תתחילו לחיות טוב יותר!

משפחה ליד בית

קליק – ואתם מכוסים! ממשק אונליין חדש לרכישת ביטוח דירה ותכולה LIVING


כל הסיבות לרכוש את ביטוח הדירה שלכם בדיגיטל של איילון

במציאות של היום, ביטוח דירה הוא לא שאלה – ברור שכל אחד זקוק לביטוח למקרה של נזק משמעותי לדירה שלו, בין אם מדובר בשריפה, בהצפת מים מצינור שהתפוצץ, למשל, או בפריצה לבית וגניבת חפצים יקרים, תכשיטים או שעוני יד. זו גם הסיבה שהמדינה החליטה לעגן את סעיפי החובה של הביטוח בחוק, כדי להגן על אזרחי המדינה ולעודד אותם לעשות ביטוח לדירה.
עם זאת, גם כשאנחנו מבינים ויודעים שאנחנו צריכים לעשות ביטוח – לא תמיד אנחנו מצליחים להגיע לזה. בדרך כלל, יש לנו משהו דחוף יותר. בעבודה, עם הילדים, סידורים דחופים לרכב או לבית. הנושא של בחירת הביטוח נדחה למועד מאוחר יותר, עד ש...

מפסיקים לדחות – עושים ביטוח בקליק, תוך דקות

ביטוח LIVING החדש של איילון בדיגיטל נועד בדיוק בשביל להקל עליך ולהציג לך אפשרות נוחה יותר, זמינה יותר ואטרקטיבית הרבה יותר – לרכישת ביטוח מבנה, תכולה, או ביטוח משולב של שניהם.

אז, כדי להיות בטוחים שכדאי לרכוש ביטוח דירה LIVING בממשק הדיגיטלי החדש שלנו, הנה כמה סיבות טובות לעשות את זה:

 • הכי זמין שיש – מתי ואיפה שנוח לכם!


  לא משנה אם אתם בבית או במשרד, זה יכול להיות אפילו בהמתנה לרכבת או בתור לקופה בסופר. מכל מקום ובכל זמן שנוח לכם, מכל מכשיר – אם זה הנייד שלך, או המחשב האישי, ניתן להחליט מתי נוח לך לעשות ביטוח לדירה.
  לא עוד חיפושים, או טלפונים שמפריעים לך בזמן העבודה. הבחירה היא שלך – רק החלטה מתי הרגע המתאים ביותר עבורך, וניתן להיות מבוטח ומכוסה, לכל מקרה שלא יהיה. 
 •  קל ופשוט לעשות ביטוח


  הממשק החדש שלנו הותאם במיוחד למי שרוצה ביטוח דירה בקליק – כל מה שצריך הוא לענות על כמה שאלות בסיסיות, להוסיף את הפרטים שלך, לבחור בסוכן שיעניק לך שירות אישי, להקליד כרטיס אשראי לתשלום אונליין, בזמן שהפוליסה שלנו נשלחת אליך. בלי עיכובים, בלי מסמכים שצריך לחפש בבויידעם, בלי מילים מסובכות ולא מובנות. הכי קל שיש!
 • מה מתאים לך?

  החידוש בביטוח LIVING הוא ההתאמה שלו בדיוק אליך – כמו כפפה ליד. רוצה רק ביטוח מבנה, ללא תכולה? או אולי דווקא ביטוח תכולה בלבד? אפשר גם ביטוח משולב! הכיסוי הביטוחי הבסיסי מתאים לך? אין צורך לשלם על יותר מזה! רוצה להיות מכוסה יותר? לך על LIVING BASIC. בקיצור, אנחנו מתאימים לך את הכי טוב שיש – בשבילך.

 • ביטוח איכותי שבאמת מכסה אותך

  כשבוחרים בביטוח איילון בדיגיטל, בוחרים לא רק בנוח והזמין ביותר – אלא גם בטוב ביותר. איילון היא אחת משש קבוצות הביטוח והפיננסים הגדולות בישראל, המציגה בשנים האחרונות שיעורי צמיחה מרשימים. מאז 1976 ועד היום, איילון ממשיכים לחדש ולבטח אלפי משפחות בישראל בעזרת סוכנים וסוכנויות בכל רחבי הארץ. לאיילון ביטוח גיבוי רחב ממבטחי המשנה הטובים בעולם – כך שאתם יכולים לדעת שבחרתם באפשרות האיכותית ביותר, כזו שתכסה אתכם בשעת צרה. 
 • הרחבות בפוליסה – עלינו!

  הפוליסות של איילון LIVING גם בדיגיטל כוללות הרחבות -חינם! למשל, הרחבה מיוחדת לביטוח "כל הסיכונים לדירה", הרחבת ביטוח אופניים (עד 2,500 ₪), הרחבה לביטוח תכולה הכוללת ריהוט וציוד גן, שחזור מסמכים או ביטוח צד ג' לבריכת שחייה - כל אלו והרחבות נוספות כלולות בפוליסה ללא עלות נוספת!

לסיכום, ביטוח דירה LIVING החדש של איילון בדיגיטל – גם קל, גם נוח, גם מהיר וגם בטוח. הלילה אפשר לישון טוב יותר! לרכישת ביטוח דירה בקליק תוך דקות >>מעוניין בביטוח דירה?

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות תחליף לייעוץ מקצועי

ביטוח דירה אונליין - איילון Living
עד 30% הנחה בביטוח מבנה ותכולה לדירה * השתתפות עצמית נמוכה  * מגוון הרחבות וכיסויים