פעולות

למה כדאי לרכוש ביטוח דירה אונליין?

במציאות של היום, ביטוח דירה היא לא שאלה - ברור שכל אחד זקוק לביטוח במקרה של נזק משמעותי לדירה שלו, בין אם מדובר בשריפה, בהצפת מים מצינור שהתפוצץ, למשל, או בפריצה לבית וגניבת חפצים יקרים, תכשיטים או שעוני יד. זו גם סיבה שהמדינה החליטה לעגן את סעפי החובה של הביטוח בחוק, כדי להגן על אזרחי המדינה ולעודד אותם לרכוש ביטוח דירה.
 

Living בדיגיטל

יתרונות לרכישת ביטוח דירה אונליין
היתרונות המובילים לקבלת הצעת מחיר ורכישת ביטוח דירה באונליין

מתי ואיפה שנוח לך!

לא משנה אם אתה בבית או במשרד, זה יכול להיות אפילו בהמתנה לרכבת או בתור לקופה בסופר. מכל מקום, מכל מכשיר, ובכל זמן שנוח לך

קל ופשוט

כל מה שצריך הוא לענות על כמה שאלות בסיסיות, להוסיף את הפרטים שלך, לבחור סוכן ביטוח, להקליד כרטיס אשראי לתשלום אונליין, בזמן שהפוליסה שלנו נשלחת אליך, לבלי מסמכים ובלי מילים מסובכות

מותאם לצרכיך

רוצה רק ביטוח מבנה ללא תכולה? או אולי דווקא ביטוח תכולה בלבד? אפשר גם ביטוח משולב! הכיסוי הביטוחי הבסיסי מתאים לך? אין צורך לשלם יותר מזה!

שאלות ותשובות

ריכזנו עבורך מספר שאלות ותשובות נפוצות שנשאלו על ידי לקוחותינו בביטוח הדירה הדיגיטלי Living
 

ניתן לרכוש ביטוח דירה באופן מלא באינטרנט. התהליך הוא פשוט ונוח – נכנסים לתהליך הדיגיטלי לרכישת ביטוח דירה איילון LIVING, עונים על כמה שאלות הנוגעות לפרטי הביטוח, בוחרים סוכן ביטוח מקצועי, פרטי הנכס שאתם מעוניינים לבטח, ומקבלים הצעת המחיר המותאמת לצרכיך. ניתן גם לשנות את העלות ולהוריד או להוסיף מרכיבים בפוליסה, לפי מה שמתאים לך!

אפשר לרכוש אחת משלוש סוגי כיסויים –

ביטוח מבנה בלבד -
למי שמעוניין לבטח את הדירה שלו מפני נזקים למבנה כתוצאה משריפה, הצפה או כל נזק אחר

ביטוח תכולה בלבד - למי שמעוניין לבטח את הרכוש בדירה שלו מפני אובדן או נזק כלשהו (למשל גניבה או שריפה)

ביטוח משולב - מבנה ותכולה יחד

לקביעת סכום הביטוח יש חשיבות רבה כי ממנו מחושב התשלום והסכום שישולם לך במידת הצורך (במקרה של אירוע ביטוחי – שריפה, נזילה או כל נזק אחר הכלול בכיסוי הנרכש).  בסופו של דבר, כחלק מהתהליך ניתן לקבוע את סכום הביטוח המתאים לך, לכן חשוב להשתדל לתת תמונה מדויקת ככל האפשר ובעתיד, במידה ויהיו שינויים, לעדכן אותנו. סכום ביטוח המבנה מושפע ממספר גורמים, כמו למשל עלות הבנייה למ"ר – כלומר, איכות הבנייה, שטח המבנה וגודל השטחים הציבוריים. סכום ביטוח התכולה מושפע משווי הפריטים השונים בדירה.

את הפוליסה תקבלו מיד בסיום תהליך הרכישה ישירות למייל שלכם ולנייד.

לאחר רכישת ביטוח הדירה באינטרנט תקבל את הפוליסה ישירות לדואר האלקטרוני שלך. הביטוח בתוקף החל מהתאריך שביקשת בתהליך ולמשך שנה בדר"כ.

כן! וגם מהטבאלט שלך, או מהמחשב האישי, בקיצור – מכל מקום ובכל זמן.

ניתן לחזור לתהליך בימים שסמוכים לתחילת התהליך ולקבל את הצעת המחיר המעודכנת לאותו רגע, לפי הנתונים שהזנת.

כן! כשאתם רוכשים ביטוח דירה אונליין אתם חוסכים ומקבלים עד 30% הנחה לביטוח המשולב מבנה ותכולה. כך שהממשק שלנו לא רק נוח, אלא גם משתלם!

אתם אמנם רוכשים באינטרנט, אבל איילון מורכבת מסוכני ביטוח מקצועיים שמטפלים בפנייתכם. כל רכישה של ביטוח דירה אונליין באיילון משויכת לסוכן ביטוח אישי, מקצועי. במהלך התהליך שם הסוכן מופיע ברצועה השמאלית (במחשב) או בלחיצה על התפריט (במובייל). כלקוחות איילון ביטוח אתם נהנים גם מתהליך דיגיטלי מהיר ופשוט, וגם משירות אישי של סוכן ביטוח מקצועי, אליו אפשר לפנות ולקבל מענה לכל שאלה.

שאלות ותשובותלמאגר השאלות והתשובות