בלעדי למבוטחי איילון: בשורה חדשה בתחום הרפואה

בשורה חדשה בתחום הרפואה המונעת: בדיקה לא-פולשנית החוזה את הסיכון להימצאות סרטן המעי הגס - בלעדי למבוטחי איילון, חברת ביטוחי הבריאות לשנת -2018

הרפואה המונעת עולה שלב ומקלה על החיים של כולנו: בדיקה בלעדית לרוכשי כיסוי אמבולטורי במסגרת ביטוח הבריאות של איילון חברה לביטוח, מאפשרת, באמצעות בדיקה לא-פולשנית, לחזות את הסיכון להימצאות סרטן המעי הגס. איילון נבחרה כ'חברת ביטוחי הבריאות לשנת -2018' על פי דירוג נבחרי השנה של "עדיף" ועיתונאי הביטוח והפיננסים.

ביטוח בריאות המוביל בישראל ב-2018 הוא הביטוח של איילון חברה לביטוח, כך קבע פאנל המומחים של 'עדיף', הכולל את עיתונאי הביטוח והפיננסים המובילים מהתחום.

ריכזנו עבורכם 7 סיבות שמחזקות את היותה של איילון חברת ביטוח הבריאות הטובה ביותר בישראל:

 • חיזוי הסיכון להימצאות סרטן המעי הגס בבדיקת דם פשוטה - רק באיילון!
  סרטן המעי הגס הוא הסרטן השני מבחינת שכיחות בישראל- בקרב גברים ונשים גם יחד. בשנים האחרונות הוא מופיע יותר ויותר אצל צעירים, אשר לא נחשבו עד כה קבוצת סיכון. לכן, אבחון מוקדם ככל הניתן של סרטן המעי הגס הוא קריטי וחיוני, בעיקר מעל גיל 50 אבל גם בגילאים צעירים יותר, עם הופעת תסמינים רלוונטיים. עד היום, הדרך לבדיקת נוכחות סרטן המעי הגס כללה בדיקה פולשנית בתהליך מורכב הדורש הכנה מראש, טשטוש וזמן התאוששות.
  החדשות הטובות הן שיש אלטרנטיבה, בדמות בדיקה לא פולשנית, המבוצעת דרך בדיקת דם פשוטה, המוצעת במסגרת הכיסוי האמבולטורי בביטוח הבריאות של איילון. למעשה, איילון היא חברת הביטוח היחידה בישראל המציעה למבוטחיה את בדיקת האבחון המתקדמת, החוזה את הסיכון להימצאות סרטן המעי הגס ללא צורך בבדיקה פולשנית. הבדיקה, הנקראת COLONFLAG, מונעת את אי הנוחות הגדולה שבבדיקה הפולשנית וכל הכרוך בה.
 • אתם יכולים לבחור מי יהיה הרופא המנתח שלכם
  איילון היא מהחברות היחידות בישראל המאפשרת למבוטחיה בביטוח הבריאות ליהנות מהאפשרות של בחירת הרופא המנתח שלהם (שלא מתוך רשימת רופאים סגורה, כפי שמקובל ביתר חברות הביטוח).
  באמצעות הבחירה החופשית של הרופא, המבוטחים יכולים לקבל את הטיפול האיכותי ביותר עבורם, לממש את זכות הבחירה שלהם ולחוש ביטחון בכל הנוגע להצלחת הניתוח.
 • שירות מחקר אישי ממוקד - שירות חדשני של התאמה אישית לחולים במחלות מורכבות
  התמודדות עם מחלה מורכבת וכרונית היא משימה יום-יומית, הכרוכה בניסיון אינסופי למציאת דרכים להקלה על הכאב, שיפור המצב הבריאותי ואיתור דרכים חדשניות לטיפול. לכן, איילון גאה להציע שירות מחקר אישי ממוקד עבור חולים במחלות מורכבות. לאחר האבחון, המטופלים מקבלים מצוות מקצועי מידע רפואי מפורט על טיפולים קונבנציונליים אפשריים, טיפולים אלטרנטיביים רלוונטיים וסיכויי הצלחתם, ובנוסף הפניה למחקרים קליניים עולמים בהתאמה אישית למטופל ולאבחון.
 • גם לכם מגיע להתייעץ עם המומחים המובילים בעולם
  עוד שירות שנוסף לאחרונה לביטוח הבריאות של איילון, הוא שירות מומחה עולמי למחלת הסרטן, אשר מאפשר קבלת חוות דעת שניה בתחומי רדיאולוגיה/פתולוגיה/אונקולוגיה מרופאים מומחים מחו"ל.
 • יתרונות מנצחים בנספח האמבולטורי החדש
  כל הבדיקות הבלעדיות והשירותים החדשניים בנספח האמבולטורי החדש, יוצעו למבוטחים הקיימים בביטוח הבריאות של איילון, אשר ברשותם נספח אמבולטורי (החל מפברואר 2016 ואילך) ובכך ישודרג הנספח שברשותם
 • כיסוי למחלות קשות - כולל כיסוי בלעדי לצנתור כלילי טיפולי!
  רק בביטוח הבריאות של איילון, כיסוי המחלות הקשות כולל גם כיסוי למחלה שכיחה זו
 • סל תרופות מוגדל
  כיסוי רחב של תרופות, כולל תרופות בהתאמה אישית, אשר "מתמלא" כל שנתיים.

איילון ביטוח - 'חברת ביטוחי הבריאות לשנת 2018

השירותים החדשניים, הבדיקות הבלעדיות והכיסויים המשודרגים העניקו לאיילון חברה לביטוח את תואר 'חברת ביטוחי הבריאות ל-2018' על פי דירוג נבחרי השנה של "עדיף" ועיתונאי הביטוח והפיננסיים, המומחים הבולטים בענף. עבור איילון חברה לביטוח, אשר שואפת לכלול בפוליסות שלה את השירותים המתקדמים והחשובים ביותר, חשוב לחקור כל העת את ענף שירותי הבריאות ולהוסיף את הכיסויים היעילים, החדשניים והמתאימים ביותר לכל אחד ואחת ממבוטחיה.

רוצים לקבל פרטים נוספים על ביטוח הבריאות המוביל של איילון?

לפרטים על ביטוח הבריאות של איילון המוביל את הענף כולו, פנו לסוכן הביטוח שלכם או מלאו פרטיכם בטופס

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

שדות חובה מסומנים ב -
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל
כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך...
כל מה שרצית לדעת על הרפורמה בביטוחי הבריאות

כל מה שרצית לדעת על הרפורמה בביטוחי הבריאות

איזה ביטוח בריאות מומלץ עבורך במודל החדש של ביטוחי הבריאות?
לקריאת המאמרכל מה שרצית לדעת על הרפורמה בביטוחי הבריאות
מי צריך ביטוח בריאות פרטי?

מי צריך ביטוח בריאות פרטי?

למה ביטוח בריאות משלים מקופת החולים לא תמיד מספיק
לקריאת המאמרמי צריך ביטוח בריאות פרטי?

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString