5 דברים שהופכים ביטוח תכולה למשתלם במיוחד

למה משתלם לרכוש ביטוח תכולה?
משפחה יושבת ביחד מסתכלת על הטלפון ומחייכת

הבית שלך הוא לא רק הקירות והמערכות השונות שנמצאו בו (אינסטלציה, חשמל ועוד), הבית שלך הוא גם הדברים שנמצאים בתוכו. אמנם לא מדובר בביטוח אותו הבנק מחייב אותך לרכוש על מנת לקבל משכנתא, אבל ביטוח תכולה לדירה מבטח את כל מה שהופך את הדירה שלך לבית.

תכולת הבית מורכבת מכל החפצים שנמצאים בדירה. ביטוח תכולה לדירה נותן מענה ביטוחי לכל החפצים שנמצאים בבעלות, באחריות או בחזקת המבוטח ובני המשפחה שלו ושמפורטים בתנאי פוליסת הביטוח. האם הביטוח חייב לכלול את כל החפצים שנמצאים בדירה? האם הוא כולל רק את מה ששייך לך ולבני משפחתך? באילו מקרים ניתן להפעיל את ביטוח תכולת הדירה? כל התשובות לפניך.

ביטוח תכולת דירה כולל כל דבר וחפץ הנמצאים בדירה, והינם בבעלותם, בחזקתם או באחריותם של המבוטח או בני משפחתו, למעט חריגים המפורטים בתנאי הפוליסה. ניתן להתאים ביטוח תכולת דירה לצרכיך על מנת להבטיח שבעת מקרה נזק, כגון: אובדן, גניבה ורעידת אדמה, תקבל פיצוי כספי אשר יאפשר לך לשקם את שגרת חייך.


כדי לבטח את תכולת הדירה, ביטוח מבנה בסיסי לא מספיק

המושג 'ביטוח דירה' יכול להתייחס לביטוח מבנה, לביטוח תכולה או לשניהם יחד. ביטוח מבנה לדירה הוא הביטוח הבסיסי אותו דורש הבנק על מנת לאשר הלוואת משכנתא לרוכשי דירות. ביטוח המבנה מבטח את הדירה מפני נזקים הנגרמים למבנה עצמו, כשההיגיון שעומד מאחורי הדרישה של הבנק הוא הצורך שלו להגן על הנכס ולשמור על ערכו. מהסיבה הזו, הבנק לעולם לא ידרוש ממך לבטח את הדירה שלך בביטוח תכולה.
יש לך ביטוח מבנה לדירה? במקרה של רעידת אדמה, נזקי מזג אוויר או כל נזק אחר שנגרם למבנה ושכלול בפוליסת ביטוח המבנה שלך, תהיה זכאי לפיצוי כספי על הנזקים שנגרמו למבנה בלבד. על הרכוש שניזוק לא לקבל מענה בביטוח מבנה לדירה. הביטוח שיכסה את הנזקים במקרים הללו הוא ביטוח תכולה לדירה.


ביטוח התכולה מבטח את הרכוש בדירה שלך במקרה של גניבה

בבית שלך נשמר כל הרכוש שחשוב ויקר לך: כל החפצים שרכשת במהלך השנים, הריהוט שהשקעת בו, חפצים בעלי ערך רגשי ועוד. כל אלה עלולים יום אחד חס וחלילה להינזק או להיגנב. במצב כזה, ביטוח דירה מתאים יאפשר לך ולמשפחתך לקבל פיצוי מחברת הביטוח על מנת שתוכל לרכוש תחליפים ולשקם את ביתך.

עם ביטוח תכולת דירה הציוד שלך מוגן גם כשאתה גר בשכירות

בין אם אתה סטודנט או זוג צעיר שעובר לגור בדירה שכורה, הדרך הבטוחה להגן על הרכוש שלך, היא לרכוש ביטוח תכולה לדירה. עם ביטוח תכולה מתאים, תוכל להיות בטוח שהרכוש שלך מבוטח במקרים של גניבה, רעידת אדמה וכל אירוע אחר שכלול בפוליסת הביטוח.


ביטוח תכולה מתאים מבטח גם את האורחים

ביטוח תכולה לדירה מאפשר רכישת הרחבות וכיסויים נוספים לפוליסה, כמו כיסוי לצד ג' למשל. כיסוי זה מבטח את האורחים הנמצאים בבית במקרים של אירוע תאונתי שגרם למוות, של פגיעה, של ליקוי גופני, של מחלה, ליקוי נפשי, ליקוי שכלי, של אובדן או של נזק לרכוש צד שלישי.

ניתן לבטח את תכולת הדירה בהתאמה אישית בביטוח איילון Living

האם כל ביטוח מתאים לכל מבוטח? בעבר רוב הבתים הכילו את אותם מוצרים פחות או יותר ופוליסות ביטוח תכולת הדירה התאימו לרוב המבוטחים. היום המצב שונה, הצרכים של כל מבוטח הם שונים וביטוח רחב יותר לא בהכרח עונה על הצרכים שלך.
איילון Living ביטוח דירה דיגיטלי, זוכה מוצר השנה בענף הביטוח הכללי לשנת 2019, מאפשר לך לבטח את הדירה שלך בביטוח מבנה ותכולה או לחילופין בביטוח תכולה בלבד או מבנה בלבד, לבחירתך. את ביטוח איילון Living ניתן לרכוש אונליין בקלות ובמהירות, מכל מכשיר ולקבל עד 30% הנחה.

אין לך עדיין ביטוח דירה? לרכישת ביטוח דירה דיגיטלי הכולל ליווי אישי ומקצועי של סוכן ביטוח:


עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל
ביטוח דירה אונליין - איילון Living
עד 30% הנחה בביטוח מבנה ותכולה לדירה * השתתפות עצמית נמוכה  * מגוון הרחבות וכיסויים