ביטוח בריאות פרטי למשפחה

ידיים מחזיקות משפחה של שני הורים ושני ילדים מנייר

למה כדאי לך לרכוש ביטוח בריאות פרטי?


ביטוח בריאות פרטי יכול לסייע לך, במקרה הצורך, לקבל טיפול מהיר ומקצועי בארץ או בחו"ל ולאפשר לך לבחור את הצוות הרפואי המתאים לך ביותר, במקרה של גילוי מחלה קשה.

ביטוח הבריאות הפרטי מסייע למבוטחים לקבל את הטיפול הרפואי האיכותי והמתאים ביותר לצרכים שלהם. בין אם מדובר בהשתלות איברים בארץ או בחו"ל, בניתוחים מסובכים או בטיפולים ובתרופות יקרות, ביטוח בריאות פרטי ייתן לך את המענה הרפואי הטוב ביותר. קופות החולים בישראל אמנם מספקות סל שירותי בריאות בסיסי לכל תושב ואפשרות לסל שירותים נרחב יותר במסגרת שב"ן, אך עם זאת, ישנם טיפולים רפואיים רבים אותם קופות החולים אינן מכסות, או מכסות חלקית. פערים אלו, יכולים להגיע לעלויות של עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

ביטוח שאינו תלוי בתקציבי ממשלה
לפני שנסביר מה ביטוח בריאות פרטי כולל ומה היתרונות שלו לעומת סל שירותי הבריאות הבסיסי, חשוב לציין שמדובר בפוליסות ביטוח שאינן תלויות בהעברת תקציב, באישור סלי תרופות ובהרכבת ממשלה.
מבוטח שרכש פוליסת ביטוח בריאות פרטית יכול להיות בטוח שהוא יקבל את הטיפול לו הוא זקוק, בארץ או בחו"ל, בלי קשר למצב מערכת הבריאות הציבורית ולתפקודה.
בנוסף, היועצים המקצועיים, המנתחים וצוותי הרפואה האיכותיים ביותר עובדים באופן פרטי בהיקף שעות גדול משמעותית מאשר במוסדות הציבוריים, גם אם הם עובדים במערכת הציבורית בתפקידים ניהוליים במקביל.
רכישת ביטוח בריאות פרטי מגשר על הפער בין המטופל לבין השירות או הייעוץ הרפואי אותו הוא צריך, שכן רוב המומחים, המנתחים הבכירים והצוותים הרפואיים עובדים מול חברות הביטוח.

מכסה את מה שקופת החולים לא מכסה

במדינת ישראל עומדת הזכות לביטוח בריאות בסיסי בחינם לכל תושב, במסגרת חוק "ביטוח בריאות ממלכתי". קופות החולים מציעות הרחבות שונות לאותו ביטוח בסיסי בתשלום, בתכניות שב"ן (שירותי בריאות נוספים).
עם זאת, הביטוחים הבסיסיים אינם מכסים טיפולים רפואיים מורכבים כמו השתלות וניתוחים מיוחדים בחו"ל. רכישת ביטוח מחלות קשות שכולל השתלות וניתוחים בחו"ל, יכולה לחסוך מהמשפחה עוגמת נפש, המתנה ארוכה, חיפוש מתיש אחרי מקורות מימון, ובעיקר – מקצרת זמני המתנה, מה שיכול להציל חיים.
ביטוח הבריאות הפרטי מעביר את הכוח לידיים של המטופל ומשפחתו. מעבר לעובדה שהמבוטח יכול לבחור את הרופא המנתח לדוגמא, הוא זכאי לקבל גם מימון מלא של הטיפול, כולל עלויות הטיסה והשהייה שלו ושל מלווה נוסף (אם מדובר בטיפול בחו"ל).

מסלול ביטוחי מותאם אישית

בעקבות הרפורמה בתחום ביטוחי הבריאות, לכל אדם עומדת הזכות לרכוש כיסויי ביטוח בריאות שונים במספר פוליסות נפרדות. במידה והמבוטח יהיה מעוניין בהמשך לצאת מאחת הפוליסות, לא תהיה לכך שום השפעה על כיסויי הביטוח האחרים.
את ביטוח הבריאות הפרטי מומלץ לרכוש בגיל צעיר ובמצב רפואי בריא. כך המבוטח נהנה מכיסוי ביטוחי איכותי בעלות נמוכה, ואפילו נמוכה משמעותית, לעומת רכישת הביטוח בשלב מאוחר יותר בחיים. בסופו של דבר, חשוב לזכור שביטוח בריאות פרטי הוא הוצאה שנעה בין עשרות למאות בודדות של שקלים בחודש.
אם לוקחים בחשבון את העובדה שלמעלה מ – 90% מהאוכלוסייה יחלו בשלב כזה או אחר בחייהם, ואם מצרפים לכך את העלות הכספית האסטרונומית של טיפולים רפואיים מיוחדים כמו ניתוחים מסובכים והשתלות איברים, הסתמכות על השירותים הבסיסיים של קופות החולים היא בעייתית.
רכישת ביטוח בריאות פרטי לא פחות חשובה מרכישת ביטוח משכנתא או ביטוח מקיף לרכב, והסיכוי שאתה או מי מבני משפחתך תאלצו להשתמש בו גבוה יותר מהסיכוי שתשתמשו בביטוחים פרטיים אחרים - ביטוחים שכנראה לא הייתם חושבים להסתדר בלעדיהם.


מעוניין לרכוש ביטוח בריאות פרטי?

אם אין לך עדיין ביטוח בריאות פרטי למשפחה, תוכל לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון, או למלא את פרטיך בטופס צור קשר, וסוכן ביטוח ישמח להתאים את הביטוח הנכון ביותר לך ולמשפחתך.
 
* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי
שדות חובה מסומנים ב -
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל
כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך...
אישה בהריון יושבת על מיטה

סל הריון - מה מכסה ביטוח הבריאות הפרטי?

לכתבה המלאהסל הריון - מה מכסה ביטוח הבריאות הפרטי?
ידיים מחזיק טאבלט

ההבדלים בין ביטוח בריאות ציבורי לביטוח בריאות פרטי

 
לקריאת המאמרההבדלים בין ביטוח בריאות ציבורי לביטוח בריאות פרטי
מחשבון ומכשיר סטטוסקופ מונחים על שולחן

מה שרצית לדעת על הרפורמה בביטוחי בריאות

 
לקריאת המאמרמה שרצית לדעת על הרפורמה בביטוחי בריאות
רופא מחזיק סטטוסקופ

דברים שכדאי לשים לב כשבוחרים ביטוח בריאות

לכתבה המלאהדברים שכדאי לשים לב כשבוחרים ביטוח בריאות

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString