ביטוח עסק להגנה מהתקפות סייבר

ביטוח לעסק המאפשר לך להתמודד עם מתקפות סייבר במישור הביטוחי

ביטוח לעסק המאפשר לך להתמודד עם מתקפות סייבר במישור הביטוחי


ביוני 2017, במסגרת מתקפת סייבר עולמית, תוכנת כופר נעלה גישה למחשבים באירופה ובארצות הברית ודרשה כופר כדי לשחרר את הנעילה.


ביולי 2017, נגנבו פרטיהם האישיים של 143 מיליון אמריקאים ממאגריה של חברת אשראי גדולה. לפי הודעת החברה, נגנבו פרטים שונים, כגון: מספרי כרטיסי אשראי, מספרי ביטוח לאומי, תאריכי לידה וכתובות ומספרי רישיונות נהיגה.


בעולם של היום, מתקפות סייבר הפכו לאיום יומיומי ממשי, ואף אחד לא מוגן מהן. ככל שאמצעי המיגון הולכים והופכים למתוחכמים יותר, כך גם העבריינים. מתקפות הסייבר פוגעות גם בגופים גדולים שמשקיעים הון באמצעי מיגון, כמו צבאות, בתי חולים, חברות אשראי וגופים ממשלתיים, וגם בחברות קטנות יותר ובאנשים פרטיים, איש לא מוגן.


מה זה מתקפת סייבר?

המילה סייבר (Cyber) מתארת אירוע שמתרחש ברשת האינטרנט או קשור אליה. כשמתייחסים ל"מתקפת סייבר", מתכוונים לפריצה למאגרים, גניבת נתונים, שינוי זדוני של נתונים וכדומה, במסגרת פעולת טרור, פשע "אזרחי", ריגול תעשייתי או מתקפת האקרים.


מה אפשר לעשות כדי להתמודד עם אירועי הסייבר?

כדאי לבחון פתרונות טכנולוגיים שונים להתמודדות עם התקפות סייבר, יש פתרונות מגוונים שניתן לרכוש מחברות שונות או ישירות מספק האינטרנט. אולם, חשוב לזכור שאם הצליחו לחדור למאגרי המידע של אחת מחברות האשראי הגדולות בארצות הברית, כנראה שאין הגנה מושלמת. במסגרת ביטוח העסק שלך, כדאי שתשאל את סוכן הביטוח שלך על ביטוח סייבר. ביטוח סייבר מעניק כיסוי במקרה של מתקפות סייבר אשר עלולות לפגוע במערכות המידע, בחומרה (ציוד) בתוכנה ובמידע האגור בהן, ניתן לרכוש את הביטוח כחלק מביטוח לבית העסק או כביטוח בפני עצמו.


במקרה של מתקפת סייבר, הביטוח יכסה:

  • הוצאות שנדרשו לצורך שיקום הרשת או הנתונים השמורים בה
  • הפחתה בהכנסות עסקיות שתגרם לעסק במהלך תקופת השיקום
  • גניבת סייבר
  • סחיטת סייבר - הוצאות או דמי סחיטה ששולמו על ידי המבוטח כדי למנוע: אובדן או נזק לרשת, אובדן כספים או אמצעי תשלום, השחתת אתר אינטרנט, אובדן נתונים וחשיפה או שימוש בלתי מורשה במידע סודי
  • סייבר צד שלישי - נזק שנגרם לצד שלישי בגין אירוע סייבר אצל המבוטח ועוד


מומחים מדברים על זינוק של מאות אחוזים במתקפות סייבר, ועל כך שתוקפי הסייבר הופכים מתוחכמים יותר ויותר. כבעל עסק בהחלט כדאי שתהיה מוכן לאיום זה.


איך ניתן לרכוש את ביטוח לעסק הכולל בתוכו כיסוי להגנה ממתקפות סייבר?

סוכן הביטוח שלך באיילון ישמח לתת לך הצעת מחיר משתלמת לביטוח סייבר שמתאימה בדיוק עבורך. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח עסקים - סייבר

לקבלת הצעה לביטוח עסקים - סייבר
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString