פעולות

כאן תוכל למצוא את התשובות לבקשות הנפוצות ביותר בנושא ביטוח תאונות אישיות שנשאלו על ידי לקוחות איילון

תוכל להיכנס לאזור האישי   ולהוריד את הסכם הביטוח. ניתן גם לקבל את ההסכם מסוכן הביטוח שלך. פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים גם באזור האישי  .

באפשרותך לשלוח אלינו מסמכים באמצעות טופס צור קשר או לכתובת דוא"ל או פקס כפי שמופיעות בעמוד מוקדי שירות הלקוחות לפי תחום הביטוח המתאים.

חשוב שביטוח תאונות אישיות יספק לך כיסוי שמתאים למקצוע שלך. אם החלפת מקצוע, עליך לשלוח אלינו טופס שינויים עם המקצוע המעודכן, באמצעות צור קשר, באתר, במייל bht@ayalon-ins.co.il, או בפקס שמספרו 03-7569566.
תוכל גם לפנות לסוכן הביטוח האישי שלך או למרכז שירות הלקוחות שלנו באמצעות צור קשר  באתר או בטלפון 1-800-35-2001. פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים באזור האישי

לעדכון אמצעי תשלום, עליך לשלוח אלינו טופס שינויים עם אמצעי התשלום המעודכן, באמצעות צור קשר  באתר, במייל bht@ayalon-ins.co.il, בפקס שמספרו 03-7569566, או באמצעות סוכן הביטוח שלך.
פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים באזור האישי

חשוב שביטוח תאונות אישיות יתאים לצרכים שלך. כדי להוסיף כיסויים עליך ליצור קשר עם הסוכן שלך, שיתאים עבורך את הכיסויים הדרושים לך.
פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים באזור האישי .

לביטול תנאי ביטוח, עליך לשלוח אלינו טופס בקשה לביטול ביטוח, במייל bht@ayalon-ins.co.il, בפקס שמספרו 03-7569566, או באמצעות סוכן הביטוח שלך. פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים באזור האישי .

לקבלת הצעה לביטוח תאונות אישיות

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח תאונות אישיות
שם מלא
תעודת זהות
דואר אלקטרוני
קידומת
מספר נייד
איך תרצה שנחזור אליך?
מהות פניה
לידיעתך, לטובת מענה מקצועי, פנייתך תועבר לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים מטעמנו.