שאלות ותשובות בביטוח תאונות אישיות

אנחנו מתחייבים לטפל בתביעות של ביטוחי "חבר" תוך 14 ימי עסקים מהיום בו קיבלנו את האישור הנדרש האחרון. אפשר לבדוק את סטטוס התביעה בכל זמן, און-ליין באזור האישי  שלך, לפנות למרכז שירות הלקוחות שלנו בטלפון 1-800-35-2001, או לפנות לסוכן הביטוח האישי שלך.

בעת רכישת ביטוח תאונות אישיות עליך למלא הצהרת בריאות מקוצרת שכוללת שלוש שאלות בלבד. אם תהיה מעוניין ברכישת כיסוי לפיצוי שבועי, תתבקש לענות על שאלה אחת נוספת.

אם תהיה זכאי לפיצוי כספי מאיתנו, תוכל לקבל אותו באמצעות העברה בנקאית ישירות לחשבונך או באמצעות המחאה.

פשוט מאוד. סוכן הביטוח שלך באיילון יתאים עבורך ביטוח תאונות אישיות לך ולבני משפחתך. פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים באזור האישי 
אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או לשירות הלקוחות שלנו בצור קשר באתר או בטלפון 1-800-35-2001 ואנחנו נדאג שסוכן ביטוח יצור עמך קשר בימים הקרובים.

עליך לפנות לסוכן הביטוח שלך לבדיקת הסכום לתשלום. אם אינך יודע מי סוכן הביטוח שלך, תוכל להיכנס  לאזור האישי  ולראות מי הסוכן ואיך ליצור איתו קשר.  אפשר גם לפנות למרכז שירות הלקוחות שלנו באמצעות טופס צור קשר או בטלפון 1-800-35-20-01.

תוכל להיכנס לאזור האישי באתר ולצפות בפרטי סוכן הביטוח שלך.
תוכל גם לפנות למרכז שירות הלקוחות שלנו באמצעות טופס צור קשר או בטלפון 1-800-35-20-01.

באזור האישי ניתן להיכנס על ידי תהליך הזדהות הכולל מספר תעודת זהות ומספר טלפון נייד. אם לא הצלחת, תוכל לפנות למרכז שירות הלקוחות שלנו באמצעות טופס צור קשר , או בטלפון 1-800-35-20-01.

חשוב שביטוח תאונות אישיות יספק לך כיסוי שמתאים למקצוע שלך. אם החלפת מקצוע, עליך לשלוח אלינו טופס שינויים עם המקצוע המעודכן, באמצעות צור קשר, באתר, במייל bht@ayalon-ins.co.il, או בפקס שמספרו 03-7569566.
תוכל גם לפנות לסוכן הביטוח האישי שלך או למרכז שירות הלקוחות שלנו באמצעות צור קשר  באתר או בטלפון 1-800-35-2001. פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים באזור האישי

לעדכון אמצעי תשלום, עליך לשלוח אלינו טופס שינויים עם אמצעי התשלום המעודכן, באמצעות צור קשר  באתר, במייל bht@ayalon-ins.co.il, בפקס שמספרו 03-7569566, או באמצעות סוכן הביטוח שלך.
פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים באזור האישי

חשוב שביטוח תאונות אישיות יתאים לצרכים שלך. כדי להוסיף כיסויים עליך ליצור קשר עם הסוכן שלך, שיתאים עבורך את הכיסויים הדרושים לך.
פרטי הסוכן האישי שלך מופיעים באזור האישי .

שאלות ותשובות בביטוח תאונות אישיותלמאגר השאלות והתשובות