ביטוח אחריות כלפי צד שלישי: מידע כללי

ביטוח לוועדי בתים המכסה נזקים בגוף וברכוש שנגרמו לצד שלישי


מהו ביטוח בניין משותף: אחריות כלפי צד שלישי לוועדי בתים?

ביטוח בניין משותף: אחריות אישית כלפי צד שלישי לוועדי בתים, מעניק כיסוי לתביעות נגד חברי ועד הבית ונגד הדיירים מצד אורחים ועוברים ושבים שנפגעו פגיעה בגוף או ברכוש, בחלקים המשותפים של הבניין: חדר מדרגות, מעלית וכדומה.


למי מיועדת התכנית?

התכנית מיועדת לנציגי ועד בית בבניינים משותפים. בעלי דירות בבניין משותף הם האחראים לכל נזק שקורה חלילה לאורחים ולעוברים ושבים הנפגעים בחלקים המשותפים של הבניין. ביטוח אחריות כלפי צד שלישי לוועדי בתים של איילון מאפשר לך, כנציג ועד הבית, לספק הגנה לבעלי הדירות מפני הסיכונים לנזקי רכוש וגוף בבניין משותף, בהתאם למאפייני הבניין ולצרכי הדיירים.מה כוללת התכנית – כיסויים

  • תביעות בשל נזקי גוף ורכוש של צד שלישי כתוצאה ממקרה שקרה בחלקים המשותפים בבניין
  •  הרחבה מיוחדת ללא עלות נוספת: דיירי הבית יחשבו כצד שלישי במקרה של נזק גוף, רכוש או שניהם, שאירעו להם בגין הרכוש המשותף
 


איך להתאים את ביטוח הבניין המשותף הנכון לך?

לכל בניין משותף ולכל ועד בית יש את הצרכים המיוחדים בנוגע לביטוח בניין משותף. סוכן הביטוח שלך באיילון יתאים עבורך את ביטוח הבניין המשותף הנכון לך. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.
הרחבה לביטוח אחריות אישית

ביטוח לועדי בתים המכסה תביעות נגד חברי ועד בית

 

מהו ביטוח בניין משותף: אחריות אישית

ביטוח בניין משותף: חבות אישית, מעניק כיסוי לתביעות נגד חברי ועד הבית עקב מעשה או מחדל או טעות שנעשו במסגרת תפקידם כחברי ועד הבית ואשר גרמו לארוע מבוטח בפוליסה לצד שלישי.


למי מיועדת התכנית?

התכנית מיועדת לנציגי ועד בית בבניינים משותפים. כנציגי ועד הבית אתם מקבלים החלטות שונות לגבי הבניין המשותף. תכנית הביטוח אחריות אישית של איילון מספקת לכם הגנה אישית מפני החלטות ניהוליות שקיבלתם כנציגי ועד הבית.

 

מה כוללת התכנית – כיסויים

  • תביעות נגד חברי ועד הבית
  • כולל תביעות בגין החלטות שנעשו תוך כדי עיסוקם כחברי ועד הבית, ברשלנות או מתוך הזנחה

 

איך להתאים את ביטוח הבניין המשותף הנכון לך?

לכל בניין משותף ולכל ועד בית יש את הצרכים המיוחדים בנוגע לביטוח בניין משותף. סוכן הביטוח שלך באיילון יתאים עבורך את ביטוח הבניין המשותף הנכון לך. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.

לקבלת הצעה לביטוח ועדי בתים

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח ועדי בתים
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString