מה חשוב לדעת כשבוחרים ביטוח בריאות פרטי

רופא מחזיק סטטוסקופ

לבחור ביטוח בריאות פרטי שמתאים בדיוק לך


כולנו שואפים להיות בריאים. תקוותנו היא שבמידה ונקלע לבעיה בריאותית, יהיו לנו הכוחות הפיזיים והנפשיים להתמודד עימה, ולא פחות חשוב – משאבים כספיים לטפל בעצמנו באופן הטוב ביותר. ביטוח בריאות פרטי מספק לנו הגנה בכך שמאפשר לנו לקבל את המענה המתאים ואת האמצעים הנחוצים לנו להתמודד עם מצב בריאותי לא צפוי. ביטוח בריאות פרטי נותן לך שירותים נוספים והגנה למצבים רפואיים, שאינם כלולים בשירותי הבריאות של קופות החולים, כמו קביעת תור בזמן שנח לך, בחירת רופא מנתח ובית חולים, תרופות שלא נכללות בסל התרופות הממלכתי ועוד. ביטוח בריאות פרטי מאפשר לך טיפול רפואי פרטי, יעיל ומתקדם.

הגורם המהותי בביטוח הבריאות הינו איכותו והערך שהוא מעניק לנו, בנוסף לביטוח הבריאות הבסיסי הקיים בקופות החולים. 

יש מגוון ביטוחי בריאות פרטיים, כיצד תדע לבחור את ביטוח הבריאות המתאים לך ביותר?


4 דברים שחשוב לשים לב אליהם כשבוחרים ביטוח בריאות פרטי:

  • הצטרף בגיל צעיר - בעת ההצטרפות לביטוח עליך למלא הצהרת בריאות, ועל פי ההצהרה תותאם עבורך הצעת ביטוח. סטטיסטית, ככל שאנחנו צעירים יותר אנחנו בריאים יותר ועוברים פחות אירועים רפואיים (לצורך העניין גם הריון בסיכון או התערבות בלידה עלולים להשפיע על ההצעה). ככל שתצטרף לביטוח הבריאות בריא יותר, כך תקבל הצעת ביטוח טובה יותר ועם פחות החרגות בשל אירועים רפואיים שונים.
  • חשוב על הצרכים שלך. בהתחשב בנתוניך האישיים ובאורח חייך, הגדר מהם צרכיך מביטוח הבריאות שלך. לדוגמה, אישה שזה עתה נישאה או מתכננת להפוך לאם, כדאי שתיתן עדיפות לביטוח עם הטבות לנשים בהריון, כזה שמאפשר החזר כספי עבור מגוון בדיקות הריון.
  • בחר בחברת ביטוח יציבה ואמינה. מומלץ לרכוש את ביטוח הבריאות שלך בחברת ביטוח איתנה וותיקה, המעניקה שירות אישי באמצעות סוכן ביטוח מקצועי, ובעלת היצע נרחב של כיסויים ביטוחיים, רופאים ועוד.
  • העדף חברה הנותנת לך גמישות ואפשרויות בחירה. למשל, ברוב חברות הביטוח אתה מחויב לבחור רופא מנתח מתוך רשימה של רופאים להם יש הסכם עם החברה. חברת הביטוח איילון מעניקה לך גמישות ומתאימה את עצמה לדרישות ולצרכים שלך, באמצעות בחירה חופשית של הרופא המנתח וכיסוי מלא, גם בעת ניתוח שלא באמצעות רופאי ההסדר.

לסיכום, מגוון ביטוחי הבריאות כיום הוא רחב ומאפשר לך לבחור את הביטוח המתאים לך. בדוק, למד, השווה, ושרק נהיה בריאים!


סוכן הביטוח שלך באיילון ישמח לתת לך הצעה לביטוח בריאות המתאים בדיוק עבורך. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח בריאות

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח בריאות
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString