כמה קליקים - והדירה מבוטחת

תמונה של טלפון

ממשק דיגיטלי קל, זמין ונוח לרכישת ביטוח דירה Living , בכל זמן ומכל מקום!


מי צריך ביטוח דירה?

הבית שלנו הוא, ברוב המקרים, הנכס היקר ביותר שלנו. במידה וחלילה, הבית יינזק באופן משמעותי, כמו למשל במקרה של שריפה, פריצה או הצפה, סביר להניח שלא נוכל לשאת בנטל הכספי. לכן, מומלץ לבטח את הדירה שלנו, על מנת שבמקרה של נזק למבנה או לתכולת הבית – יתקבל החזר כספי מחברת הביטוח. כך שלמעשה, כל אחד מאתנו זקוק לביטוח דירה – ביטוח מבנה ותכולה, השאלה היא רק באיזה היקף.

 

LIVING בדיגיטל: ביטוח דירה שמתאים לך אישית

תוכן פוליסת ביטוח מבנה הדירה קבועה בחוק, כלומר – יש כיסויים שהם חובה ואי אפשר לגרוע מהם. השוני בין הפוליסות של חברות הביטוח הוא רק בתוספות שמקבלים על הבסיס. לתשומת לב! ביטוח רחב יותר הוא לא בהכרח עונה על הצרכים שלך וכאן בא החידוש המדהים של LIVING, ביטוח הדירה הדיגיטלי החדש של איילון, אתה בוחר בהרכב הפוליסה, בהתאם למצבך האישי.

כך, למשל, אפשר לבחור ב- LIVING BASIC, ולקבל כיסוי ביטוחי לביטוח המבנה בלבד, או לתכולת הבית שלך – בלבד. אפשרות כזו מתאימה למשל למי שאין לו דברי ערך יקרים בבית כמו תכשיטים או מכשירי חשמל יוקרתיים, בדרך כלל – זוג צעיר בתחילת דרכו. לעומת זאת, אם תרצה שהביטוח יכסה את תכולת הבית שלך, לרבות תכשיטים או שעוני יד יקרים, תוכלו לבחור ב-LIVING CLASSIC. במקרה כזה, אתם מבוטחים אפילו על האופניים שבבית שלכם, וגם על ריהוט הגן שבחצר.


אם לסכם עד כאן – לכל אחד יש ביטוח שמתאים לו אישית, ואין ביטוח אחד שמתאים לכולם. לכן, באיילון LIVING בדיגיטל ניתן לבחור ולשלם רק על מה שמתאים לך.


אני רוצה ביטוח - אז, איך זה עובד?

עם Living, זה פשוט מתמיד! נכנסים לאתר איילון לתהליך הדיגיטלי החדש לקבלת הצעת מחיר ורכישת ביטוח לדירה באינטרנט, מזינים את הפרטים (לא נעשה בהם כל שימוש אחר מלבד התאמת הביטוח הטוב ביותר עבורכם), עונים על כמה שאלות, בוחרים בסוכן אישי שיסייע לכם ויתן מענה בכל עניין שתצטרכו, ותוך מספר דקות מקבלים הצעה אונליין לביטוח דירה שכולל את הכיסויים שמתאימים לך. התשלום, גם הוא אונליין, ואתה מקבל את הפוליסה . הכי מהיר, הכי קל – בלי כאב ראש מיותר או שיחות טלפון – כמה דקות מול המחשב או במובייל, ויש לך כיסוי בביטוח איכותי ומומלץ שייתן לך שקט נפשי.


 מעוניין בביטוח דירה?

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ מקצועי

ביטוח דירה אונליין - איילון Living
עד 30% הנחה בביטוח מבנה ותכולה לדירה * השתתפות עצמית נמוכה  * מגוון הרחבות וכיסויים