עידן שרותי ביטוח

מי אנחנו?
שם הסוכן

שם הסוכן

 

עידן זכריה

אודות הסוכנות

אודות הסוכנות


"עידן" - שרותי ביטוח פעילה בכל ענפיי הביטוח החל משנת 1983, ומנוהלת ע"י הולנדר זכריה. המאפיין הבולט שמוביל את הסוכנות הוא יושר ואמינות כלפי כל לקוחותיה, חברות הביטוח וכל גוף אשר בקשר עסקי עמה. הסוכנות מתמחה בעיקר בביטוחי רכב ודירה. בענפים אלו אין לה כמעט מתחרים בשוק הביטוח. בנושא ביטוח רכב ורכוש מאורגנת הסוכנות להעניק לא רק טיפול שגרתי רגיל בתביעות שונות, אלא גם בתביעות צד ג, כולל הגשת תביעות לבתי המשפט וכו'. במקרים אלה מגובה הסוכנות גיבוי מקצועי של עורכי דין ושמאים שקשורים קשר עבודה רציף עם המשרד. בנושאי ביטוח חיים , בריאות והסדרים פנסיונים מפעילה הסוכנות שרות של בדיקת מצב ביטוחי קיים ע"י מומחה לנושא ומוציאה חוות דעת מקצועית לשיפור ו/או לשימור ו/או לשינויי פוליסות ביטוח בהשוואה לקיים בשוק ותוך מקסום זכויותיו ותנאיו של המבוטח.


בין לקוחתינו

אנו משרתים נאמנה מספר מגזרים וקולקטיביים בניהם טכניון וחברת חשמל . רוב מבוטחינו הם מהמגזר הפרטי ואנו דואגים שיקבלו תנאים ומחירים אף יותר טובים מקולקטיביים מסוימים בזכות התנאים הכלליים שמשרדנו מקבל לכל קהל לקוחותיו


האני מאמין של הסוכנות

המאפיין הבולט שמוביל את הסוכנות הוא יושר ואמינות כלפי כל לקוחותיה, חברות הביטוח וכל גוף אשר בקשר עסקי עמה.
 

ערכי השירות בסוכנות

הסוכנות מתמחה בעיקר בביטוחי רכב ודירה. בענפים אלו אין לה כמעט מתחרים בשוק הביטוח. בנושא ביטוח רכב ורכוש מאורגנת הסוכנות להעניק לא רק טיפול שגרתי רגיל בתביעות שונות, אלא גם בתביעות צד ג, כולל הגשת תביעות לבתי המשפט וכו'.
 
התמחות מקצועית

התמחות מקצועית

 
ביטוח כללי,  חיים ובריאות
 
פרטי ההתקשרות שלנו
כתובת הסוכנות

כתובת הסוכנות

 

שדרות המגינים 44, חיפה

 

 

פרטי התקשרות

פרטי התקשרות

  • טלפון - 04-8516929
  • טלפון נוסף - 04-8528863
  • טלפון נייד - 052-2560796
  • דואר אלקטרוני - office@holander.co.il

ליצירת קשר עם הסוכן עידן זכריה

ליצירת קשר עם הסוכן עידן זכריה
שם מלא
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה