הכן ביתך לקיץ

כך תכין את הבית לקראת העונה הלוהטת של השנה
יד מחזיקה פסלון של בית מעץ מול השקיעה

את החום כבר התחלנו להרגיש בזמן האחרון, אז רגע לפני שהוא מגיע לשיאו והאוויר בחוץ יהיה הרבה פחות נוח, קבל מאיתנו מספר עצות איך כדאי לך לארגן את הבית כך שתעבור את הקיץ בצורה נעימה וקרירה.


בימים חורפיים וכן בעונות המעבר, לרוב אנו נוטים להשקות את הצמחים בגינה לעיתים רחוקות יותר מאשר בקיץ, לפעמים אנו משאירים אוכל, כמו פירות וירקות, מחוץ למקרר ובאופן כללי, לפעמים אפילו בלי לשים לב, אנו מתנהלים בצורה שמתאימה למזג האוויר בחוץ. עם בואו של הקיץ, חשוב לזכור את המשמעויות הנובעות ממנו, להיערך לטמפרטורות הגבוהות ולחסוך בהוצאות עד כמה שניתן.

 • בדיקת תקינות וניקוי המזגן

  חוץ מוויסות ושינוי הטמפרטורה חשוב מאוד לוודא שהמסננים ושאר חלקי המזגן נקיים מאבק. כדאי מאוד לכוון את המזגן לטמפרטורה המומלצת כך שהיא גם תקרר את החדר ולא תקפיא אותו וגם תחסוך לך בהוצאות החשמל.
 • הצללת החלונות מפני השמש

  כדאי להתקין הצללה בפתחי הבית ובחלונות מפני החום וקרני השמש. מעבר לעובדה שזה יגרום לבית להיות נעים יותר, זה גם יכול להוריד משמעותית את הוצאות המיזוג.

 • רשתות בכל החלונות

  חשוב לוודא כי בכל חלונות הבית ובפתחי הדלת קיימים רשתות שימנעו כניסה של יתושים וחקרים שעלולים לעקוץ ולהזיק.

 • ריסוס הבית מפני חרקים

  עונת הקיץ ידועה בעונה המזמינה נמלים וחרקים שונים לצאת מהקינים שלהם, מומלץ לבצע ריסוס, על ידי מדביר מוסמך כמובן, שיכול לעזור במקרים כאלה. חשוב לרסס באיזורים שונים שמחוצה לבית, כמו חדר אשפה, גינות וכדומה.

 • ניקיון הגינה

 • אם יש לך גינה עם עצי פרי, במיוחד בעונה הזאת חשוב מאוד לנקות אותה מעשבים שוטים, באמצעות ריסוס או על ידי עקירת העשבים באופן ידני. כמו כן כדאי מאוד לרסס את הגינה מפני מזיקים שונים שדווקא בעונה הזאת להם משגשגים במיוחד ועלולים לגרום לך נזק רב.
 
שיהיה לך קיץ נעים ובטוח!
 
 
   מעוניין בביטוח דירה?

  * התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ מקצועי

  ביטוח דירה אונליין - איילון Living
  עד 30% הנחה בביטוח מבנה ותכולה לדירה * השתתפות עצמית נמוכה  * מגוון הרחבות וכיסויים