וריטס סוכנות לביטוח

מי אנחנו?
שם הסוכן

שם הסוכן

 
וריטס סוכנות לביטוח
 
אודות הסוכנות

אודות הסוכנות


וריטס סוכנויות לביטוח בע״מ הינה אחת סוכנויות הביטוח המובילות בישראל, לוריטס למעלה מ-35 שנות ניסיון ומוניטין במתן פתרונות ביטוח מקיפים למבוטחים. וריטס חרטה על דגלה להעניק ללקוחותיה את חווית השירות הטובה ביותר.
 


"האני מאמין" של הסוכנות

 

אנו מבינים כי לכל לקוח צרכים ייחודיים לו. אנו בוריטס נעשה כל מאמץ לנסות ולהבין את צרכיך, להעניק לך שירות תוך התייחסות ממוקדת לבקשתך, התאמה מירבית לצרכיך, ושימת דגש על הדברים שחשובים לך.
 

ערכי השירות

 

  • מקצועיות
אנו רואים חשיבות רבה בהצדקת האמון שנתת בנו, ולכן אנו פועלים למתן פתרונות מקצועיים וטובים עבורך, ברמת מומחיות בלתי מתפשרת, במהימנות ובאדיבות.
  • הגינות, כבוד והערכה:
אנו פועלים מתוך הערכה רבה וכבוד לצרכיך, מכבדים את פרטיותך, תוך קיום הוראות הדין, ומתחייבים לנהוג באדיבות, ביושרה, ובהגינות כלפיך, כי חשוב לנו מה שחשוב לך.
  • בהירות
אנו שואפים לספק לך מידע עינייני, ברור, מהימן ופשוט ככל שניתן בכל פנייה, תוך טיפול מקיף וסודי בפנייתך. נעשה כל מאמץ בכדי שתקבל את מלוא המידע הרלוונטי לפנייתך וכי תיהנה מחוויית שירות נעימה ומועילה.
  • יעילות וזמינות
נעשה כל מאמץ בכדי להיות זמינים לקבל את פנייתך ובכדי לספק לה מענק יסודי, יעיל ומקצועי, בזמן סביר ותוך מתן תשובות ברורות ומנומקות. לנוחיותך, נשמח לעמוד לרשותך במגוון ערוצי תקשורת, תוך יצירת זמינות וגמישות מרביים.
 
התמחות מקצועית

התמחות מקצועית

 
ביטוח כללי, ביטוח חיים ובריאות
 
כתובת הסוכנות

כתובת הסוכנות

 
החילזון 12, רמת גן
 
פרטי ההתקשרות שלנו

ליצירת קשר עם הסוכנות וריטס

ליצירת קשר עם הסוכנות וריטס
שם מלא
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה