איילון ביטוח במקום הראשון במדד השירות בביטוחי הבריאות בישראל!

בחודש אוגוסט 2021, פרסמה רשות ההון ביטוח וחיסכון, את דירוג מדדי שירות חברות הביטוח לשנת 2020, שקבע כי איילון ביטוח היא החברה המובילה במדד השירות בתחום ביטוחי הבריאות.

מדד השירות בוחן את טיב השירותים שמציעה כל אחת מחברות הביטוח ללקוחותיה. המדדים השונים מדרגים את חברות הביטוח על פי נתונים שונים, כגון: זמן מענה טלפוני, תשלום תביעות, מהירות הטיפול בתביעות, כלים דיגיטליים ועוד.

איילון ביטוח במקום הראשון במדד השירות בביטוחי בריאות בישראל וכן במקום הראשון במהירות המענה הטלפוני בביטוחי הבריאות

על פי מדד רשות ההון ביטוח וחיסכון, איילון ביטוח הינה במקום הראשון במדד השירות בביטוחי בריאות – הן בקטגוריית ביטוחי בריאות והן בקטגוריית תאונות אישיות.

בנוסף, דורגה איילון במקום הראשון במדד המענה הטלפוני. מדד זה משקף את רמת השירות ואת היחס האישי והאנושי שנותנת חברת הביטוח ללקוחותיה.

זמן ההמתנה למענה טלפוני, החל מרגע קבלת השיחה בנתב השיחות של החברה ועד לרגע בו הלקוח קיבל מענה אנושי, אמור להימשך עד 3 דקות, לכל היותר. ככל שנציגי החברה מצליחים לתת מענה תוך פחות מ- 3 דקות, כך ציון החברה במדד עולה.

רשות ההון ביטוח וחיסכון קבעה:
איילון במקום הראשון במדד זה והינה חברת הביטוח עם הציון הגבוה ביותר בזמן המענה הטלפוני, עם ציון 94.

הדירוג של איילון במקום הראשון, במדד השירות בכלל ובזמן המענה הטלפוני בפרט, הינו תוצר ישיר של פעולות החברה לשמירה על רמת שירות גבוהה ולהמשך שיפורה המתמיד.

אנשים לשירות אנשים – ערך מרכזי באיילון

יסודותיה האסטרטגיים של איילון, מושתתים על ערכים של רמת שירות גבוהה ויחס אישי, כבוד הדדי, שקיפות, הגינות, מקצועיות וחדשנות, אותם החברה מקפידה לשמר ולפתח, ואשר הינם הבסיס להישגי החברה לאורך השנים.

איילון משקפת בחזון שלה, בסלוגן שבחרה – "אנשים לשירות אנשים" ובערכיה, את הצד האנושי של הביטוח, כאשר ניתן דגש מיוחד לנושא השירות.

חשיבות השירות בביטוחי הבריאות

ביטוחי הבריאות הפרטיים מציעים עולם שלם של טיפולים ושל שירותים רפואיים איכותיים, שאינם כלולים בסל הבריאות הבסיסי, אשר יכולים להוות רשת ביטחון כלכלית בשעת הצורך.

לפני שרוכשים ביטוח בריאות פרטי, חשוב לבדוק מה הביטוח כולל ואילו הוצאות הוא יכול לכסות.

יחד עם זאת, לא פחות חשוב לקחת בחשבון את רמת השירות של החברה המבטחת ולבדוק האם החברה יכולה לספק מענה איכותי, יעיל ומהיר ברגע האמת.

הבריאות שלך חשובה לנו

ביטוח הבריאות הייחודי של איילון מאפשר לך לקבל טיפול רפואי פרטי, יעיל ומתקדם, והכל, כמובן, עם השירות הטוב ביותר. ביטוח הבריאות שלנו כולל מגוון יתרונות:

  • בחירה חופשית של הרופא המנתח, ברגע האמת.
  • כיסוי ל-43 מחלות קשות ואירועים רפואיים, כולל 100% פיצוי לאירוע שכיח: צנתור כלילי טיפול.
  • כיסוי רחב לתרופות שאינן בסל, המתחדש ומתמלא בכל שנתיים!


להצטרפות לביטוח הבריאות המוביל של איילון, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או להשאיר פרטים בטופס צור קשר >>

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString