משתלם לרכוש ביטוח אונליין לדירה

הבית הוא ככל הנראה ההשקעה הכספית הגדולה בויתר בחיים שלנו, אבל הוא גם הרבה יותר מזה. נזקים למבנה הבית, אובדן או נזק לציוד שנגרמו בעקבות שריפה, פריצה וגניבה, ואפילו כתוצאה מנזקי רטיבות, הופכים לעול רגשי וכלכלי כבד, על אחת כמה וכמה כשכיסוי הנזק אמור לצאת מכיסנו. עם איילון Living ניתן לחסוך עשרות אחוזים ברכישת ביטוח דירה אונליין, ולהבטיח שגם במקרה של אובדן תכולת הבית או במקרה של נזק למבנה, לא תישארו לבד.


איך עושים את זה?

בקלות! בתהליך קצר ופשוט מהמחשב או מהנייד תוכלו לחסוך זמן יקר. מתחברים עוד היום לביטוח דירה אונליין Living, מכל מקום ומכל מכשיר, עונים על כמה שאלות להתאמה אישית של הביטוח, ומקבלים הצעת מחיר הוגנת ומשתלמת, עם בשירות אישי של סוכן ביטוח.

 
 

Living בדיגיטל

יתרונות לרכישת ביטוח דירה אונליין
היתרונות המובילים לקבלת הצעת מחיר ורכישת ביטוח אונליין לדירה

ביטוח אונליין - מתי ואיפה שנוח

כמה שאלות להתאמה אישית, בביטוח דירה אונליין, במובייל או באתר, יאפשרו לך לקבל הצעה אישית ולהגן על עצמך במקרה של חלילה נזקים לדירה

ביטוח אונליין - המותאם לצרכים שלך ועד 30% הנחה

רוצה לבטח רק את המבנה, רק את תכולת הבית, או לרכוש ביטוח משולב בהנחה של עד 30%? עם ביטוח דירה אונליין Living תוכל לקבל את הביטוח שמתאים לך, לפי מקום מגוריך, סוג המבנה, גילו, כמות הדיירים בבית, גודל הדירה וסטנדרט הבניה

ביטוח אונליין - שירות אישי של סוכן הביטוח!

אחרי שנעזור לך לבחור את הביטוח המתאים לך ביותר, כל מה שתצטרך לעשות זה להתחבר לביטוח דירה אונליין Living, לענות על מספר שאלות, לבחור בסוכן ביטוח שיעניק לך שירות אישי, להכניס פרטים אישיים וכרטיס אשראי לתשלום. ללא טלפונים ופקסים, תוך כמה דקות ופוליסה מאושרת תחכה לך במייל

איך רוכשים ביטוח דירה אונליין?

כל התשובות לשאלות הנפוצות שנשאלנו עליהם בביטוח הדירה הדיגיטלי Living
 

ניתן לרכוש ביטוח דירה באופן מלא באינטרנט. התהליך הוא פשוט ונוח –נכנסים לתהליך הדיגיטלי לרכישת ביטוח דירה איילון LIVING, עונים על כמה שאלות הנוגעות לפרטי הביטוח, פרטי הנכס שאתם מעוניינים לבטח, בוחרים בסוכן שיטפל בכם, ומקבלים הצעת המחיר המותאמת לצרכיך. ניתן גם לשנות את העלות ולהוריד או להוסיף מרכיבים בפוליסה, לפי מה שמתאים לך!

אפשר לרכוש אחת משלוש סוגי כיסויים –

ביטוח מבנה בלבד -
למי שמעוניין לבטח את הדירה שלו מפני נזקים למבנה כתוצאה משריפה, הצפה או כל נזק אחר

ביטוח תכולה בלבד - למי שמעוניין לבטח את הרכוש בדירה שלו מפני אובדן או נזק כלשהו (למשל גניבה או שריפה)

ביטוח משולב - מבנה ותכולה יחד

לקביעת סכום הביטוח יש חשיבות רבה כי ממנו מחושב התשלום והסכום שישולם לך במידת הצורך (במקרה של אירוע ביטוחי – שריפה, נזילה או כל נזק אחר הכלול בכיסוי הנרכש).  בסופו של דבר, כחלק מהתהליך ניתן לקבוע את סכום הביטוח המתאים לך, לכן חשוב להשתדל לתת תמונה מדויקת ככל האפשר ובעתיד, במידה ויהיו שינויים, לעדכן אותנו. סכום ביטוח המבנה מושפע ממספר גורמים, כמו למשל עלות הבנייה למ"ר – כלומר, איכות הבנייה, שטח המבנה וגודל השטחים הציבוריים. סכום ביטוח התכולה מושפע משווי הפריטים השונים בדירה.

את הפוליסה תקבלו מיד בסיום תהליך הרכישה ישירות למייל שלכם ולנייד.

לאחר רכישת ביטוח הדירה באינטרנט תקבל את הפוליסה ישירות לדואר האלקטרוני שלך. הביטוח בתוקף החל מהתאריך שביקשת בתהליך ולמשך שנה בדר"כ.

כן! וגם מהטבאלט שלך, או מהמחשב האישי, בקיצור – מכל מקום ובכל זמן.

ניתן לחזור לתהליך בימים שסמוכים לתחילת התהליך ולקבל את הצעת המחיר המעודכנת לאותו רגע, לפי הנתונים שהזנת.

כן! כשאתם רוכשים ביטוח דירה אונליין אתם חוסכים ומקבלים עד 30% הנחה לביטוח המשולב מבנה ותכולה. כך שהממשק שלנו לא רק נוח, אלא גם משתלם!

אתם אמנם רוכשים באינטרנט, אבל איילון מורכבת מסוכני ביטוח מקצועיים שמטפלים בפנייתכם. כל רכישה של ביטוח דירה אונליין באיילון משויכת לסוכן ביטוח אישי, מקצועי. במהלך התהליך שם הסוכן מופיע ברצועה השמאלית (במחשב) או בלחיצה על התפריט (במובייל). כלקוחות איילון ביטוח אתם נהנים גם מתהליך דיגיטלי מהיר ופשוט, וגם משירות אישי של סוכן ביטוח מקצועי, אליו אפשר לפנות ולקבל מענה לכל שאלה.

איך רוכשים ביטוח דירה אונליין?למאגר השאלות והתשובות