אקורד סוכנות לביטוח

מי אנחנו?
שם הסוכן

שם הסוכן


אקורד סוכנות לביטוח
 
אודות הסוכנות

אודות הסוכנות


סוכנות "אקורד סוכנות לביטוח", הינה קבוצת ביטוח המורכבת משתי חטיבות: "קש חתמים בינלאומיים" מורשה ל'לוידס בישראל, ו"אקורד סוכנות לביטוח" שמיזגה לתוכה את סוכנויות הביטוח הגדולות והוותיקות: ג'.י.בי.או סוכנות לביטוח שנוסדה בשנת 1946, א.שפק סוכנות לביטוח שנוסדה בשנת 1963, ואת "קש סוכנות לביטוח" שהוקמה ב 1997. מיזוג זה מהווה את אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בישראל.
אקורד סוכנות לביטוח משרתת אלפי מבוטחים עיסקיים ופרטיים ונותנת מענה ביטוחי בכל תחומי הביטוח, הן בביטוחי פרט (רכב, דירה, תאונות אישיות, נסיעות לחו"ל) והן בביטוחים תעשייתיים, מסחריים, ביטוחי חבויות בתחומים מיוחדים, ביטוח ימי, וכן פועלת בתחום הביטוח הפנסיוני והחיים במתן שרות למבוטחים פרטיים ולמעסיקים רבים בכל הקשור לפנסיה, גמל, קרנות השתלמויות וניהול תיקים. אקורד חרטה על דיגלה להיות סוכנות ביטוח מקצועית, מובילה, חדשנית, זמינה ושקופה למבוטח. הסוכנות פועלת כל הזמן להרחיב את תודעת השירות ופועלת במקצועיות חסרת פשרות לטובת לקוחותיה.


ערכי השירות של הסוכנות

אקורד שואפת להעניק למבוטחיה שירות אישי, מתקדם, אדיב, צמוד ומקצועי.


"האני מאמין" של הסוכנות

אנו מאמינים בשירות אישי ומתואם לקוח בהתאם לצרכיו היחודיים. אנו מאמינים כי היכולת לשפר את תיק הביטוח של הלקוח מתחילה בהסתכלות משותפת על ניהול הסיכונים של העסק כאשר הביטוח הוא חלק מהפתרון. 
 
התמחות מקצועית

התמחות מקצועית

 
ביטוח כללי,  חיים ובריאות
פרטי ההתקשרות שלנו
כתובת הסוכנות

כתובת הסוכנות

 
השקמה 2, אזור
 
פרטי התקשרות

פרטי התקשרות

  • טלפון - 9003*
  • טלפון נוסף - 03-6257555
  • טלפון נוסף - 03-6257555
  • פקס - 03-6251199
  •  דוא"ל - info@accord-ins.com

ליצירת קשר עם סוכנות אקורד

שדות חובה מסומנים ב -
ליצירת קשר עם סוכנות אקורד
שם מלא
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה