האם כדאי לעשות ביטוח תאונות אישיות?

נער עם גבס ברגל מקבל טיפול רפואי

מורה נבוכים לביטוח תאונות אישיות

יש המון סוגי ביטוח, ולפעמים לא ברור איזה ביטוח נחוץ ואיזה לא נחוץ לך ולמשפחתך. ביטוחים כמו ביטוח חיים ואובדן כושר עבודה כבר הפכו לכמעט מובנים מאליהם ולרובנו יש לפחות את אחד מהם, בדרך כלל את שניהם יחד. במצב הרפואה הציבורית בישראל, נדמה שגם ביטוח בריאות פרטי הפך לביטוח שכדאי מאוד לבחור בו, וכעת נשאלת השאלה איזה ביטוחים נוספים כדאי לעשות. במסגרת החשיבה איזה ביטוחים נכונים ודרושים לך, כדאי להקדיש רגע לביטוח תאונות אישיות.


מהו ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות האם כדאי? תאונות עלולות לקרות לכל אחד, לא משנה כמה ניזהר ונישמר. במקרה הטוב זה ייגמר באי נעימות וכמה מכות יבשות, אבל במקרים פחות טובים זה עלול להיגמר באשפוז, הוצאות רפואיות משמעותיות, והפסד הכנסה בשל חוסר יכולת לעבוד. כל הגורמים האלו עלולים להשפיע לרעה על המצב הכלכלי המשפחתי. ביטוח תאונות אישיות מסייע לשפר את המצב הכלכלי, ומספק לך ולמשפחתך הגנה ופיצוי כספי במקרה של תאונה, בהתאם לסכומי הביטוח שיוגדרו על ידיך בתכנית הביטוח. ביטוח תאונות אישיות מכסה גם מקרים של מוות בתאונה, חלילה.


מהי תאונה?

תאונה מוגדרת כאירוע פתאומי ולא צפוי שפוגע במבוטח וגורם לו נזק פיזי. האירוע אינו יכול להיות קשור למצבו הגופני של המבוטח. מחלה שמתפרצת לפתע, למשל, איננה מוגדרת כתאונה והכיסוי למקרה כזה יגיע מביטוח בריאות וביטוח מחלות קשות. מעבר לזה, כדאי לבדוק בתנאי הביטוח כיצד מוגדרת תאונה לאותו ביטוח ומה החריגים, אם יש.


התקציב המשפחתי וביטוח תאונות אישיות

בביטוח תאונות אישיות, אתה קובע את גובה הכיסוי וסכומי הביטוח שתשלם, לכן קל יחסית להתאים אותו לתקציב המשפחתי החודשי. כן, אתה קובע כמה אתה רוצה לשלם, והפיצוי שתקבל קבוע וידוע מראש.


ביטוח תאונות אישיות וביטוחים אחרים

במקרה של תאונה, הפיצוי של ביטוח תאונות אישיות ישולם בנוסף לכל ביטוח אחר שעומד לרשותך. הביטוח יכול להצטרף כביטוח משלים לביטוח בריאות ולביטוח סיעוד, והוא תקף בכל העולם, כולל בזמן טיול או ביקור בחו"ל, כך שאם אתה טס לחו"ל, בעיקר אם אתה מתכנן חופשה אקטיבית, אבל לא רק, תוכל להשלים את ביטוח הנסיעות שלך עם ביטוח תאונות אישיות.


ניתן לעשות ביטוח תאונות אישיות לילדים כך שביטוח תאונות אישיות ושומר עליך ועל בני משפחתך מההשפעה הכלכלית שעלולה להיות כתוצאה מתאונות שונות ומשונות, ומספק פיצוי כספי שמותאם לדרישות שלך, אבל בכל מקרה, כדאי להיזהר ולאמץ כללי בטיחות בסיסיים שיסייעו למנוע תאונות מיותרות.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

לקבלת הצעה לביטוח עסקים

לקבלת הצעה לביטוח עסקים
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString