פעולות

איך תקבע את סכום ביטוח החיים שלך?

5 דברים שכדאי לקחת בחשבון כשקובעים את סכום ביטוח החיים

 
לפעמים דווקא הדברים החשובים בחיים הם דברים שלא נעים לחשוב עליהם, למשל ביטוח חיים. חוסר הנעימות הזו מביא אותנו לפעמים לרכוש את ביטוח החיים הראשון שמציעים לנו, מבלי לבדוק מה מתאים לנו ולמשפחתנו.
 
אז מה זה ביטוח חיים? למה הוא חשוב לנו? ומה כדאי לקחת בחשבון כשרוכשים ביטוח חיים?
 

מה זה ביטוח חיים?

ביטוח חיים מעניק פיצוי כספי במקרה מוות של המבוטח, חלילה, למי שרשום בפוליסת ביטוח החיים כ"מוטב", כלומר ביטוח חיים נועד לדאוג למשפחה שלך אם חס וחלילה קורה לך משהו. בנוסף, אפשר לרכוש בביטוח החיים כיסויים למקרים נוספים כמו אובדן כושר עבודה ונכות. כשרוכשים ביטוח חיים, התשלום החודשי נקבע על פי פרמטרים שונים כמו גיל, מצב בריאותי, וסכום הכסף שהמבוטח מעוניין בו.
 

מה כדאי לקחת בחשבון כשקובעים את סכום ביטוח החיים?

 • במי אנחנו תומכים היום כלכלית וכמה כסף הם צריכים כדי לשמור על רמת החיים שלהם?
  בן או בת זוג, ילדים, הורים מבוגרים, מי האנשים הנתמכים כלכלית על ידך, מה ההוצאות הכספיות שלהם היום, מה צפי ההוצאות שלהם בעתיד - כמה כסף בשנה הם צריכים כדי להתקיים ברמת החיים הנוכחית שלהם, או בכל רמת חיים שנראית לך מתאימה?
 • מתי אנחנו מצפים להפסיק לתמוך בהם כלכלית?
  ההוצאות על תינוק שונות מההוצאות על ילד מתבגר, וכך גם מספר השנים בהם יהיה עליך לדאוג לילד, לכן כדאי לחשוב על טווח שנים שנראה לך נכון ולדאוג שהפיצוי בביטוח החייםמתאים.
 • מצב משפחתי עתידי
  זהו דווקא פרמטר שאין צורך לקחת בחשבון, מכיוון שניתן (ואף רצוי) לעדכן את ביטוח החיים עם כל שינוי במצב המשפחתי. התחתנת? נולד לך ילדכעת יש אנשים נוספים שנתמכים כלכלית על ידך וכדאי לבדוק האם יש צורך בשינויים ועדכונים.

כפות ידיים עם משפחה מנייר בתוכה

 • רמת ההכנסה שלך
  רמת ההכנסה העכשווית שלך היא פרמטר נוסף שחשוב לקחת בחשבון כשקובעים את סכום הביטוח, מכיוון שזה יהיה הסכום שיגרע מתקציב המשפחה.יכול להיות שהיום חלק מהכסף הולך לחסכונות או הוצאות שונות שאינן רלוונטיות למוטבים, אבל עדיין זהו פרמטר חשוב שאין להתעלם ממנו.
 • איזה נכסים יש לך?
  מכיוון שביטוח החיים נועד לדאוג ליקרים לך, כדאי לקחת בחשבון גם נכסים שיש לך שיעברו אליהם וישמשו עבורם כמקור הכנסה: דירות, ניירות ערך וכדומה. בעת חישוב סכום ביטוח החיים, התחשבות בנכסים השונים יכולה להוביל אותך למסקנה שמספיק פיצוי נמוך יותר, מה שמביא לחיסכון בתשלום החודשי


איך רוכשים את אחת מתוכניות ביטוח החיים שלנו?

פשוט מאוד, סוכן הביטוח שלך באיילון יתאים עבורך את התוכנית הנכונה לך ולמשפחתך. פרטי הסוכן שלך נימצאים באיזור האישי. כמו כן תוכל לפנות אלינו על ידי מילוי של טופס צור קשר.

לקבלת הצעה לביטוח חיים

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח חיים
שם מלא
תעודת זהות
דואר אלקטרוני
קידומת
מספר נייד
מהות פניה
איך תרצה שנחזור אליך?
לידיעתך, לטובת מענה מקצועי, פנייתך תועבר לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים מטעמנו.
 

מוקד ביטוח חיים

דואר אלקטרוניmokedat@ayalon-ins.co.il
טלפון: 1-700-72-72-77
פקס: 03-7569566
ימים ושעות פעילות: א-ה מ-8:00 עד- 16:00
הרשמה לניוזלטר
רוצים לקבל עדכונים ומאמרים למייל?

צריך ביטוח משכנתא?
תכנית אטרקטיבית בביטוח חיים ולמבנה הדירה