5 דברים שאפשר לעשות בבית

הבילוי בבית יכול להיות הזמן המושלם שתמיד רצית לקחת לעצמך

יש לא מעט דברים שאפשר לעשות על מנת להעשיר את הידע, להתפתח מקצועית, לחסוך כסף ולשמור על הבריאות - גם כשנמצאים בבית. תקופת בידוד קצובה יכולה להיות זמן מושלם לעשות את כל הדברים שתמיד רצית לעשות, אבל החיים לא כל כך אפשרו זאת.

לשמור על כושר

אחד הדברים הקשים ביותר, במיוחד עבור מי שרגיל לשמור על אורח חיים בריא, הוא שהות ממושכת בבית. דווקא בתקופה כזו, ניתן ואף רצוי להמשיך לבצע פעילות ספורטיבית ולשלב אותה עם תזונה נכונה ובריאה. הרשת מלאה בסרטוני הדרכה שיעזרו לך לבצע תרגילי כושר גם כשאתה נמצא בבידוד (במידה ואתה מרגיש טוב כמובן). כל מה שאתה צריך זה כח רצון, חפצים קלים להרמה ויכולת התמדה.

אם אתה רוצה להעלות את דרגת הקושי באימונים הביתיים, אתה יכול להצטרף לקורסים מקוונים של מאמנים בכירים בארץ ובעולם, ולבצע תרגילים ביתיים באופן מקצועי. חלק מהמאמנים מציעים תכניות אימון ללא עלות בתקופה זו.


ללמוד את מה שתמיד דחית

אם תמיד רצית לשפר את רמת האנגלית שלך, ללמוד לבשל, לקדם אתרים או אפילו לכתוב תסריט או ספר, בידוד הוא זמן מושלם להגשים את החלום. מעבר לעובדה שתמיד נחמד להתעסק בדברים שאתה אוהב, פעילות מהנה נקשרה מאז ומתמיד לבריאות נפשית ופיזית.

לייעל את הוצאות משק הבית

הגיע הזמן לחתוך בהוצאות ולחסוך כסף. שהות בבידוד היא לא דבר נעים, אבל אתה יכול לנצל אותה כדי לאתר את השירותים, הוראות הקבע, מינויים וכל מוצר אחר עליו אתה משלם ולא באמת משתמש.


ליצור סביבה נעימה לתקופת השהייה בבית

נכון לכתיבת שורות אלה, יציאה מהבית מותרת רק במקרים חריגים, מה שאומר שפחות או יותר כולם נמצאים בבית.
כדי להנעים עד כמה שיותר את השהות בבית, מומלץ להשאיר את החלונות פתוחים במהלך היום כדי ליצור סירקולציה של אוויר ולהכניס אור טבעי לחלל הבית. אור טבעי הוכח כמפחית רמות חרדה ולחץ.
סדר את המיטה בכל בוקר, פנה כלים מלוכלכים, הקפד על היגיינה אישית והפלג בדמיונך בעזרת ספרים, סרטים וסדרות שאתה אוהב.


להסתגל למציאות דיגיטלית

כבר עכשיו, בעיצומו של משבר הקורונה, ישנה הבנה שהעולם כנראה לא יחזור להיות בדיוק כפי שהיה. מקומות עבודה יצטרכו להסתגל למציאות בה העובדים שלהם יצטרכו לעבוד מרחוק, לפעמים לתקופות ארוכות.

הסתגלות למציאות שכזאת מצריכה שינויים בהרגלי החיים הקטנים ביותר. תשלום חשבונות בצורה מקוונת, ביצוע הזמנת קניות אונליין, שיחות וידאו עם חברים (במקום הודעות קוליות), כל אלה היו תופעות שנכנסו לחיינו רק בשנים האחרונות, אבל כדאי להתחיל להתרגל אליהן כבר מעכשיו.

איילון מאחלת לך שהות נעימה ומועילה בבית. אנחנו זמינים עבורך, גם בדיגיטל, ומזמינים אותך להיכנס לאזור האישי שלך באיילון, לקבל מסמכי ביטוח דיגיטליים, לבצע פעולות, לעדכן פרטים אישיים ולקבל מידע בנוגע לביטוח שלך.

* התוכן הנ"ל הינו בגין הצעה בלבד ואין בו כדי להוות המלצה או תחליף לייעוץ מקצועי