לחיות כמו שחלמת

משכנתא הפוכה לבני 55+
משכנתא הפוכה מאפשרת לאדם לקבל הלוואה, באמצעות שיעבוד נכס, מבלי שיצטרך להחזיר את ההלוואה כל עוד הנכס נמצא ברשותו. אז למי משכנתא הפוכה יכולה להתאים ומה היתרונות שלה?

לרוב, אדם פרטי לוקח משכנתא מהבנק על מנת לרכוש נכס, כגון: דירה, בית פרטי וכדומה. הנכס הנרכש משמש כעירבון אותו דורש הבנק כדי להבטיח שההשקעה שלו תחזור אליו.

גם במשכנתא הפוכה, אדם פרטי משעבד את הנכס שלו כדי לקבל הלוואה, אלא שכאן ההלוואה ניתנת בעבור הנכס ואין צורך להחזיר את ההלוואה לגוף המממן בתשלומים שוטפים, אבל אפשר אם רוצים. בניגוד למשכנתא רגילה, במשכנתא הפוכה באיילון ההלוואה היא לכל מטרה, כך שניתן להשתמש בה כדי לעזור לילדים, לטייל בעולם, לשפץ, לעבור לדיור מוגן או לכל מטרה אחרת.


אישה בגיל 60 פלוס מציירת על קאנבס בגינה


מה היתרונות של משכנתא הפוכה באיילון?

  • משכנתא הפוכה באיילון היא הלוואה לכל מטרה, לא רק למטרת רכישת דירה כמו משכנתא רגילה.
  • במשכנתא הפוכה באיילון אין החזרים שוטפים, כך שאפשר ליהנות מכספי ההלוואה.
  • משכנתא הפוכה באיילון איננה מוגבלת בזמן.
  • משכנתא הפוכה באיילון מאפשרת לך לשדרג את רמת החיים ללא הוצאות נוספות או תהליך מסובך.
  • אין צורך להוכיח יכולת החזר על מנת לקבל את ההלוואה.
  • הנכס נשאר בבעלותך.
  • אין צורך בערבות של היורשים על מנת לקבל את ההלוואה.
  • תמיד עומדת לך האפשרות לפרוע את ההלוואה באופן חלקי או מלא, ללא קנסות.

 

למה צריך משכנתא הפוכה באיילון?

גיל הפרישה חושף את הפורשים למציאות כלכלית חדשה. במקרים רבים ישנה ירידה בהכנסות ומנגד, ההוצאות השוטפות דווקא גדלות. הגידול בהוצאות מתבטא בטיולים שסוף - סוף יש זמן לעשות, בעזרה כלכלית לילדים, בטיפולים רפואיים או במעבר לדיור מוגן.

החסכונות הפנסיוניים לא תמיד מספיקים למימון ההוצאות החדשות וההוצאות השוטפות, ופנסיונרים רבים מוותרים על הנאות החיים ואפילו על טיפולים רפואיים כדי לחסוך בהוצאות. משכנתא הפוכה באיילון מאפשרת לפנסיונרים לחיות בדרך שהם בוחרים, בלי לחשוש מחובות ובלי למכור את הבית.

לקחת משכנתא הפוכה באיילון ולהישאר בבית

אחת הדילמות הגדולות אותה פוגשים בני 55+, היא האם למכור את הבית כדי להמשיך לחיות בצורת החיים בה היו רגילים לחיות עד כה, בטח ובטח במידה והם רוצים לשדרג את איכות החיים שלהם, לעבור לדיור מוגן, לטוס בעולם, לעזור לילדים, לממן טיפולים רפואיים או לשלם חובות. משכנתא הפוכה באיילון פוטרת אותך מהדילמה הזו ומאפשרת לך להישאר בבית, לבצע בו שיפוצים, להשכיר אותו, ועדיין ליהנות מכספי המשכנתא ההפוכה.

משכנתא הפוכה אינה תלויה בהכנסות

בניגוד למשכנתא רגילה, במשכנתא הפוכה באיילון הלווים לא צריכים לעבור מבדקי הכנסה והם אינם מחויבים לרכוש ביטוח חיים למשכנתא. מאחר שהעירבון של הגוף המלווה הוא הדירה עצמה ומכיוון שאין צורך בהחזרים חודשיים, הלווים אינם צריכים לעמוד בתנאי משכנתא כאלו או אחרים.

איך מקבלים משכנתא הפוכה?

אם יש לך נכס בשווי 1.5 מיליון ₪ ויותר (או נכס שני בשווי מיליון ₪ ויותר), יש באפשרותך לשעבד אותו בתמורה להלוואה בסכום הנקבע לפי גילך במועד קבלת ההלוואה ובשווי הנכס. משכנתא הפוכה רלוונטית לאנשים בגילאי 55 ומעלה, אשר מחזיקים בנכס בבעלות מלאה.

מתי צריך להחזיר את ההלוואה על המשכנתא ההפוכה?

במשכנתא הפוכה באיילון, הנכס עצמו מהווה ערובה להחזרת ההלוואה. לכן, משכנתא הפוכה באיילון מוחזרת כשמוכרים את הנכס, על ידי הלווים עצמם או יורשיהם. ניתן לפרוע את ההלוואה במלואה או חלק ממנה בכל עת, ללא קנס עבור פירעון מוקדם. במשכנתא הפוכה ריבית על סכום הקרן נצברת לכל אורך חיי ההלוואה. רוצים לשלם את הריבית במקום לצבור? במשכנתא הפוכה באיילון- אפשר! רוצים לשלם גם את הקרן? במשכנתא הפוכה באיילון- אפשר!

אנחנו כאן בשבילך

רוצה לקבל הלוואה בתנאי משכנתא הפוכה באיילון?  מלא את פרטיך בטופס צור קשר וקבל הצעה משתלמת למשכנתא הפוכה שמתאימה לך.

 

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי

עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

מעוניין לקבל פרטים נוספים?
שם מלא
טלפון
גיל
שווי ערך נכס
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString