יצא לך להכיר את הצ'אט בוט שלנו?

אלון מאיילון, הוא כאן לעזור לך להגיש תביעות ביטוח רכב אונליין
הוא כאן לעזור לך להגיש תביעות ביטוח רכב אונליין


נציג השירות החדש שהצטרף לצוות איילון הוא צ'ט בוט בשם אלון, נציג שירות דיגיטלי ומאד ידידותי דרכו אפשר לקבל שירות ישירות אונליין באופן עצמאי ומהיר. אלון מאיילון פעיל 24/7 וניתן להגיע אליו בקלות דרך האתר שלנו גם במחשב וגם במובייל, ולמצוא אותו בפינת המסך הימנית התחתונה. אלון הצ'ט בוט תוכנן לתת מענה בנושאים פופולריים, כמו למשל הגשת תביעת ביטוח רכב, איתור שמאי ומוסך, בקשה להצעת מחיר לכל סוגי הביטוחים, הפנייה לבדיקת סטטוס תביעה קיימת, או העברה לצ'ט עם נציג אנושי.

אז מה הצ'אט בוט עושה בדיוק?


הגשת תביעת ביטוח רכב

אלון מאיילון הוא הצ'ט בוט הראשון בישראל שמסוגל להעניק שירות מלא של פתיחת תביעה עבור ביטוח רכב (במקרה של גניבה, נזקי טבע או תאונה). תביעה כזאת היא אירוע מלחיץ ולא נעים כשלעצמו, כך שמטרתנו היא להקל כמה שיותר על הלקוח, ולעזור לו להגיש את התביעה ללא המתנה, בנוחות, בכל שעה ומכל מקום. אלון הבוט יודע לשאול את כל השאלות הרלוונטיות על מנת למלא את הטפסים, והוא עושה את זה בשפה ברורה ופשוטה.


 

איתור מוסך מורשה ושמאי

במידה והרכב זקוק לתיקון במוסך, או הערכת שמאי, אלון יודע לעזור למצוא את אנשי המקצוע המתאימים על פי מיקום המבוטח. אלון מתממשק עם גוגל מפות ופורש את כל המוסכים הרלוונטיים באזור מגוריכם, ובנוסף מציע שמאים על פי אזורים בארץ. השירות חוסך שיחות טלפון ושאלות, ומפנה למוסכי ההסדר והשמאים שאיילון עובדת איתם.
 בקשה להצעת מחיר לביטוח

אלון הוא גם אופציה מצוינת למי שרוצה לקבל הצעות מחיר על מוצרי הביטוח שלנו, כגון ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ועוד שלל סוגי מוצרי ביטוח. אלון יבקש ממך את הפרטים כדי שנציג מומחה בתחום הספציפי יוכל לחזור אליכם עם כל המידע, במייל או בשיחת טלפון.
בדיקת סטטוס תביעה

אנחנו יודעים שסטטוס התביעה מעניין אותך. אלון הבוט יודע להפנות אותך לכל הערוצים העומדים לרשותך על מנת שתוכל לקבל סטטוס תביעה עדכני אונליין.
קבלת היעדר תביעות לרכב באופן דיגיטלי

שירות חדש! מבוטחי איילון יכולים לקבל אישור היעדר תביעות לרכב באמצעות הצ'אט בוט הדיגיטלי באתר איילון, באופן עצמאי ובקלות, מכל מכשיר.שירותים נוספים

מנעד השירותים שאלון הבוט יציע צפוי להתרחב בהמשך הדרך עם שירותים דיגיטליים נוספים שניתן יהיה לקבל (במקביל לשירות הלקוחות הטלפוני שלנו). השירות הדיגיטלי של אלון הצ'אט בוט מצטרף למכלול הכלים הדיגיטליים אותם אנחנו מעמידים ללקוחותינו, בניהם ניוזלטרים מקצועיים חודשיים, סרטוני הדרכה, מידע מקיף ונגיש אונליין לגבי כל מוצרי הביטוח שלנו, אזור אישי בו ניתן לקבל מידע מורחב לגבי סטטוס תביעה, מידע לגבי ביטוחים, דוחות תקופתיים, טפסים דיגיטליים, ועוד.

לקבלת הצעה לביטוח רכב

לקבלת הצעה לביטוח רכב
שם מלא
תעודת זהות
מספר נייד
דואר אלקטרוני
מהות הפניה
MarketingSource
MarketingMedium
MarketingQueryString