פעולות

תוספות בביטוח דירה ששווה להכיר

5 כיסויים נוספים לביטוח הדירה שלך

הבית שלנו. המקום אליו אנחנו מגיעים בסוף היום כדי לצבור כוחות. לא משנה אם קנית בית או בחרת לשכור, סביר להניח שהבית והחפצים שבו חשובים ויקרים לך.
 
פגיעה בבית עלולה לגרור עלויות כספיות כבדות, ולכן חשוב לרכוש ביטוח דירה על מנת לבטח את המבנה וכדאי לרכוש ביטוח דירה שכולל גם הגנה על התכולה כנגד פגיעות שונות שעלולות לקרות כתוצאה משריפה, נזקי טבע, פריצה, גניבה וכדומה. ביטוח דירה מכסה את הנזקים הללו, אך קיימים כיסויים נוספים, חשובים לא פחות. ריכזנו חמישה כיסויים בביטוח דירה שכדאי לך להכיר.
 
  • הרחבה למבנה עזר ומחסן בדירה שאינה בבית משותף לסיכוני אש, ברק, התפוצצות והתלקחות בלבד - ההרחבה הזו מבטחת את מבנה המחסן אשר אינו חלק קבוע מהדירה או מחובר אליה בחיבור של קבע.
  • הרחבה לדירה שאינה תפוסה במשך 60 יום - אין כיסוי לפגיעות ונזקים בדירה שלא גרים בה במשך 60 ימים רצופים. אם יש תקופות בהן הדירה שלך אינה מאוכלסת תקופה ארוכה, כדאי להוסיף את ההרחבה הזו הן למבנה הדירה והן לתכולת הדירה.
  • הרחבה לנזקי מים - באפשרותך לבחור מראש, בעת רכישת הפוליסה, את אופן הטיפול ותיקון הנזק בעת מקרה ביטוח מבין החלופות הבאות:
    • שרברב בהסדר - להזמין שרברב מרשימת השרברבים שבהסדר. הרשימה מציגה את דירוג השרברבים על פי חוות דעת של מבוטחים אחרים שקיבלו שירות, כך שלשרברב יש ענין בלתת שירות טוב, ולך יש את האפשרות לבחור בשרברב המומלץ ביותר באזור מגוריך מתוך הרשימה.
    • תיקון באמצעות שרברב לבחירתך - המקנה לך טיפול ותיקון נזקי מים באמצעות שרברב לבחירה שלך. תגמולי הביטוח ישולמו לאחר בדיקת הנזק על ידי נציג חברת הביטוח טרם ביצוע התיקון ובכפוף לאישור חברת הביטוח.

איש בחליפה מציג בית על כף היד שלו

  • הרחבה מיוחדת לביטוח "כל הסיכונים" לדברי ערך - ביטוח כל הסיכונים הוא הביטוח הרחב ביותר הקיים לדברי ערך, והוא כולל גם נזקים כתוצאה מאובדן או גניבה, אפילו אם קרו מחוץ לבית. אם יש ברשותך שעונים ותכשיטים יקרים, כדאי לשקול רכישה של הרחבה זו.
  • הרחבה לאופניים חשמליים או קורקינט חשמלי או סגווי (רכינוע) בדירה - אם רכשת אופניים חשמליים, קורקינט חשמלי או סגווי (רכינוע), מומלץ לבדוק אם ביטוח הדירה שלך מכסה גניבה שלו. כאן נדרשת הרחבה מיוחדת לכך.
 
ביטוח דירה הוא ביטוח שניתן להוסיף לו כיסויים שמתאימים בדיוק לצרכים שלך. חוץ מהכיסויים שפירטנו, ישנם עוד כיסויים רבים, למשל אחריות כלפי צד שלישי בבריכת שחיה שמכסה כל מי שנפגע בבריכת שחיה בבית (קבועה ולא קבועה), נזקי איטום, רעידת אדמה, נזקי טרור ועוד.
 
כדי להוסיף כיסויים נוספים לביטוח הדירה שלך פנה לסוכן הביטוח האישי שלך. פרטי סוכן הביטוח  נמצאים באיזור האישי שלך,אם אין לך סוכן ביטוח תוכל להשאיר את פרטיך בטופס צור קשר.
הרשמה לניוזלטר
רוצים לקבל עדכונים ומאמרים למייל?

מוקד תביעות דירה ורכוש

דואר אלקטרוני: apprep@ayalon-ins.co.il
טלפון: 6679* | 072-2228678
פקס: 03-7569578
ימים ושעות פעילות:
א-ה מ-8:00 עד- 16:00 | ימי ו וערבי חג מ-8:00 עד 13:00

לקבלת הצעה לביטוח דירה

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח דירה
שם מלא
תעודת זהות
דואר אלקטרוני
קידומת
מספר נייד
מהות פניה
איך תרצה שנחזור אליך?
לידיעתך, לטובת מענה מקצועי, פנייתך תועבר לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים מטעמנו.
 

צריך לחדש את ביטוח הרכב שלך?
ביטוח משתלם, שמותאם בדיוק לך ולסוג הרכב שלך