מה ההבדל בין ביטוח בריאות ציבורי לפרטי?

ידיים מחזיקות טאבלט

ישראל היא אחת המדינות המתקדמות בעולם בתחום ביטוח הבריאות הציבורי. כל אזרח זכאי לביטוח בריאות במסגרת חוק הבריאות הממלכתי, וקופות החולים אחראיות על הטיפולים, כשמס הבריאות הנגבה מכל אזרח אחראי על המימון.

איך מרחיבים את סל הטיפולים של ביטוח הבריאות הציבורי?

למרות שביטוח הבריאות הציבורי בישראל די מספק, ברור כי ביטוח בריאות פרטי מכיל בתוכו הרבה יותר טיפולים ושירותים, בעיקר כאלה שנחשבים יקרים, כמו טיפולים במחלות קשות ועוד.

לרשות האזרח קיימת אפשרות נוספת לקבלת שירותי בריאות נוספים על ידי קופות החולים, אך אין לבלבל בין שירותים אלה (שב"ן או ביטוח משלים) לבין סל הטיפולים המקיף יותר, שקיים בביטוח הבריאות הפרטי.

ביטוח בריאות פרטי וביטוח מחלות קשות במחיר משתלם

חשוב לזכור - לפני כמה שנים נכנסה רפורמת בריאות כוללת בישראל, שעשתה סדר בתחום ביטוחי הבריאות, ובמסגרתה נוצרה פוליסה כוללת המכילה את אותם המרכיבים בדיוק בכל החברות והם: ניתוחים בחו"ל, ניתוחים בישראל, השתלות, שירותים אמבולטוריים, גילוי מחלות קשות ותרופות. הרפורמה עזרה למבוטחים להבין בקלות מה צריכה להכיל פוליסת ביטוח בריאות פרטית, לערוך השוואת מחירים ולאפשר לכל אחד לבחור את חברת הביטוח המתאימה ביותר לצרכיו.
למה בכל זאת כדאי לעשות ביטוח בריאות פרטי ולא להסתפק בביטוח הממלכתי או המשלים.

עבור טיפולי בריאות פשוטים, ביטוח ציבורי או ביטוח משלים מספיקים בהחלט. אך כל מי שסבל אי פעם ממחלה קשה או מכיר מישהו שסבל ממנה, מודע למסכת הייסורים הנוספת מהם סובלים החולים, הן מהשגת הטיפול ואיכותו, הן מהתשלומים הנלווים והן בכל הנוגע לבירוקרטיה, המתנה לתור, חוות דעת נוספת ועוד.

ביטוח בריאות פרטי, מעבר להיותו כולל מגוון כיסויים מצילי חיים שאינם כלולים בסל הטיפולים הציבורי, מאפשר למבוטח ליהנות ממגוון שירותי בריאות נוספים, כגון: התייעצות עם רופאים מומחים, ניתוחים מתקדמים, השתלת איברים, קבלת תרופות שאינן נמצאות בסל התרופות, קיצור תורים לבדיקות ולניתוחים.

השורה התחתונה
ביטוח בריאות פרטי מקיף יותר ונותן לך ראש שקט בכל הנוגע לבריאות שלך. נכון, אפשר להסתפק במה שהמדינה מקנה לאזרח בכל הנוגע לטיפולי הבריאות הפשוטים אך מה יקרה אם חלילה תזדקק לניתוח מיוחד, לתרופה שאינה בסל התרופות, לבדיקת מומחה וכדומה?

פוליסת ביטוח פרטית מספקת לך מענה מקיף, מהיר ומשתלם לכל אותם נושאים, כדאי להשקיע בביטוח הבריאות הפרטי שלך וכך לחסוך זמן יקר והרבה כסף, ויותר חשוב: ליהנות מטיפול רפואי מתקדם ויעיל במקרים של מחלות שונות וסיבוכים רפואיים אפשריים.

מעוניין לרכוש ביטוח בריאות פרטי?
אם אין לך עדיין ביטוח בריאות פרטי למשפחה, תוכל לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון, או למלא את פרטיך בטופס צור קשר, וסוכן ביטוח ישמח להתאים את הביטוח הנכון ביותר לך ולמשפחתך.
 
* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString