ביטוח צד ג' לעסק שלך

שף על רקע המסעדה שלו

ביטוח צד ג' לעסק - מדוע הוא חשוב לעסק שלך?


בבעלותך עסק אותו בנית בעשר אצבעות. על מנת להגן עליו ועליך, רכשת ביטוח עסק שכולל הגנה על מבנה ותכולת העסק שלך,
אך מה עם ביטוח צד ג'?

דמיין סיטואציה בה לקוחה החליקה בחנות שלך ואתה נתבע בגין הטיפולים שהיא צריכה לעבור ואובדן ימי עבודה. דמיין סיטואציה נוספת, בה עשית שימוש בצבעי שיער חדשים במספרה שלך, אשר גרמו לכווייה בראשה של לקוחה. ואם אתה בעליה של מרפאה והתיק של אחת הלקוחות שלך נגנב בעודה ממתינה להיכנס אליך לבדיקה? אם אין לך ביטוח צד ג' לעסק, ההפסד הכספי שלך יכול להיות כבד מאוד.
 

מהו ביטוח צד ג' לעסק?

במקרים של נזקי גוף או רכוש הנגרמים מאירוע בבית העסק, כתוצאה מפגמים או בעיות פיזיות כמו נפילת חיפויים מבניינים או מדפים, רצפה שבורה או כבלי חשמל חשופים ועוד, הגורמים לנפילה, פציעה או חבלה, או כתוצאה מרשלנות בעל העסק או עובדיו, קיימת חבות של בעל עסק כלפי הנפגע, העלולה להביא עמה הוצאות גדולות ובלתי צפויות.
 
ביטוח עסק צד ג' מגן על בעל עסק מפני נזקי גוף או רכוש שנגרמו לצד שלישי, בעקבות פעילותו של העסק. ללא ביטוח צד ג', תיקון הנזקים יכול לעלות לך בסכומי כסף גדולים ולעיתים לגרור הוצאות משפטיות רבות. כל אלה עלולים לגרור הוצאות עתק שעלולות להיות "גדולות" על העסק. רכישת ביטוח צד ג' לעסק, מגנה עליך מפני נזקים מסוג זה וההוצאות שלך יסתכמו בתשלום השתתפות עצמית וחזרה לשגרה.
 

למי מיועד ביטוח צד ג' לעסק

ביטוח צד ג' לעסק מיועד לבעלי עסקים קטנים, בינוניים וגדולים, פרטיים ותעשייתיים, בין אם הם פועלים מהבית ובין אם פועלים מחוצה לו.
אם רכשת ביטוח מקיף לעסק וביטוח תכולה לעסק, לרוב יוצע לך ביטוח צד ג' לעסק כחלק ממעטפת ביטוח לעסקים. רכישת המעטפת כולה תבטיח לך הגנה בכל ההיבטים הפיזיים של העסק שלך.
 

מהם עיקרי הפוליסה

הביטוח מגן עליך כבעל עסק ומבטיח לך כיסוי הוצאות העלולות לחול עליך כתוצאה מאירוע תאונתי בשטח בית העסק, אשר כתוצאה ממנו נגרמו נזקי גוף או רכוש לצד שלישי כלשהו. הביטוח מעמיד לרשותך כמבוטח, סכום כספי עבור התמודדות במקרה ותוגש נגדך, חס וחלילה, תביעה, על מנת לסייע לך להתמודד עמה מבחינה כלכלית. גובה הכיסוי נקבע בהתאם לצרכי העסק הספציפי ונקרא "גבול אחריות".כבכל פוליסת ביטוח, גם בפוליסה זו ניתנות הרחבות נוספות, בהתאם לצרכיו של בית העסק. לדוגמה: כיסוי עבור הוצאות משפטיות, הנועד לפצות אותך אם תידרשנה הוצאות המשפטיות הכרוכות בהגנה עליך במקרה בו נתבעת על ידי צד שלישי, הרחבה לפעילות בכל שטח הארץ, או בחו"ל, הרחבה להרעלה במקרה של עסק בתחום ההסעדה ועוד.
 
לצורך התאמה מדויקת של ביטוח צד ג' לצרכי העסק שלך, להגנה מרבית, כדאי להתייעץ עם סוכן הביטוח שלך, המתמחה בהבנה עסקית ובהיכרות עם צרכי העסק שלך. אם אין לך סוכן ביטוח תוכל לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס.

 
* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי
שדות חובה מסומנים ב -
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל
כתבות נוספות שיכולות לעניין אותך...
כך תגן על העסק שלך מפני אסונות ותביעות

כך תגן על העסק שלך מפני אסונות ותביעות

 
לכתבה המלאהכך תגן על העסק שלך מפני אסונות ותביעות

לקבלת הצעה לביטוח עסקים

שדות חובה מסומנים ב -
לקבלת הצעה לביטוח עסקים
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString