מהדורת סייבר עסקים לסוכני איילון

תמונה

התקפת סייבר - למה היאמסוכנת לעסק שלך?

ביטוח סייבר של איילון - כיסוי עבור סיכונים במקרה של אירוע סייבר
רק 12% מהעסקים הבינוניים והגדולים בישראל רוכשים ביטוח סייבר!
איילון סייבר לעסקים - זוכה מוצר השנה בוועידת עדיף ה - 17
איילון סייבר - כיסוי עבור סיכונים במקרה של אירוע סייבר
הטבה בסך 10% לרוכשים ביטוח סייבר בין החודשים יולי - ספטמבר 2019
 
 
לביטוח הסייבר של איילון לחץ כאן
הנחיות מעשיות לסוכני איילון
כך תמנע ממתקפת סייבר על העסק שלך

למרות המודעת הגוברת, חברות רבות נופלות בשנים האחרונות קורבן להתקפות סייבר. בנוסף לביטוח סייבר המעניק כיסוי במקרה של מתקפות סייבר הפוגעות במערכות המידע, בחומרה, בתוכנה ובדאטה, חשוב להקדים תרופה למכה ולהגן על העסק שלך ממתקפות סייבר על ידי אמצעים נוספים.


5 צעדים שכדאי לנקוט כדי להקטין את הסיכון להתקפת סייבר:

 • להגביר את המודעות של העובדים לסיכוני סייבר
  טעויות של עובדים הן הגורם המרכזי לפריצות דאטה במתקפות סייבר. חשוב לתת לעובדים הנחיות מסודרות לגבי השימוש באינטרנט ובמערכות החברה, פתיחת קבצים, זיהוי של הודעות אזהרה וכדומה.
 • להשקיע באבטחה ובגיבוי
  חשוב להשקיע באבטחה רב שכבתית ולהתקין תוכנת אנטי וירוס ו"חומת אש" כדי למנוע התקפות סייבר, אבל חשוב לא פחות להשקיע בגיבוי ובמערכות התאוששות כדי להפחית את פגיעה במקרה של התקפה.
 • לשמור את מערכות האבטחה מעודכנות
  המלחמה בין מערכות האבטחה להאקרים היא מלחמה בלתי נגמרת, כאשר בכל פעם שמערכות האבטחה מצליחות להילחם בפירצת אבטחה ההאקרים מוצאים אחת אחרת. המשמעות היא שאם יש לך בעסק מערכת אבטחה אבל היא לא מעודכנת, העסק שלך נמצא בסיכון.
 • להשקיע בסיסמאות
  מפתיע לגלות כמה אנשים משתמשים בסיסמאות ברירת מחדל כמו 123456, שזה בעצם כמו להיות בלי סיסמה בכלל. חשוב לעודד את העובדים להקפיד על סיסמאות שונות למערכות שונות, לבחור סיסמאות שכוללות מספרים, אותיות ותווים, ואפילו לחייב אותם להחליף סיסמה אחת לתקופה.
 • להגן גם על הטלפונים והמחשבים הניידים
  הטלפונים והמחשבים הניידים שהעובדים לוקחים הביתה עלולים להיות שער הכניסה להתקפת סייבר. כדי למנוע זאת, יש מערכות אבטחה שמנטרות גם את המכשירים הניידים. הן מזהות אם הטלפון הנייד או הלפטופ מותקפים וחוסמות את הפגיעה.

  רוצה לדעת עוד על ביטוח סייבר של איילון? לפרטים לחץ כאן >>
מתקפות סייבר במישור הביטוחי
ביטוח לעסק המאפשר לך להתמודד עם מתקפות סייבר במישור הביטוחי

ביטוח לעסק המאפשר לך להתמודד עם מתקפות סייבר במישור הביטוחי


ביוני 2017, במסגרת מתקפת סייבר עולמית, תוכנת כופר נעלה גישה למחשבים באירופה ובארצות הברית ודרשה כופר כדי לשחרר את הנעילה.


ביולי 2017, נגנבו פרטיהם האישיים של 143 מיליון אמריקאים ממאגריה של חברת אשראי גדולה. לפי הודעת החברה, נגנבו פרטים שונים, כגון: מספרי כרטיסי אשראי, מספרי ביטוח לאומי, תאריכי לידה וכתובות ומספרי רישיונות נהיגה.


בעולם של היום, מתקפות סייבר הפכו לאיום יומיומי ממשי, ואף אחד לא מוגן מהן. ככל שאמצעי המיגון הולכים והופכים למתוחכמים יותר, כך גם העבריינים. מתקפות הסייבר פוגעות גם בגופים גדולים שמשקיעים הון באמצעי מיגון, כמו צבאות, בתי חולים, חברות אשראי וגופים ממשלתיים, וגם בחברות קטנות יותר ובאנשים פרטיים, איש לא מוגן.


מה זה מתקפת סייבר?

המילה סייבר (Cyber) מתארת אירוע שמתרחש ברשת האינטרנט או קשור אליה. כשמתייחסים ל"מתקפת סייבר", מתכוונים לפריצה למאגרים, גניבת נתונים, שינוי זדוני של נתונים וכדומה, במסגרת פעולת טרור, פשע "אזרחי", ריגול תעשייתי או מתקפת האקרים.


מה אפשר לעשות כדי להתמודד עם אירועי הסייבר?

כדאי לבחון פתרונות טכנולוגיים שונים להתמודדות עם התקפות סייבר, יש פתרונות מגוונים שניתן לרכוש מחברות שונות או ישירות מספק האינטרנט. אולם, חשוב לזכור שאם הצליחו לחדור למאגרי המידע של אחת מחברות האשראי הגדולות בארצות הברית, כנראה שאין הגנה מושלמת. במסגרת ביטוח העסק שלך, כדאי שתשאל את סוכן הביטוח שלך על ביטוח סייבר. ביטוח סייבר מעניק כיסוי במקרה של מתקפות סייבר אשר עלולות לפגוע במערכות המידע, בחומרה (ציוד) בתוכנה ובמידע האגור בהן, ניתן לרכוש את הביטוח כחלק מביטוח לבית העסק או כביטוח בפני עצמו.


במקרה של מתקפת סייבר, הביטוח יכסה:

 • הוצאות שנדרשו לצורך שיקום הרשת או הנתונים השמורים בה
 • הפחתה בהכנסות עסקיות שתגרם לעסק במהלך תקופת השיקום
 • גניבת סייבר
 • סחיטת סייבר - הוצאות או דמי סחיטה ששולמו על ידי המבוטח כדי למנוע: אובדן או נזק לרשת, אובדן כספים או אמצעי תשלום, השחתת אתר אינטרנט, אובדן נתונים וחשיפה או שימוש בלתי מורשה במידע סודי
 • סייבר צד שלישי - נזק שנגרם לצד שלישי בגין אירוע סייבר אצל המבוטח ועוד


מומחים מדברים על זינוק של מאות אחוזים במתקפות סייבר, ועל כך שתוקפי הסייבר הופכים מתוחכמים יותר ויותר. כבעל עסק בהחלט כדאי שתהיה מוכן לאיום זה.


איך ניתן לרכוש את ביטוח לעסק הכולל בתוכו כיסוי להגנה ממתקפות סייבר?

סוכן הביטוח שלך באיילון ישמח לתת לך הצעת מחיר משתלמת לביטוח סייבר שמתאימה בדיוק עבורך. אם אין לך סוכן ביטוח, ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או למלא את פרטיך בטופס צור קשר.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

מן העיתונות
מתחילים למכור ביטוח סייבר מנצח לעסקים!
לפרטים פנה לחתמי העסקים במחוז

איילון מקדמת אותך, גם בדיגיטל!

1
הקמת עמוד ייעודי לסוכנותך באתר איילון, בצירוף לוגו הסוכנות, כולל קישור לאתר הבית שלך
2 
קידום פרטי סוכנותך ברשת, לאיתור קל ומהיר על ידי גולשים!
 
3 
במנגנון "חיפוש סוכנים" באתר איילון, נפרסם קישור לעמוד הייעודי שלך
 
4 
פניות גולשים שיחפשו אותך, תועברנה ישירות לתיבת המייל של סוכנותך, לטובת המשך מתן שירות אישי והגדלת מכירות
 

לפרטים נוספים:
אגף שיווק ותקשורת, צוות דיגיטל
marketing@ayalon-ins.co.il