מה ההבדל בין ביטוח בריאות לבין ביטוח מחלות קשות?

מה זה ביטוח מחלות קשות ומה זה ביטוח בריאות, והאם יש הבדל ביניהם?
קבוצה של רופאים עם מסכות

בשנת 2016 חלה רפורמה בביטוחי הבריאות בישראל, שחילקה את ביטוח הבריאות הרחב למספר כיסויים נפרדים, בכל חברות הביטוח בארץ. כלומר, כיום כל אדם יכול לבחור האם הוא מעוניין לרכוש את כל הכיסויים בביטוח הבריאות או רק חלק מהכיסויים המוצעים, בהם ביטוח מחלות קשות.

מה זה ביטוח מחלות קשות?

פוליסת ביטוח מחלות קשות באיילון - "בשביל החוסן" היא פוליסה המעניקה פיצוי כספי בעת בגילוי מחלה קשה או אירוע רפואי. בין היתר, חשוב לדעת שהפוליסה מאפשרת לקבל 100% פיצוי לאחד האירועים הרפואיים השכיחים ביותר - צנתור כלילי טיפולי. מדובר בכיסוי משמעותי שבעזרתו תוכל להתמודד כלכלית עם העלויות הרפואיות בעקבות גילוי מחלה קשה.

תוכנית הביטוח "בשביל החוסן"

גם אם יש לך ביטוח מחלות קשות וגם אם עדיין לא רכשת כיסוי ביטוחי בתחום זה, כדאי שתדע שהפיצוי הכספי הניתן בעת גילוי מחלה קשה מבוסס על רשימת המחלות והאירועים הרפואיים המפורטת בתנאי הפוליסה. באיילון, תכנית הביטוח "בשביל החוסן" כוללת פיצוי כספי בעת (חו"ח) גילוי מחלה אחת או יותר מתוך 43 מחלות ואירועים רפואיים, כגון: סרטן, מחלת ריאות חסימתית כרונית ומחלות טרום סרטניות (בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה).

מה כולל ביטוח בריאות פרטי?

לעומת פוליסת מחלות קשות המעניקה סכום כספי כפיצוי חד פעמי במקרה ביטוח, כל אחד מהכיסויים הנוספים בביטוח הבריאות הפרטי מציע החזר כספי במקרים שונים, לדוגמא: במקרה שקיבלת טיפול רפואי כלשהו, עברת ניתוח בחו"ל או צרכת תרופות שאינן בסל הבריאות.

כמו כן, ביטוח הבריאות הפרטי באיילון יכול להעניק לך יתרונות נוספים מעבר להחזר כספי. באמצעות ביטוח הבריאות שלנו, תוכל ליהנות מבחירה חופשית של הרופא המנתח שיטפל בך ברגע האמת, ללא הגבלה לרשימת רופאים שבהסדר. כלומר, הבחירה באיכות הטיפול עוברת לידיים שלך, נוסף על הגמישות הניתנת בבחירת בית החולים או המרפאה המטפלת.

אילו עוד כיסויים קיימים בביטוח הבריאות?

כאמור, ביטוח הבריאות מחולק למספר כיסויים נפרדים, בהם גילוי מחלות קשות, השתלות וטיפולים בחו"ל, ניתוחים ומחליפי ניתוח בארץ, תרופות שלא בסל הבריאות ועוד. לצפייה בכל הכיסויים בביטוח הבריאות של איילון >>


מתעניין בביטוח מחלות קשות?

למידע נוסף פנה לסוכן הביטוח שלך או השאר פרטיך בטופס צור קשר. אין לך סוכן ביטוח? ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון.


כל האמור לעיל בכפוף לתנאי הפוליסה וסייגיה.
הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ מקצועי.

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString