

ביטוח בריאות פרטי לילדים - רכישת ביטוח בריאות פרטי לילדים מעביר את הכוח לידיים של ההורים. מעבר ליכולת לבחור עבור ילדך את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, ביטוח בריאות פרטי מאפשר את בחירת הרופא המנתח. כמו כן, ביטוח בריאות לילדים מאפשר להורים לקבל מימון בגין הטיפול הרפואי.

רכישת ביטוח בריאות לילדים יכולה לחסוך מהמשפחה חיפוש מתיש אחרי מקורות מימון, עוגמת נפש, המתנה ארוכה ועוד. כל אלה יכולים בסופו של דבר, יכולים להציל חיים.

מתעניין בביטוח בריאות פרטי לילדים? לקבלת הצעה ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים של איילון או להשאיר את פרטיך בטופס צור קשר.

 

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString