מגדילים את התזרים החודשי!

יציאה לפנסיה באה במקרים רבים יחד עם ירידה בהכנסות. משכנתא הפוכה לבני 60 ומעלה באיילון מאפשרת לבעלי דירת מגורים בשווי 1 מיליון ש"ח לקבל תוספת חודשית של סכום קבוע לכל החיים, ללא מועד פירעון וללא חובת החזר חודשי, על בסיס הבית הקיים.

משכנתא הפוכה היא הלוואה לכל מטרה, שמאפשרת לך להשתמש בכספי ההלוואה למגוון שימושים: עזרה לילדים בקניית דירה או מימון חתונה, טיול בעולם, מימון דיור מוגן או פשוט הגדלה של התזרים החודשי. אם עד עכשיו היה אפשר לקבל את כספי המשכנתא ההפוכה כסכום חד פעמי בלבד, מעכשיו אפשר לקבל את כספי ההלוואה מדי חודש, להגדיל את התזרים לכל החיים, מבלי שחייבים להחזיר את כספי ההלוואה מדי חודש. והבית? הוא נשאר שלך.

זוג בני 60 מחובקים ומחייכים בטבע


מעכשיו אפשר לקבל סכום חודשי קבוע לכל החיים

יש לך בית משלך? משכנתא הפוכה מבית איילון ביטוח מאפשרת לך לקבל הלוואה לכל מטרה, תוך שיעבוד הנכס. עד היום היה אפשר לקבל את ההלוואה הזו כסכום חד פעמי בלבד.

עם זאת, קבלת סכום חד פעמי לא מתאימה לכל אחד. יש לא מעט לווים שהיו מעדיפים לקבל את כספי ההלוואה בכל חודש, כך שההלוואה תשמש אותם כלכלית לאורך זמן.

איילון ביטוח מאפשרת לך לקחת משכנתא הפוכה, ולקבל את כספי ההלוואה מדי חודש, לכל החיים. המשמעות היא בעצם תוספת חודשית קבועה, במקום הסכום החד פעמי או בנוסף לו.

לא חייבים לוותר על הסכום החד פעמי

אבל רגע, מה עם החופשה הגדולה שרצית לצאת אליה? מה עם הרכב החדש שרצית לקנות? מה עם העזרה שתכננת לילדים? הגדלת התזרים החודשי זה פתרון מעולה עבור לא מעט אנשים, אבל זה ממש לא אומר שחייבים לוותר על הסכום החד פעמי שמגיע לך.

איילון ביטוח מאפשרת לך לקבל סכום חד פעמי, סכום חודשי קבוע לכל החיים או שילוב של שני המסלולים. במילים אחרות, עם משכנתא הפוכה מבית איילון ביטוח, אפשר ליהנות מכל העולמות.

ההלוואה היא לכל מטרה

בניגוד למשכנתא רגילה, ההלוואה אותה מקבלים כשלוקחים משכנתא הפוכה היא לכל מטרה. בין אם המטרה היא לעזור לילדים, לטייל בעולם, לשפץ את הבית, להחליף רכב או לממן הוצאות רפואיות, משכנתא הפוכה נותנת לך את האפשרות לחיות את החיים בהתאם לצרכים ולרצונות המשתנים שלך ושל המשפחה שלך.

תוחלת החיים עולה כל הזמן, ואיתה גם הצרכים, הרצונות והמטרות בחיים. המטרות שלך היום או בעוד עשר שנים, הן לא אותן מטרות שיהיו לך בעוד עשרים שנה. משכנתא הפוכה יכולה לשמש אותך לתשלום עבור טיול סביב העולם היום, ולתשלום החודשי עבור דיור מוגן בעתיד. בנוסף, היא יכולה לשמש כתוספת חודשית לתשלום הוצאות שוטפות, שדרוג רמת החיים, סילוק חובות, סיוע לילדים ועוד.

החזרים חודשיים הם לא חובה

החלטת לקחת משכנתא הפוכה, אבל ההחזרים החודשיים מפריעים לך? אחת הבשורות הגדולות של משכנתא הפוכה עבור בני הגיל השלישי, היא שממש לא חייבים להחזיר את ההלוואה בכל חודש. ניתן לבחור במסלול בלון (אין תשלום לאורך חיי ההלוואה כאשר הקרן והריבית משולמים רק בסוף התקופה), מסלול ריבית (הקרן משולמת בסוף התקופה, אך יש תשלום חודשי של הריבית) או מסלול שפיצר (תשלום חודשי של קרן וריבית). כמו כן, ניתן לעבור בין המסלולים במהלך חיי ההלוואה.
בנוסף, ניתן לפרוע את ההלוואה או חלק ממנה, בכל עת, מבלי לשלם קנס עבור פירעון מוקדם, בכל אחד מהמסלולים.

רוצה לקבל פרטים נוספים לגבי משכנתא הפוכה מבית איילון ביטוח? ניתן לפנות לאחד מסוכני הביטוח של איילון או להשאיר פרטים בטופס צור קשר.


* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי.

שדות חובה מסומנים ב -
עדיין לא נרשמת לניוזלטר שלנו?
טיפים וכתבות מקצועיות היישר לתיבת המייל שלך!
 
 
שם מלא
כתובת מייל

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

שדות חובה מסומנים ב -
מעוניין לקבל פרטים נוספים?
שם מלא
טלפון
גיל
שווי ערך נכס
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString