ביטוח לעסק שיגן עליך מפני אסונות ותביעות

אישה עומדת ומחייכת

ביטוח לעסק - ולא משנה אם הנכס בבעלותך או תחת חוזה שכירות

יש לך עסק? כל הכבוד. כשאתה מסתכל אחורה, אתה נזכר בשנים הראשונות שלו. בתחילה עוד עבדת מתוך הדירה בה אתה מתגורר, כשהעסק החל להניב הכנסות הרשית לעצמך לשכור משרד קטן, והיום יש לך קומה שלמה בבניין משרדים יוקרתי ואתה מעסיק כ-30 עובדים. המבנה של העסק שלך ותכולתו, הם הבסיס לפעילות שלך.

עם השנים גדלת והתפתחת והעסק גדל איתך. אנו מקווים שהעסק שלך ימשיך יתפתח ויספק לך ולמשפחתך מקור פרנסה.

כבעל עסק, אתה יודע שהעסק שלך חשוף לסיכונים, גם כאלה אשר אינם בשליטתך. שריפה, פריצה, גניבה, הצפה או נזקי טבע, עלולים לגרום נזק רב למבנה בו נמצא העסק שלך, לעיתים עד כדי השבתה של פעילותו, להסב לו נזק כספי כבד ולהוריד לטמיון שנים רבות של השקעה., וכדאי לחשוב על רכישת ביטוח לעסק שמתאים לצרכי העסק שלך.


שקט נפשי

ביטוח עסק שמגן על מבנה העסק שלך יאפשר לך להשתחרר מחלק מהדאגות המלוות אותך ויאפשר לך לישון בשקט. בין אם אתה שוכר את המבנה בו פועל העסק שלך ובין אם אתה בעליו, ביטוח מבנה יבטיח שאם חס וחלילה יגרם נזק כלשהו למבנה של העסק שלך או לתכולתו, תוכל לקבל פיצוי אשר יאפשר לך להתמודד עם ההוצאות הכרוכות בכך, להתאושש ולשוב לפעילות מלאה.


שוכר או בעלים?

אם אתה שוכר את המבנה בו אתה מפעיל את העסק שלך, חשוב שתוודא שבעל הנכס ביטח אותו בביטוח מבנה. זאת מהסיבה שבתום תקופת השכירות, יהיה עליך להחזיר את המבנה לבעליו בדיוק במצב בו קיבלת אותו ועל כן יש לך אחריות לא מעטה עליו. חשוב שתדע שבמידה והתקנת שיפורים למבנה, עליך לדאוג להוסיפם לפוליסת ביטוח מבנה על מנת שיכללו גם הם בפוליסת הביטוח.


ביטוח לעסק להגנה על תכולת העסק שלך

בין אם אתה בעל המבנה של העסק שלך או רק שוכר אותו, ביטוח התכולה שלך, כל מה שקיים בתוך המבנה, הוא באחריותך הבלעדית. הריהוט שלך, מכשור, מחשבים, ציוד, חומרי גלם וסחורה, כל אלה יכולים להינזק או להיגנב ואובדנם יכול לגרור הפסדים כספיים כבדים ושיקום ארוך לעסק שלך. ערך הפיצוי שתקבל עבור תכולה שניזוקה, יכול להיקבע לפי ערך הרכוש בעודו חדש (כינון) או לפי ערכה במועד בו ארע הנזק (שיפוי).
 
חברות הביטוח מציעות כיום מגוון פתרונות של ביטוח לעסק עבור עסקים שונים. אם אתה בעל מספרה, הפוליסה שלך צריכה לכלול כיסויים המתאימים לעסק שלך. אם אתה חקלאי, הפוליסה שלך צריכה להכיל כיסויים אחרים, הרלוונטים לתחום בו אתה עוסק. סוכן ביטוח טוב, ידע להתאים לך פוליסה אשר תכיל כיסויים המתאימים בדיוק לצרכי העסק שלך, לפי סוג העסק ורמת הסיכון שבו, בין אם הוא מורכב או פשוט.
 
לחברת הביטוח איילון מגוון פתרונות ביטוח עבור העסק שלך, מבנה ותכולה. אנו מזמינים אותך לפנות לאחד מסוכני הביטוח שלנו, שיתאים לך את הכיסוי הנכון ביותר לעסק שלך ויספק לך שקט נפשי ופנאי להתפנות, כבעל עסק, לדברים החשובים באמת.
 
* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי
 

לקבלת הצעה לביטוח עסקים

לקבלת הצעה לביטוח עסקים
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString