איילון נאמנים סוכנות לביטוח

מי אנחנו?

מי אנחנו?

סוכנות איילון נאמנים, מקבוצת איילון חברה לביטוח, הינה אחת מסוכנויות הביטוח הגדולות, המקצועיות והוותיקות ביותר הפועלות בישראל, המתמחה מעל ארבעים שנה בניהול ותפעול ביטוחי חיים, בריאות, פנסיה וביטוחים כלליים.
השילוב של ניסיון רב בתחום, מקצועיות ויחס אישי, הפכו את איילון נאמנים לבחירה הטבעית של חברות וגופים מובילים במשק הישראלי ועשרות אלפי לקוחות מרוצים.

איילון נאמנים מתמחה בניהול הסדרים פנסיוניים ופיננסיים עבור מגוון רחב של חברות וארגונים בכל ענפי המשק. בתוך כך, מספקת הסוכנות שירותים מגוונים לעשרות אלפי לקוחות, תוך מתן דגש על שירות ממוקד בצרכי הלקוח.

פעילות ניהול ההסדרים באיילון נאמנים נשענת על יכולת תפעולית מתקדמת, תוך שימוש במודלים ממוחשבים ייחודיים המבטיחים את ביצוע הכיסויים הנדרשים לכל סוג אוכלוסייה ומשלבים את כל המרכיבים הסוציאליים הקיימים - קרנות פנסיה, תוכניות ביטוח, קופות גמל וקרנות השתלמות.
 
איילון נאמנים מרכזת את ההסדרים הפנסיוניים של כל ארגון מול מרבית קרנות הפנסיה, חברות הביטוח וקופות הגמל השונות, במטרה להבטיח את התנאים האופטימאליים עבור הלקוח מצד כל גוף פיננסי כזה, ולנצל את היתרון לגודל של הסוכנות להשגת תנאים טובים יותר ללקוחותיה, כולל תחום ייעודי לאנשי מפתח ולבכירים ממגוון רחב של ארגונים במשק.
 

 
התמחות מקצועית

התמחות מקצועית

 
ביטוח חיים ובריאות
 
כתובת הסוכנות

כתובת הסוכנות

 
מרכז עזריאלי בניין C, רח' הרוקמים 26, חולון 5885849 , ת.ד. 701 חולון 5811901
 
פרטי התקשרות

פרטי התקשרות

 

ליצירת קשר עם סוכנות איילון נאמנים

שדות חובה מסומנים ב -
ליצירת קשר עם סוכנות איילון נאמנים
שם מלא
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה