איך תדע לבטח את העסק שלך?

מוכר בחנות עם לקוחה מחייכים אחת לשניה

ביטוח לעסק שלך בשלושה צעדים פשוטים!

 

איך תדע אילו ביטוחים מתאימים ונדרשים לעסק שלך?

העסק שלך חשוף לסיכונים שונים: פגיעה ברכוש, אובדן רווחים, התקפות סייבר, תביעות מצד שלישי ועוד. נניח שהחלטת שאתה רוצה לבטח אותו. מה עכשיו? איך תבחר ביטוח לעסק שבאמת יענה לצרכים שלך בלי לשלם על כיסויים מיותרים? איך תתאים את הביטוח לאופי המיוחד של העסק שלך?
 

צעד ראשון

קודם כל, כדאי שתבדוק מה חשוב לך לבטח בעסק שלך:
 • ביטוח מבנה לעסק - כיסוי פשוט ובסיסי שמבטח את מבנה העסק שלך. אם העסק נמצא במבנה שכור, חשוב לוודא מי אמור לבטח אותו על פי הסכם השכירות שנחתם.
 • ביטוח תכולת העסק – כיסוי שמבטח את התכולה והרכוש הקבוע הנמצא בעסק
 • תביעות לקוחות - על פי החוק, אתה אחראי לנזקים פיזיים שנגרמו ללקוחות שלך כתוצאה ממפגע כלשהו הקיים בעסק,  כמו גם לנזקים שקרו להם בשעה שביקרו בעסק שלך. עם כיסוי מתאים בביטוח עסק, הפיצוי ישולם על ידי חברת הביטוח.
 • תביעות עובדים - אם עובד שלך ייפגע במהלך עבודתו, הוא עלול לתבוע אותך. גם כאן, חברת הביטוח תשלם את הפיצוי.
 • מתקפת סייבר - אירועי סייבר הפכו לאיום ממשי, ואף אחד לא מוגן מהם. ביטוח סייבר יעניק לעסק שלך כיסוי מפני אירועי סייבר שמטרתם ביצוע פשע, ריגול תעשייתי או מתקפת האקרים, אשר עלולים לפגוע במערכות המידע, בציוד, בתוכנה ובמידע האגור בהםולדרוש כופר.
 • אובדן הכנסה - עד כה דיברנו בעיקר על פיצוי עבור נזק שנגרם, אבל מה אם בעקבות שריפה העסק לא היה פעיל כמה ימים?  כיסוי אובדן הכנסה יפצה אותך על אובדן הכנסה בימים כאלו.

צעד שני

כעת, חשוב לבדוק שחברת הביטוח מכירה את התחום בו אתה עוסק, מבינה את הדרישות המקצועיות הרלוונטיות למקצוע שלך, ויש לה כבר מבוטחים בתחום הזה. לכל עסק יש את האופי המיוחד שלו, הצרכים שלו, הדרך בה הוא מתנהל. קיימים היום כיסויים בביטוח לעסק שנבנו במיוחד לעסקים מסוימים בהתאמה מרבית לצרכים שלהם, לדוגמה:
 • ביטוח עסק לחברות הנדסיות וחברות פרויקטים: כיסויים לנזקים למכונות, ציוד אלקטרוני ומחשוב.
 • ביטוח עסק לחקלאים: כיסויים לנזקים לטרקטורים, ציוד חקלאי, חיות משק...
 • ביטוח עסק למוסכים: ביטוח אחריות מקצועית וביטוח אחריות מוצר כתוצאה משרות או תיקון לקוי, הרחבה מיוחדת לכיסוי גניבה לכלי רכב במהלך שעות פעילות המוסך עד לסך 150,000 ₪.
 • ביטוח עסק לחנויות: כיסויים למלאי בחנות ומלאי בהעברה, כספים בקופה ובהעברה.
 • ביטוח עסק למכוני יופי: אחריות מקצועית למטפל / לספר ולעסק, אחריות מוצר.
 • ביטוח עסק למרפאה: ביטוח רחב על בסיס כל הסיכונים למבנה ולתכולה של המרפאה , כולל כיסויי גניבה פשוטה, פריצה, ביטוח ציוד אלקטרוני ועוד .
ביטוח מותאם לתחום העסקי שלך מתבסס על ניסיון של שנים רבות של חברת הביטוח בעבודה עם עסקים שונים, ולכן מקיף לפעמים גם תחומים שקשורים לעסק שלך ויכול להיות שלא חשבת עליהם או לא ידעת שניתן לבטח אותם. עם זאת, הביטוחים בדרך כלל גמישים ואין בעיה להוסיף או להוריד כיסויים לפי הצורך.
 

צעד שלישי ואחרון

כמעט סיימנו, עכשיו נותר רק להתאים לך ולעסק שלך ביטוח מותאם אישית, שמכסה בדיוק את מה שאתה רוצה וצריך. זה יכול להיות ביטוח ייעודי לתחום העסק שלך עם התאמות לצרכים שלך, או ביטוח שנבנה במיוחד עבורך. בפגישה עם סוכן הביטוח שלך, תאפיינו יחד את הצרכים של העסק, ותבחרו ביטוח שלא מאלץ אותך לשלם על כיסויים שלא רלוונטיים לעסק שלך, ומכסה בדיוק את מה שנחוץ לך.
 
 
 
* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח עסקים

לקבלת הצעה לביטוח עסקים
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString