משכנתא הפוכה - לחיות בדרך שלך

משכנתא הפוכה עם מסלולי ריבית בהתאמה אישית!

משכנתא הפוכה מאפשרת לבנות ולבני הגיל השלישי (גילאי 55 ומעלה), בעלי דירה בשווי של לפחות 1 מיליון ש"ח, לקבל הלוואה, ללא חובה בהחזר חודשי. אז מה הם התנאים המיוחדים שמציעה משכנתא הפוכה מבית איילון ביטוח ואיך בוחרים את המסלול המתאים ביותר עבורך?

משכנתא הפוכה היא הלוואה שניתנת לך בעבור שעבוד נכס שברשותך.
במשכנתא הפוכה ניתן להשתמש בכסף לכל מטרה: לעזור לילדים, לשפץ את הבית, להחזיר חובות, לטייל, לעבור לדיור מוגן, לשדרג את רמת החיים ועוד.

במשכנתא הפוכה אין חובה בהחזר חודשי, אך במידה והנך מעוניין בכך, ניתן לבחור במסלולי תשלום - ריבית בלבד או קרן וריבית, לבחירתך.

עד היום, משכנתא הפוכה ניתנה בריבית קבועה צמודה למדד בלבד.
איילון ביטוח מציעה ללקוחותיה גמישות מירבית ומאפשרת בחירה בין שני מסלולי ריבית נוספים: ריבית משתנה מדי חמש שנים עפ"י עוגן אג"ח ממשלתי צמוד וריבית צמודה לפריים.


 

אז מה זה בעצם אומר?


מסלולי ריבית בהתאמה אישית

משכנתא הפוכה מיועדת לבני 55 ומעלה, בעלי נכס בשווי של לפחות 1 מיליון ש"ח. גובה המימון נקבע על פי גיל הלווים ושווי הנכס. הלווה, בוחר מתי ואיך להחזיר את ההלוואה ובאפשרותו לבחור בין מסלול בלון (אין תשלום לאורך חיי ההלוואה, קרן וריבית משולמים בסוף תקופה), מסלול ריבית (קרן משולמת בסוף תקופה, תשלום חודשי של הריבית) או מסלול שפיצר (תשלום חודשי של קרן וריבית).

באפשרות הלווה לשלב בין שלושת מסלולי ההחזר ושלושת מסלולי הריבית. בנוסף, יש  את הגמישות לפרוע את ההלוואה בכל עת.

ריבית משתנה מדי חמש שנים

במסלול משכנתא הפוכה בריבית משתנה, הריבית צמודה לעוגן אג"ח ממשלתי צמוד, והיא משתנה אחת ל 5 שנים בהתאם לעוגן המתפרסם בבנק ישראל. אחד היתרונות המשמעותיים של מסלול משכנתא הפוכה בריבית משתנה הוא היציבות והיכולת לתכנן את החזרי המשכנתא בצורה מדויקת עד כמה שניתן, חמש שנים קדימה.

ריבית צמודה לפריים

מסלולי ריבית פריים אינם צמודים למדד המחירים לצרכן. ריבית הפריים נקבעת על פי ריבית בנק ישראל + 1.5%. ריבית בנק ישראל עומדת היום על 0.1% וריבית הפריים, בהתאמה עומדת על 1.6%. במסלול זה הריבית משתנה בהתאם לשינויים בריבית בנק ישראל.

פירעון ההלוואה בכל עת

בכל אחד מהמסלולים ניתן לפרוע את ההלוואה או חלק ממנה, ללא קנסות וללא עמלות, בכל עת. ליורשים ניתנת תקופה של 12 חודשים ממועד פטירת אחרון הלווים לפירעון ההלוואה.

אפשרות שילוב בין מסלולים

בדיוק כמו שמתכננים משכנתא רגילה, גם במשכנתא הפוכה אפשר, ואף רצוי לתכנן את תמהיל והחזר ההלוואה לטווח ארוך.

כשלוקחים משכנתא הפוכה באיילון, ניתן לשלב בין מסלולי הריבית השונים ומסלולי החזר הקרן השונים.


רוצה לקבל הלוואה בתנאי משכנתא הפוכה? פנה אל אחד מסוכני הביטוח של איילון או מלא את פרטיך בטופס צור קשר, וקבל הצעה משתלמת למשכנתא הפוכה שמתאימה לך.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

מעוניין לקבל פרטים נוספים?
שם מלא
טלפון
גיל
שווי ערך נכס
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString